» »

HP servis

HP servis

next_byte ::

Ima kdo izkušnje z HP servisom, morem povedat da sem izjemno razočaran čakam že od 29.septembra pa še vedno ga niso začeli niti popravljat. Ko sem poklical so rekli da imajo čas 40 dni. Skratka, a je kakšna firma katera ima hitrejši servis vase izkušnje z čakanjem? Bil bi že čas da bi ponudili nadomestni računalnik. Kdo si pa danes lahko privošči 40 dni čakat na računalnik, ko ima vsak dan opravlja delo na njdem, na srečo imam še en starejši računalnik katerega uporabljam. Za silo deluje čeprav se ugaša, tudi HP. Na prejšnjem mi je crknil že priključek za napajanje na računalniku, enako se je zgodilo eni mojo prijateljici. skratka vedno bolj se nagibam k temu nikoli več HP. Kdo ve katera firma je naboljša glede prenoskih računalnikov. No mislim razen apple.

Bias ::

Kam si ga pa nesel??

Je pa tako, da itak nam je zakonski čas predolg za nas potrošnike, jaz sem imel danes srečo, ko sem nesel brivnik Philips na servis, pa mi je rekel, kje maš pa napajalni kabel, če bi ga imel s seboj ti ga takoj zamenjam (kompleten aparat). Tko da to se tud zgodi.

next_byte ::

Nesel sem ga v koper v bigbang potem pa baje oni pošljejo to na uradni servis.

Skrat2510 ::

Potem pa ni kriv HP servis ampak "bigbong", ker kdo ve kdaj so go poslali in kam. Lahko bi ga sam nesel na pooblaščeni servis HP v Koper (Alarix zdraven boks dvorane), kje bi ti stvar rešli v najkrajšem možnem času.

next_byte ::

sem kasneje klical na servis na serisu rekli da jim hp ni delov dobavil.

na servis je računalnik prispel v 2 dneh. Na servisu trdijo da čakajo na dele iz hp-ja.

Zgodovina sprememb…

Wox ::

Sam imam pozitivne izkušnje z HP servisom. Popravilo v garancijskem roku. Prenosnik sicer kupljen v BigBangu vendar po klicu na uradni HP servis so naslednji dan poslali k meni domov kurirsko službo (če se prav spomnim UPS) in oni so prevzeli prenosnik. Po desetih dneh je ista kurirska služba pripeljala popravljen prenosnik nazaj k meni domov. Po servisnem nalogu sodeč je bil servis opravljen v Budimpešti. Čez kakšen teden so me iz HP servisa tudi poklicali in povprašali, kako sem zadovoljen s storitvijo.
Commodore 64

noraguta ::

next_byte je izjavil:

Ima kdo izkušnje z HP servisom, morem povedat da sem izjemno razočaran čakam že od 29.septembra pa še vedno ga niso začeli niti popravljat. Ko sem poklical so rekli da imajo čas 40 dni. Skratka, a je kakšna firma katera ima hitrejši servis vase izkušnje z čakanjem? Bil bi že čas da bi ponudili nadomestni računalnik. Kdo si pa danes lahko privošči 40 dni čakat na računalnik, ko ima vsak dan opravlja delo na njdem, na srečo imam še en starejši računalnik katerega uporabljam. Za silo deluje čeprav se ugaša, tudi HP. Na prejšnjem mi je crknil že priključek za napajanje na računalniku, enako se je zgodilo eni mojo prijateljici. skratka vedno bolj se nagibam k temu nikoli več HP. Kdo ve katera firma je naboljša glede prenoskih računalnikov. No mislim razen apple.

hp-je sem se izogibal predvsem zaradi podobnih izkušenj, nevem kako je sedaj ampak očitno če ne veš kater pooblaščen servis je agilen si še vedno pečen. iz izkušenj lahko priporočim lenovo , ampak se to so spet samo moje pozitivne izkušnje. ampak tudi na nizozemskem se je garancija povsem brez teđav uveljavljala in stvar je bila zrihtana v 2h dneh (menjava rama).
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zheegec ::

Ne obstaja samo en HP servis... Imaš Birotehno, Diss, HP Madžarska...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

šernk ::

iz opisanega predvidevam da je na birotehni. 1 teden za izvengarancijsko (!) popravilo, medtem ko mi vsi drugi garancijsko opravijo v dveh dneh, tako da se ne čudim, če garancijsko pri njih traja 45 dni.

pa 30 dni jim HP ne dobavlja komponent, to lahko traja kvečjemu 1 teden.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kmetek ::

ti vse veš šernk a ne?

RejZoR ::

Bias je izjavil:

Kam si ga pa nesel??

Je pa tako, da itak nam je zakonski čas predolg za nas potrošnike, jaz sem imel danes srečo, ko sem nesel brivnik Philips na servis, pa mi je rekel, kje maš pa napajalni kabel, če bi ga imel s seboj ti ga takoj zamenjam (kompleten aparat). Tko da to se tud zgodi.


Škoda, da se nisi spomnil, da pač iz novega vzameš ven kabel in ga pustiš njim, starega imaš pa itaq doma. Če gre za isti aparat seveda. Pri nas dostikrat tko kombiniramo, da je strankam čim manj treba hodit okoli.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

šernk ::

kmetek je izjavil:

ti vse veš šernk a ne?


si spregledal besedo predvidevam? :P

ali te moti, da je 30 dnevna dobavna doba nekaj nenormalnega? pošta gre dnevno po celem svetu, tako da ni logike zato.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Bias ::

RejZoR je izjavil:

Bias je izjavil:

Kam si ga pa nesel??

Je pa tako, da itak nam je zakonski čas predolg za nas potrošnike, jaz sem imel danes srečo, ko sem nesel brivnik Philips na servis, pa mi je rekel, kje maš pa napajalni kabel, če bi ga imel s seboj ti ga takoj zamenjam (kompleten aparat). Tko da to se tud zgodi.


Škoda, da se nisi spomnil, da pač iz novega vzameš ven kabel in ga pustiš njim, starega imaš pa itaq doma. Če gre za isti aparat seveda. Pri nas dostikrat tko kombiniramo, da je strankam čim manj treba hodit okoli.


Jao saj res :) ma zadaj je še ena gospodična čakala, pa k sem ugotovil, da dobim novega sem bil že kar mal happy :D Ja sej aparatek je hud, sam ko mam nafilanga pa ga ne uporabljam se mi sam sprazne...upam, da dobim kšno novo serijo.

Sorry guys za offtopic.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asbis d.o.o. smrdi!

Oddelek: Kaj kupiti
4910274 (4835) Sssaga
»

Mimovrste garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
529271 (7668) St235
»

prenosnik grom skuri matično?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221518 (1017) bobby
»

HP Garancija - servis - račun plača stranka

Oddelek: Pomoč in nasveti
255848 (5090) Hardstyle
»

Uveljavitev garancije pri tiskalniku, neoriginal toner

Oddelek: Pomoč in nasveti
111387 (1221) Scarface

Več podobnih tem