» »

Žaljenje po forumih

Žaljenje po forumih

ADIJOOO ::

Ker berem kar veliko forumov , pa ker se ljudje veliko kregajo in zalijo in ponizujejo , pa me zanima ce obstajajo za to kasne kazni ali je najvecja kazen to da te administrator izkljuci iz pogovora ali zbrise.
Ali lahko en clovek drugega cloveka dejansko prijavi zaradi zaljenja na forumu ?

Hvala in lp :D

St235 ::

Seveda lahko, žaljenje na forumu rpavno gledano ni nič kaj dosti drugačno kot žaljenje v resničnem življenju. Sam po evropskem pravnem redu, ni ravno konec sveta, če nekomu rečeš, da je butel.

metalc ::

Kolikor vem, je policija od Požarreporta že zahtevala podatke o nekom, ki je "ubijal" neko političarko. Ne vem pa, kako se je razpletlo.

jype ::

Tak butelj, da še besede butelj ne zna pravilno črkovati!

bútelj -na tudi -tlja [t?l] m (ú) slabš. omejen, neumen človek: z njim se ni mogoče pogovarjati, ker je butelj / kot psovka prekleti buteljni ?

Xserces ::

haha :) neverjetno! da se ne bomo res tle not kregal zdej XD
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

St235 ::

Jype, trolček moj dragi, se počutiš kaj bolje?

ADIJOOO ::

Kaj pa ce je napisan clanek in ljudje zalijo tisto osebo ki je v clanku zapisana v novicah npr slavna oseba a to velja isto kot bi zalil nekoga na forumu??

jype ::

Lakotnik29> Jype, trolček moj dragi, se počutiš kaj bolje?

Ne vem... Bi se moral? Se ti zdi, da ne bi smel opozoriti na napačno črkovanje tako pogosto uporabljane besede?

St235 ::

Seveda, seveda. sploh ker je za konkretno debato to ključna informacija, ki bistveno vpliva na moje sporočilo in je drastično pripomogla k preglednosti teme.

jype ::

Lakotnik29> Seveda, seveda. sploh ker je za konkretno debato to ključna informacija, ki bistveno vpliva na moje sporočilo in je drastično pripomogla k preglednosti teme.

Povej mi, si želiš podrobne analize tega dialoga v tej temi, ali te moram najprej še enkrat užaliti, da ne bom skrenil s teme?

ADIJOOO> Kaj pa ce je napisan clanek in ljudje zalijo tisto osebo ki je v clanku zapisana v novicah npr slavna oseba a to velja isto kot bi zalil nekoga na forumu??

Lakotnik se počuti poklicanega komentirati moje nesmisle, tako da na tvoje pravno vprašanje nima časa odgovoriti!

Mipe ::

Na spletu je lahko žaliti vsevprek, ker ne tvegaš fizičnih posledic. Sploh dokler si anonimen. Zunaj spleta pa žalijo samo tisti, ki imajo moč. Se pač izživljajo nad šibkejšimi, da bi napihnili svoj uplahnel ego.

Tu na spletu pa naš ego nima meja.

Ziga Dolhar ::

Seveda jih ima.

Razkriješ kdo si in se zavedaš, da moraš za svojimi besedami stati. Ni tako težko, ima pa lahko precej pozitivne posledice na tvoj položaj na trgu dela.
https://dolhar.si/

jype ::

Mipe> ker ne tvegaš fizičnih posledic.

Seveda jih tvegaš.

ToniT ::

Sploh pa ni butelj ampak butl.

jype ::

cholt45 ::

jype je izjavil:

http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name...

Kdo me bo?


For f's sake, narečja mogoče?

jype ::

Ma kašna narečja, halo, azbukov? Na forumu se izraža pisno, torej knjižno!

ToniT ::

A si kdaj komu rekel, da je butelj? Po mojem si mu rekel, da je butl! 8-)

Mipe ::

Naslednja postaja: Butale.

cholt45 ::

jype je izjavil:

Ma kašna narečja, halo, azbukov? Na forumu se izraža pisno, torej knjižno!


Pritisni me nežno.

floyd1 ::

jype je izjavil:

Na forumu se izraža pisno, torej knjižno!

Itak. Moja špraha je zato rajn, brez fremdnih ausdrukov.

Mipe ::

Pet od devetih. Potrudi se malo bolj, za "moja" "je zato" in "brez" bi se morda našlo kaj drugega!

PaX_MaN ::

Feget!

jalovec09 ::

Seveda, te lahko o tem sem že enkrat bral, kako je nekdo na*ebal.
To da nekomu rečeš kreten, butelj, ...je samo opozorilo iz strani moderatorja, če še kakna dodatna beseda te vržejo iz foruma.

jype ::

cholt me citira> Ma

Pozabi pa na

jype> kašna narečja, halo, azbukov? Na forumu se izraža pisno, torej knjižno!

St235 ::

jype je izjavil:

Ma kašna narečja, halo, azbukov? Na forumu se izraža pisno, torej knjižno!


Kot v n temah v katerih sodeluješ. Kaj ko bi sam upošteval lastne nasvet preden jih deliš drugim?

jype ::

Lakotnik29> Kaj ko bi sam upošteval lastne nasvet preden jih deliš drugim?

Prav imaš.

Pozor: To ne pomeni, da se jaz motim!

MrBrdo ::

jype hvala da si uničil čisto zanimivo temo. Sem mislil da bom kaj pametnega prebral, ne pa tvoje trollanje. Dej pejta se kregat v privat...
MrBrdo

St235 ::

Ne ne, Jype ni uničil teme. Uničili smo jo čisto vsi ostali. On nam je s svojim sarkazmom in intelektom to samo jasno pokazal.

barocco ::

Se strinjam,se dogaja ,da oseba nekaj na forumu vpraša,saj,zadeve ne pozna (SAJ zato sprašuje),dobi pa odgovor, v smislu p.... si de..l,noob,butel...
Ne razumem,osebe ,ki na preprosto vprašanje odgovori poniževalno ,kot "ja si pa noob.. ,to bi pa ja mogu vedet".Ja p...a a sem vseved al kaj,zato sprašujem!!!

Mipe ::

Kakršno vprašanje, takšni odgovori.

Malcolm_Y ::

Po moje je ta tema še mal v plenicah, kar se pregona tiče. Mislim, da pravosodje nima ravno veliko pojma, kako bi se lotili takih "žalitev", zato gledajo skozi prste. Admini pa pač po svoji vesti cenzurirajo. Recimo psovke (k*r*a) in grožnje (boš dobu nož v hrbet) cenzurirajo, če pa rečeš, da je nekdo podkupljiv, nesposoben, pokvarjen, ipd. pa pustijo.

Ja, Katarina si je privoščila pregon komentatorja zaradi grožnje s smrtjo, ampak kolikor vem se portal ni uklonil in kriminalistom ni izdal IP-ja uporabnika, tako da je menda zadeva lanski sneg. Popravite, če se motim.

Sam sem že parkrat kaj prijavil na Spletno oko in večinoma dobim odgovor, da stran ne vsebuje elementov sovražnega govora.

Kot rečeno, zaenkrat mislim, da ni panike, kak 'ban' in to je to.

kjhkjkop ::

samo res jype prav beden forum mi že ratuje ta slotech ker pokomentiraš večino tem v tem tvojem slogu, ki za mene ni ne zanimiv,smešen,provokativen,informtiven,.... pač beden.brez zamere

jype ::

Strinjam se z vsemi.

kivi113 ::

Pa še Thomasa si nam odgnal. :=)

gendale ::

jype prijavljen zarad trollanja, da vidimo kako se bodo odzvali moderatorji
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Xserces ::

ADIJOOO je izjavil:

Ker berem kar veliko forumov , pa ker se ljudje veliko kregajo in zalijo in ponizujejo , pa me zanima ce obstajajo za to kasne kazni ali je najvecja kazen to da te administrator izkljuci iz pogovora ali zbrise.
Ali lahko en clovek drugega cloveka dejansko prijavi zaradi zaljenja na forumu ?

Hvala in lp :D



zdej si dobil veliko odgovorov! :) kako je v resničnem svetu o žaljenju in podobno :) noben ne naredi nic :D
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Gandalfar ::

Spokajte se v nakladalnico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še en zakon o prepovedi anonimnih internetnih komentarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7719761 (17188) digitalcek
»

Pritožba: kvaliteta vs. kvantiteta

Oddelek: Slo-Tech
473430 (1803) T-h-o-r
»

ovadba zaradi izjave na forumu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
647353 (5029) pozitron
»

Jezik na forumih

Oddelek: Loža
121209 (1047) 64202

Več podobnih tem