» »

Tihi in zmogljiv cooler za P4 1.8

Tihi in zmogljiv cooler za P4 1.8

Dusko ::

Zanima kaj mi priporočate kateri ventilator naj nabavim zalman,...
Pač čimtišji mora bit oziroma da bo dobro hladil da ga ne bom rabo met na visokih obratih recimo nekje spremenljivo je 3.200 do 3.300.
PA še to me zanima katera verzija recimo zalmana je boljsa alcu ali samo cu?
Pač če se da bi proso mmodel coolerja ne mi samo napisat ja volcanota ali zalman ker pol nevem kateri model naj zberem.
Hvala za odgovor.

boštjan ::

vzami takega ki je iz bakra,torej Cu.Vzami pa volcano9,je cenejši od zalmana in efektiven tudi

MC_h3Kt0R ::

in glasnejsi...

Sodom ::

Cemu rabis cooler? Meni prilozeni zadostuje.
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

Klemenn ::

niso vsi proci box :\

Dusko ::

Hm a zakaj ga rabim ,ker ko delam recimo v wordu in to zvečer me zvok ventilatorja malo moti.In pač sn mislil preiskusit če so res tako tihi ti coolerji kot se govori.
Drugače mi priloženi cooler čisto zadošča moti me samo njegova glasnost.Pač bolj iz firbca sem mislil kakega zalmana nabavit.Mislim cena ravno ni ovira,če je res tih ventilator.Sem pripravljen dat tudi 10.000 za njega.
Saj po eni strani vem da mogoče malo pretiravam ampak vseeno nevem rad bi pač vaše mnenje o tem.Čeprav bom verjetno res kupil kakšnega cu zalmana.Samo me zanima če pol ta ventilator pri nizkih obratih doseže tudi zadovoljivo hladilnost.
Da nebom pol rabil venta gnat na 4000 obratih da bo lepo hladil in bo hrup enak temu ali se hujši ker takrat sn ventilator brezveze kupil
Bom tukaj dopisal da ne bom zdaj se en post pisal, mam P4 1.8Ghz z 256 mb cache nimam različe A. Sem procesor nazalost prehitro kupil :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dusko ()

Han ::

Če imaš Intela 1.8A (0,13 mikronsko Northwood jedro), lahko CNPS5700D-Cu komot pustiš na "Silent mode" in računalnik bo le še tiho predel. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje Dual Core (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
997272 (3677) kuglvinkl
»

TT Silent Tower ali Zalman CNP6000-Cu (cilj je tišina)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241903 (1362) js
»

Vas nasvet hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
412078 (1455) delfinus

Kateri CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
373447 (2865) boštjan
»

Ali je ventilator z 2500 obrati dovolj za xp 2000+

Oddelek: Kaj kupiti
341475 (989) FANATIK

Več podobnih tem