» »

Volitve 2011

Volitve 2011

««
32 / 32
»
»»

Daedalus ::

Racionalizacija ni domena desne (ali leve)!


Racionalnost pa tudi ne...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

BALAST ::

Daedalus je izjavil:

Racionalizacija ni domena desne (ali leve)!


Racionalnost pa tudi ne...


Rac je pa na pretek. 8-)
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

enadvatri ::

Daedalus je izjavil:

Racionalizacija ni domena desne (ali leve)!


Racionalnost pa tudi ne...


To je vzrok racionalizaciji. Sej je vseeno. Hotel sem povedati, da ne moreš posplošiti na ene ali druge.

no comment ::

Ljubljana po šestih letih njegovega županovanja nekako še stoji. Eni si upajo celo trditi, da je malo lepša in bolje urejena, kot je bila prej. Ampak to so natolcevanja
V mislih sem imel predvsem vladanje, ko imaš sam samo 30%. V Ljubljani ima pa kolk, 60-70%?

Karaya 52 ::

enadvatri je izjavil:

Zanimivo bi bilo, če bi že pred volitvami napovedali kakšno koalicijo; Virant - TRS.


Malo trolas ali ti res ni nic jasno? Si sploh prebral programa TRS in Viranta?

enadvatri ::

Karaya 52 je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Zanimivo bi bilo, če bi že pred volitvami napovedali kakšno koalicijo; Virant - TRS.


Malo trolas ali ti res ni nic jasno? Si sploh prebral programa TRS in Viranta?


Trolaš ti, ker namiguješ in špekuliraš, kaj imam v mislih jaz. Tudi drugi bi lahko napovedali koalicije, dal sem samo primer.

Glede programov so bili v povprečju izjemno slabi - pravzaprav en velik trol. Polni obljub, za katere ne bo denarja in drugih stredstev.

Karaya 52 ::

Drzi, Jankovic je napovedal 4% gosodarsko rast, preboj med top 5 EU drzav, tretjo os, drugi tir, hidroelektrarne, ki pri najboljsi volji lahko stojijo sele po letu 2018, os in tir pa se kasneje. Glede fake obljub sta Krizanic in Erjavec napram Tinceku prava amaterja. Drugi niso obljubljali megalomanskih projektov, kot tudi ne UPANJE, ZMOREMO, oh yes we can!!!

T-h-o-r ::

jao desni, se bo treba sprijaznit, da je večini volivcev janša večje zlo kot jankovič

da jim je bil janša večje zlo kot pahor


da jim je bil večje zlo kot drnovšek
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mikhaair ::

Vprasanje.
Jankovic predlaga razne projekte, pa vzemimo elektrarne na Savi. Denarja ni. A je mozno in smiselno, da bi graditelj, HSE ali kdorkoli ze, ponudil obveznice domacim kupcem, skladom, drzavljanom. Glede na to, da pravijo, da je v Slo bankah 15 miljard depozitov. Namesto zadolzevanja v tujini.

Pšenični ::

"jao desni, se bo treba sprijaznit, da je večini volivcev janša večje zlo kot jankovič

da jim je bil janša večje zlo kot pahor


da jim je bil večje zlo kot drnovšek "



Jajo je še zmeraj lahko madatar. Zokyju vsi po vrsti dajejo kajlo.

"Prvaka Pozitivne Slovenije in Liste Virant, Zoran Janković in Gregor Virant, sta bila po srečanju redkobesedna. Medtem, ko Janković ni dajal izjav za medije, je Virant dejal le: "Še daleč smo od koalicije," je poročal Pop TV. Viranta za dodatna pojasnila nismo uspeli priklicati, naj bi bil pa zanje dosegljiv v roku 30 minut."

Zgodovina sprememb…

T-h-o-r ::

Če bi bil večinski volilni sistem, bi bila razporeditev sedežev taka:
Kranj 9:3
Postojna 7:3:1 (pahor)
LJ C 11:0
LJ Bež 9:2
Celje 3:8
Novo mesto 5:6
Maribor 3:8
Ptuj 1:9:1 žerjav

Jajo je še zmeraj lahko madatar. Zokyju vsi po vrsti dajejo kajlo.


seveda je lahko, ampak bo moral imeti poleg ali viranta ali pahorja, ki pa mu ne bosta pustila delati norosti v zvezi z rkc
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Okapi ::

Če bi bil večinski volilni sistem, bi bila razporeditev sedežev taka:
Lahko bi tudi preštel, da se mi ne bi bilo treba matrati:-)

48:39 za Jankovića, če sem prav štel.

Kdo bo zdaj navijal za večinski sistem?;)

O.

T-h-o-r ::

pa pahor in žerjav

volilni sistem je vsekakor treba spremeniti, ker zdaj tvoj glas za posameznika ne šteje 0
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Ramon dekers ::

mikhaair je izjavil:

Vprasanje.
Jankovic predlaga razne projekte, pa vzemimo elektrarne na Savi. Denarja ni. A je mozno in smiselno, da bi graditelj, HSE ali kdorkoli ze, ponudil obveznice domacim kupcem, skladom, drzavljanom. Glede na to, da pravijo, da je v Slo bankah 15 miljard depozitov. Namesto zadolzevanja v tujini.


taksne peskovnike je delal romunski diktator. Slava mu

enadvatri ::

Karaya 52 je izjavil:

Drzi, Jankovic je napovedal 4% gosodarsko rast, preboj med top 5 EU drzav, tretjo os, drugi tir, hidroelektrarne, ki pri najboljsi volji lahko stojijo sele po letu 2018, os in tir pa se kasneje. Glede fake obljub sta Krizanic in Erjavec napram Tinceku prava amaterja. Drugi niso obljubljali megalomanskih projektov, kot tudi ne UPANJE, ZMOREMO, oh yes we can!!!


Vse skupaj je eno *piiii*! ;((

Kaj nam potem ostane? Janša? 8-O Seveda ne.

Gregor P ::

Okapi je izjavil:

Če bi bil večinski volilni sistem, bi bila razporeditev sedežev taka:
Lahko bi tudi preštel, da se mi ne bi bilo treba matrati:-)

48:39 za Jankovića, če sem prav štel.

Kdo bo zdaj navijal za večinski sistem?;)

O.

Jaz še vedno:); zagotovo ni v mojem interesu, da bomo volitve izvajali toliko časa, dokler meni ne ustreza rezultat; nekje pač mora biti razumska meja mar ne:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Ramon dekers ::

z izvolitvijo srbskega kmeta razum odpove.

enadvatri ::

Ramon dekers je izjavil:

z izvolitvijo srbskega kmeta razum odpove.


Nisem njegov zagovornik, tudi pragmatike imam za nespametne. To je pa vseeno žalitev!

Ramon dekers ::

pa saj to kar sem povedal omenja cel balkan. Da je srb ok, ampak da clovek ki dejansko nic ne zna in samo zapravlja je pa drugo. Romunski diktator. Poglejte si kaj je delal. Nasli boste vzporednice.

Poldi112 ::

Pšenični je izjavil:


Jajo je še zmeraj lahko madatar. Zokyju vsi po vrsti dajejo kajlo.


To je zgolj igra, menda da ne bodo kar na prvo žogo vsi veselo skočili notri. Pač, malo izsiljujedo, da čim več dobijo.

Da Pahor ne bi šel v koalicijo z Jankovičem je bolj malo verjetno. Če zaradi njega, ki je Jankoviču praktično najbližje, Janša dobi priložnost za sestavo koalicije, mu bodo po mojem njegovi volilci precej zamerili. Saj razumem, da bi si rad malo odpočil v opoziciji, ampak če ima možnost da vodi nima nobene pravice, da je ne izkoristi. Drugače gre lahko na naslednje volitve kar brez programa in sloganom "opozicija, ki ji lahko zaupate".

Ramon dekers je izjavil:

pa saj to kar sem povedal omenja cel balkan. Da je srb ok, ampak da clovek ki dejansko nic ne zna in samo zapravlja je pa drugo. Romunski diktator. Poglejte si kaj je delal. Nasli boste vzporednice.


To v bistvu ne omenja cel balkan, ampak zgolj mentalni balkanci med našimi volilci.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

enadvatri ::

Ramon dekers je izjavil:

pa saj to kar sem povedal omenja cel balkan. Da je srb ok, ampak da clovek ki dejansko nic ne zna in samo zapravlja je pa drugo. Romunski diktator. Poglejte si kaj je delal. Nasli boste vzporednice.


Verjemi, da bi takoj volil, da mi zamenjajo Popoviča, njegov SDS in Matoza za Jankoviča. Ko je že govora o manjšem zlu.

Zgodovina sprememb…

Pšenični ::

"To je zgolj igra, menda da ne bodo kar na prvo žogo vsi veselo skočili notri. Pač, malo izsiljujedo, da čim več dobijo."

Tale mandat je lahko hudo kratek.

Zato take kalkulacije odpovejo.

Potrebno bo resno delo, ne pa Pahorjeve igrice.

"Da Pahor ne bi šel v koalicijo z Jankovičem je bolj malo verjetno. Če zaradi njega, ki je Jankoviču praktično najbližje, Janša dobi priložnost za sestavo koalicije, mu bodo po mojem njegovi volilci precej zamerili. Saj razumem, da bi si rad malo odpočil v opoziciji, ampak če ima možnost da vodi nima nobene pravice, da je ne izkoristi. Drugače gre lahko na naslednje volitve kar brez programa in sloganom "opozicija, ki ji lahko zaupate"."

Njemu so direkt rekli ata Kučan in ostali naj spizdi. Zdej ga pa na silo vlečejo v koalicijo.

LordTado ::

Sedaj se naj jankovič izkaže z svojo podjetnostjo ko smo našli plin in nam ga bojo britanci pobrali...

enadvatri ::

LordTado je izjavil:

Sedaj se naj jankovič izkaže z svojo podjetnostjo ko smo našli plin in nam ga bojo britanci pobrali...


Prepozno za podjetnost. Pogodba podpisana. Zanimivo bi bilo izvedeti, kdaj je bila podpisana (v času čigavega mandata). Če je kar koli narobe s poslom (v smislu korupcije), potem je to stvar organov pregona in pristojnih sodišč.

Gregor P ::

Še za lokacijo srečanja se ne morejo zmeniti;((

RTVS: Napovedanega sestanka med Jankovićem in Janšo danes ne bo

Čeprav s tem "V stranki tudi menijo, da prostori Mestne občine Ljubljana niso primerni za tovrstne pogovore" se nekako strinjam, vendar sem tudi mnenja, da sta obe strani storili vse, da slučajno ne bi prišlo do kakšnega sestanka:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

no comment ::

Ok, sanje nas naivnežev, da je na katerikoli strani trohica razuma, so končane.

Janša zameri Jankoviču, da ne drži besede, da ne bo sodeloval z SDS?! Jankoviču se pa ne da odšetat do parlamenta?!

Če bi jaz bil Jankovič, bi naslednji sestanek predlagal v Cankarjevem domu, pred kamerami in mikrofoni vseh novinarjev, ki jih premore Slovenija.

Mr.B ::

no comment, to so tvoje mokre sanje ni kej. Kučan vrjetno ni nikoli mislil da bo Janković bil glavni, hotel je samo nekoga ki bi bil buffer za janšo. Kamu pa bi šli te glasovi če nebi bilo Jankovića.

E sdeja pa morajo živeti z nečem, kar niso hoteli. Bummer Janši se lepo smeji.

No "no comment" sej na koncu bo pa Janša označen kot Pussy ker noče sestaviti vlade...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Pšenični ::

"no comment, to so tvoje mokre sanje ni kej. Kučan vrjetno ni nikoli mislil da bo Janković bil glavni, hotel je samo nekoga ki bi bil buffer za janšo. Kamu pa bi šli te glasovi če nebi bilo Jankovića.

E sdeja pa morajo živeti z nečem, kar niso hoteli. Bummer Janši se lepo smeji.

No "no comment" sej na koncu bo pa Janša označen kot Pussy ker noče sestaviti vlade..."



Zajebal so levi, še enkrat. Sicer SLS pravi, da v koalicijo sigurno ne grejo. Sicer je jasno, da je to njihov samomor.

Mr.B ::

Ojojjoj : Christopher Pryce iz Fitcha o Jankovićevi zmagi: >>To je pomanjkanje stabilnosti, to ni normalna evropska politika<<
V EU pravijo WTF, pa ne po kolendarju....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Poldi112 ::

Najbolje da predlagate, da nam kar EU izvoli Janšo, da se ne bodo več zgražali nad nami.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mr.B ::

Poldi112, ne mi si želimo še kakšen tak članek : Jakliču zaradi odklopa elektrike poginili piščanci.
Potem bomo imeli razlog da gremo pred borzo štrajkat, ker to pa res ni pravićno da se kaznuje uboge živali....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Bellatrix ::

NA SLO1 PREDSTAVNIKI VSEH PARLAMENTARNIH STRANK V ŽIVO!!
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Libertarian ::

Poldi112 je izjavil:

Najbolje da predlagate, da nam kar EU izvoli Janšo, da se ne bodo več zgražali nad nami.


U doubt that? Povsem možen je taljanski scenarij, sploh ko/če kak Barosso, Merkozy na hodniku ustavta Zokita k začne deb deb dab dub... >:D
Sic semper tyrannis

Sssaga ::

Okapi je izjavil:

in če zanje ni kandidata.. pač ne gredo.
Samo potem se ne smejo pritoževati, da je napačen izvoljen.

Včasih je pač treba izbrati najmanj slabo stvar, če boljše ni na izbiro.

O.


Sem enakega mnenja!

T-h-o-r ::

"Christopher Pryce iz Fitcha o Jankovićevi zmagi: je pomanjkanje stabilnosti, to ni normalna evropska politika žvijo WTF, pa ne po kolendarju..."
na srečo slovenski volilci odločamo o o zmagi na volitvah, ne noname big shot
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Matako ::

T-h-o-r je izjavil:


na srečo slovenski volilci odločamo o o zmagi na volitvah, ne noname big shot


Zaenkrat. Ravno zato imo ni najbolje, da fašemo kako bruseljsko tehnično vlado - ker potem ti bodo ravno razni Chrisi svetovalci. Hej, tip saj ve, kje je Slovenija - instant strokovnjak za to področje (v očeh Bruslja).
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Mr.B ::

Sej res dejmo "levi" odgovornost prestaviti na druge, še najbolje na druge če so to tujci :-)
Slovenci smo znani, da redi predvsem datum smrti častimo, kot je recimo Prešeren...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

LordTado ::

Nekako si je mlade privabil na svojo stran ker je bil "cool" z svojm nasmeškom in to ga je potegnilo ven.
Ostali so ga volili LJ in južnjaki ki živijo pri nas.(jih je res tolk?)
Če ne bo sestavil razumne koalicije,ali koalicijo znotraj koalicije, če ne bo šlo drugače, bo res kriza.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Ziga Dolhar ::

Tukajšnje debate so več ali manj podobne tistim v obsežnejši temi - Janković zmagal? [uradna tema rezultati volitev v DZ 2011]

Nadaljujte tam.
https://dolhar.si/
««
32 / 32
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primerjava dveh koalicijskih pogodb (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9828415 (19331) vidz81

Več podobnih tem