» »

prenosnik grom skuri matično?

prenosnik grom skuri matično?

maxum ::

prenosnik, ki je bil vključen v električno omrežje.. malo naj bi grmelo...luči v hisi malo utripale, prenosnik se je ugasnil... sedaj se ne prižge več....

saj ni matična šla rakom žvižgat? :/ :(
prenosnik star 1 leto, garancija se je ravno iztekla če se ne motim....
kak predlog?

KoMar- ::

Garancija nikoli ni krila strele :P

maxum ::

ja saj to sem sliašal... :/
nič drugegA V hiši ni skurilo..čudno da le prenosnik...

tega se pa ne splača popravljat če je res matično skrilo, ker se nič ne zgodi ob pritisku na power on ..:(
lahko kako preverim' al le servis?

KoMar- ::

Isto stanje je z in brez napajalnika? Če ga odpreš, bi lahko videl kaj črnega, če je bila strela.

maxum ::

isto stanje... bom odprl...

maxum ::

odprl... meni se ne di da bi bilo kaj skurjeno, še kak nasvet- da ga lahko sam sprobam, bez servisa( nimam drugega napajalnika,...) je možno da je le napajalnik sel?... ampak potem bi se vsaj na baterijo prigal... :/

maxum ::

iščem računalniški servis:
ki bo znal popraviti sledečo zadevo:
prenosnik se ne prižge (baje je grmelo) luči so za sekundo utripnile in so se naazaj prižgale, prenosnik se je ugasnil nato pa se ni več želel prižgati odprl prenosnik-nič ne zgleda skurjeno, poskusil z drugim napajalnikom ne pomaga, računalniški servis, ki trenutno ne dela je rekel da je skurjen le napajalni del plošče, bi nesel njim popravit a so "trenutno zaprti" ne morem pa dolgo čakati...
pa me zanima kam naj to nesem popraviti, če je možno da je servis v Ljubljani pa da je strokovno in poceni.

maxum ::

nihče ne more predlagati servisa??

#000000 ::

Katere znamke je prenosnik ? Oziroma kr konkreten model ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

maxum ::

Hp6730s
skurjen naj bi bil le napajalni del plošče servis ki bo znal popraviti /zamenjati ta del...

Pyr0Beast ::

Naj bi bil ...

Je bil prenosnik v času tega udara priklopljen na net z mrežnim kablom ?

Drugače se napajalni del da servisirati.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

maxum ::

mislim da je bil priklopljne z mreznim kablom.

a vključen je bil v podaljsek ki naj bi preprečeval taksne zadeve pa očitno tisti podaljsek je bil slaba investicija....

ja vem da se da napajalni del servisirati A KJE???? kak servis ki se s tem ukvarja??

Matev ::

solatko ::

maxum - Če si imel priklopljeno na prenapetostno zaščito, ki reklamira povračilo stroškov, zaradi prenapetosti in ti je vseeno skurlo, se pozanimaj, pri proizvajalcu, kako je z reklamiranim vračilom škode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Daniel ::

Imam enak primer, punci skurilo HP 6830S, ravno rešujem podatke z diska.
Elektrika je odklopljena, mrežni kabel pa ne, skurilo ploščo preko mrežnega priključka. Siolova Sinope in Sagem sta jo odnesla brez posledic, prenosnik pa je šel po gobe. Stroški menjave plošče, 700 EUR. Ni računice.

Predvidevam da tudi ni popravljivo.

hacker1997 ::

meni je tudi pred letom dni skurilo HP 6830S bil je priklopljen na
internet (s kablom) morali pa so zamenjati matično in trdi disk popravilo naj bi stalo okoli 250 evrov
ker pa so nas na servisu poznali so nam upoštevali garancijo
in poslali na hp tam pa so vse zamenjali:D

Daniel ::

Zanimivo, da bi ti matično zamenjali za 250 EUR, imel sem v roki predračun za menjavo matične z delom 700 EUR.

Pyr0Beast ::

ja vem da se da napajalni del servisirati A KJE???? kak servis ki se s tem ukvarja??

Jaz se s tem bolj ljubiteljsko ukvarjam. Lahko mi napišeš ZS pa se zmeniva dalje, če te je volja.
Samo pri strelah ne morem nič obljubiti, da se bo dalo zrihtati.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

hacker1997 ::

Daniel je izjavil:

Zanimivo, da bi ti matično zamenjali za 250 EUR, imel sem v roki predračun za menjavo matične z delom 700 EUR.

rekli so mi da bi popravilo stalo okoli 250 evrov
in se mi zdi čudno menjava matične za 700 evrov za teh 700 evrov kupiš nov laptop

maxum ::

ja dvomim da bodo krili kakrsnokoli garancijo za podaljsek, ker kako bi dokazal da je il priklopljen na tisti podaljesek?? bodo rekli da ni bil priklopljen ali kaj podobnega...

ne vem kam bi nesel prensonik,...
hmmm

solatko ::

Če imaš priklopljeno na prenapetostni zaščiti in gre previsoka napetost skoz, se to pozna tudi na podaljšku, tako, da nič bat, se vse vidi.

Matev ::

jaz sem skuril en polnilec od prenosnika

pa so mi ga lepo zamenjali - sem rekel zgolj da ne dela in da ne vem kaj je narobe

bobby ::

Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitor utripa po zagonu

Oddelek: Strojna oprema
348071 (6369) ZigaZiga
»

BigBang notebook dva finalista

Oddelek: Kaj kupiti
364187 (3039) D3m
»

popolnoma mrtev HP prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
101814 (1622) IvoJan
»

Skurjen napajalni del prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
6834 (762) Bakerman
»

Pokvarjen kontakt za tipkovnico na prenosniku

Oddelek: Strojna oprema
51688 (1594) icebreaker

Več podobnih tem