» »

Simobil naročnina, mobilni telefon

Simobil naročnina, mobilni telefon

i33a ::

Živjo, od Simobila sem pred časom dobil pošto, v kateri je pisalo, da imam do 30. Oktobra čas da imam neke ugodnosti... 40€ popusta pri naročnini ob podaljšanju ali pa znižani telefoni.
Pri tem se v dilemi, saj se tistih 40€ ne upošteva pri naročnini ampak samo pri tem če porabiš nekaterih storitev več kot jih je v paketu. Po pa mi običajno znese cca. 50centov na mesec... Telefon mi pa zaenkrat dokaj dobro dela in ga nimam namena menjati še par mesecev(če nebo prej crknil). Zanima me, če slučajno kdo ve ali so telefoni cenejši kot če bi jih kupil kot nov uporabnik?
Gledal sem tudi pakete pri tušmobilu... in se mi zdi paket free 5 kar zanimiv.
Kakšne so vaše izkušnje z tušmobilom?
Za konec me pa zanima še glede telefona, saj bo trenutni(LG Arena) kmalu star 2 leti in ga po potrebno v nekaj mesecih zamenjati. Budget imam tam okoli 100-150€ ob naročnini 5-10€.
Moje osnovne želje/zahteve so da ima: ekran na dotik, Android, WLAN ter da dobro lovi tudi na območjih z nižjim signalom. Predvsem za zadnjo zahtevo je težko najti uporabne podatke. Vem, da ve to odvisno tudi od operaterja ampak iz lastnih izkušenj sem se naučil, da je odvisno tudi od telefona.
Ima kdo kakšen predlog?

noraguta ::

Kakšne so vaše izkušnje z tušmobilom?
do sedaj (2 meseca) dobre oz. boljše kot pri simobilu. za signal boš moral pa preverit svoje specifične lokacije.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

luky ::

Pa naj eden pove, kaj je tako slabega pri Si.Mobilu?
luky!

i33a ::

Osebno nimam slabih izkušanj z Si.Mobilom, ampak mislim da bi bil zame bolj primeren paket Free5...
Sedaj plačujem 10€ potem bi pa 5-7€ kar se v 2 letih pozna predvsem, če še obiskuješ šolo...

AndrejS ::

Simobil ma probleme s signalom izven naselij.

luky ::

A mobitel oz. tusmobil nimata problema s signalom izven naselja?
luky!

noraguta ::

luky je izjavil:

Pa naj eden pove, kaj je tako slabega pri Si.Mobilu?

men osebno niso ležali njihovi paketi, pa tudi ko sem prišel kaj uredit na njihova prodajna mesta so bili dokaj togi in počasni. potem sem šel za šalo enkrat vprašat na tušmobil pa so me presenetili z svojo agilnostjo. ni pa to ravno merodajno. bomo videli, itak telefone nabiram brez vezave.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

ttommy ::

Simobil imam že 10 let in so bile težave samo na začetku- zdaj so pa že zelo dolgo samo zgodovina.
Zakaj pa nisi šel do 22.10. podaljšat in bi imel polovično naročnino?
Gamer

luky ::

ttommy je izjavil:

Simobil imam že 10 let in so bile težave samo na začetku- zdaj so pa že zelo dolgo samo zgodovina.
Zakaj pa nisi šel do 22.10. podaljšat in bi imel polovično naročnino?


Strinjam se s tvojo razlago, ker jaz sem tudi pri Si.Mobilu že dalj časa in ne opazim nekih težav. Če se pa težava pojavi pa težim tako dolgo, da jo odpravijo. Je pa res,kdo je hotel kaj cenejšo naročnino in telefon je bila možnost me 10-22.10.2011 ko je bila akcija na Si.Mobilu.
luky!

i33a ::

@luky Tam sem se res malo zaj****, ker nisem podaljšal do 22.11 ampak sem iz tujine prišel šele 23.11. Če bi bil doma, bi verjetno storil prav to.

sajko ::

Živjo, od Simobila sem pred časom dobil pošto, v kateri je pisalo, da imam do 30. Oktobra čas da imam neke ugodnosti... 40€ popusta pri naročnini ob podaljšanju ali pa znižani telefoni.
Pri tem se v dilemi, saj se tistih 40€ ne upošteva pri naročnini ampak samo pri tem če porabiš nekaterih storitev več kot jih je v paketu.


A to je nekaj novega da se ne upošteva pri naročnini? Dosedaj vem, da sem prišel zastonj skozi prvih par računov, dokler bonus ni bil v celoti porabljen.

Mare3 ::

Meni se tudi 30.10. izteče pa nisem dobil nobenega obvestila... Pa niti sam ne vem kaj je najbolje da naredim telefon imam nov tistih zakupljenih količin pri orto u nulo + opcija 201 pa itak ne porabim nikoli. Max. porabim 50 min v Simobil 50 min v ostala omrežja nekaj čez 100 sms in mms sporočil in okrog 60MB podatkov. Torej odločam se kaj bi naredil. Kakšen predlog. Sem pa iz Ljubljane tako da s signalom verjetno ne bi bilo težav, moji kontakti imajo pa večinoma Simobil ter mobitel.

Ramon dekers ::

sajko je izjavil:

Živjo, od Simobila sem pred časom dobil pošto, v kateri je pisalo, da imam do 30. Oktobra čas da imam neke ugodnosti... 40€ popusta pri naročnini ob podaljšanju ali pa znižani telefoni.
Pri tem se v dilemi, saj se tistih 40€ ne upošteva pri naročnini ampak samo pri tem če porabiš nekaterih storitev več kot jih je v paketu.


A to je nekaj novega da se ne upošteva pri naročnini? Dosedaj vem, da sem prišel zastonj skozi prvih par računov, dokler bonus ni bil v celoti porabljen.



to ni res, popust se ti odbija od mesečnega računa. Kaj pišete neumnosti in zavajate??

djordjevic ::

Uuu, 40€ ti šenkajo, če se zavežeš za dve leti. Keri samarjani ...
No grave is deep enough to keep us in chains.

floyd1 ::

luky je izjavil:

Pa naj eden pove, kaj je tako slabega pri Si.Mobilu?

Njihov odnos do strank, poskus letnega pavšala za "nikoli še nisem potreboval" storitve, nezakonito pobiranje denarja za opomine, nezmožnost enostavnega odklepa telefona v njihovem centru pa čeprav je to bilo ob nakupu obljubljeno, na Štajerskem koncu izginjanje signala, celodnevno nedelovanje omrežja brez vnaprejšnjega opozorila kljub temu, da so tu tudi poslovni uporabniki. To je z moje strani bilo dovolj, da sem sedaj na Tušmobilu.

djordjevic ::

Praktično isti razlogi, zato en konkreten +1.
No grave is deep enough to keep us in chains.

nomad_soul ::

Počakaj dokler ne najdeš ustreznega telefona, naročnina bo tekla naprej, a ne boš vezan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon Tušmobil Y1, zaklenjen - odklenjen?

Oddelek: Mobilne tehnologije
163102 (2823) The Shadow
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14034766 (19870) Veron
»

Simobil podražil naročniške pakete (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534145191 (124692) Lonsarg
»

Se splača nakup telefona pri simobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
253455 (2462) šernk

Več podobnih tem