» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
48 / 48
»
»»

prenasalec ::

Jerry000 je izjavil:

Nikjer ne najdem tega moda da bi ga probal, kje se to downloada oziroma je sploh na voljo že?

Pod zgornjim videom je link ;)

Jerry000 ::

Ah ok, sem spregledal tole :). Hvala

Jerry000 ::

a se da dobit kje celoten avengers end game mod? Kolikor najdem so samo posamezni karakterji in ne kot celota, če obstaja.

@MIG-A51, kje pa najdem kodo za zip file? So navodila za inštalacijo not?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

MIG-A51 ::

Jerry000 je izjavil:


@MIG-A51, kje pa najdem kodo za zip file? So navodila za inštalacijo not?


Če je koda, potem so morali dodat po temu ko sem jaz prenesel.
Standardno geslo je:

cs.rin.ru

Navodila so zraven ja, vsaj v mojem zipu, drugače je na jutubu dosti navodil.

Jerry000 ::

Super, deluje koda, hvala :)

Truga ::

Izi je izjavil:

Ja, vsak začetek je težek, tudi Gamerski hobi rabi nekaj prvih ur, kjer se moraš registrirati na vse konce in kraje.

bullshit.

vecina iger se vedno podpira opcijo "poberi in igraj". samo degenski zalozniki te futrajo z launcherji in spywarom.

Horas ::

Truga odvisno tut kako se znajdeš :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

WallSreet ::

GTA in real life od 26:00 naprej...

Izi ::

Končno sem dosegel 100% 8-)
Zgodbica o treh fantih je hudo kratka in lahkotna ampak za 100% se je pa kar treba potruditi je precej daljše in bolj zahtevno kot glavni quest. Sedaj se pa lotim še Online.

GTA5 očitno čaka še dolgo življenje. Ravno včeraj so napovedali GTA5 za prihajajočo PS5 konzolo.
Expanded and Enhanced GTA5 prihaja leta 2021

Kar se tiče GTA Online bo Rockstar v prihodnosti vzdrževal samo še verzije za PC, PS5 in Xbox Series X. Za stare (trenutne) konzole pa ga nameravajo v naslednjih letih ugasniti.
Novi napovednik za GTA5:

freesty ::

MIG-A51 je izjavil:

NaturalVision Evolved - Early Access (May 2020 Build)



Mod + Navodila:
https://pixeldrain.com/u/rXWjpuXp


Jaz bi to sprobal samo link ne deluje vec.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

meho7 ::



;((

Vazelin ::

Ja, samo bo hecno, ko bo GTA5 tudi za PS5 najbolj prodajana igra:))
To je res totalna molzna krava, da bo preživela 3 platforme lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Horas ::

če je pa res odlična igra zelo dobra grafika tk da se ni za čudit. ko bo pršla 6 bo pa itak 95% folka moglo menjat pcje če ne vsaj grafične
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Meizu ::

V primerjavi z GTA IV je en kurc. Fizika je totalen degrade.

Vazelin ::

Jaz sem roko na srce daleč najbolj užival v Vice City in tut San Andreas ni bil slab.:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

mr_chai ::

svetujem ogled tega 7 urnega filma Ni serija, bi pa lahko bilo več delov hehe ;)

asaxyxas ::

Nameravam kupiti igro. Ali deluje GTA V Rockstar Social Club verzija v Linux?

          ::

Steam verzija je samo za Windowse.

Bantani ::

BorutO ::

Vazelin je izjavil:

Jaz sem roko na srce daleč najbolj užival v Vice City in tut San Andreas ni bil slab.:D

To pa zato, ker takrat sta vice city in san andreas bili igri, ki sta bili daleč nabjboljši. Danes je ob GTA5 polno drugih iger, ki so grefično še lepše ali podobne itd, in izbire imaš toliko, da težje dobiš "sliko", kako dobra je petka.

Jerry000 ::

BorutO je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz sem roko na srce daleč najbolj užival v Vice City in tut San Andreas ni bil slab.:D

To pa zato, ker takrat sta vice city in san andreas bili igri, ki sta bili daleč nabjboljši. Danes je ob GTA5 polno drugih iger, ki so grefično še lepše ali podobne itd, in izbire imaš toliko, da težje dobiš "sliko", kako dobra je petka.

Se kr strinjam. Če bi 2003 imel takšno GTA5 bi pomojem jo obrnil po čez in čez kot SA, ampak sem naredil kampanijo in mi je dopizdilo ker so ble še ostale igre na seznamu

blink85 ::

Eno laicno vprasanje, rad bi kupil ps plus preko cd keys, kjer je zadeva 30eur za 12 mes. Ustvaril sem si se en us racun poleg slovenskega. Sedaj pa me zanima, ce bom lahko na Slo accountu igral GTA online, saj sem kodo tukaj tudi ze porabil. Bo mozno shranjevanje progressa? Ali je bolj varna varianta da pac investiram 60e in kupim ps plus za slo account?

Bantani ::

Samo,da ne bomo potem brali o kakšnem samomoru


https://hop.si/2020/09/03/rockstar-pres...

Bantani ::

blink85 je izjavil:

Eno laicno vprasanje, rad bi kupil ps plus preko cd keys, kjer je zadeva 30eur za 12 mes. Ustvaril sem si se en us racun poleg slovenskega. Sedaj pa me zanima, ce bom lahko na Slo accountu igral GTA online, saj sem kodo tukaj tudi ze porabil. Bo mozno shranjevanje progressa? Ali je bolj varna varianta da pac investiram 60e in kupim ps plus za slo account?


Ja ponavadi folk igra na tistem accauntu,ko ima ps+.Drugače pa kokr vem lahko igraš na slovenskem accauntu online.Važno,da imaš na enem računu ps+

blink85 ::

Problem je, ker na novem profilu lahko zacnem cel GTA samo od zacetka, migrirat se pa shranjenih slotov menda ne da?

Bantani ::

Ja,če imaš save od Slo računa ti ne bo delovalo pri usa računu,če si to mislil.

blink85 ::

Pa lahko na novem profilu igra le gta online ali je za tega potrebno imeti kak progres v story mode v igri (offline)?

Bantani ::

A ko zaženeš igro prvič na novem profilu,da greš takoj online brez,da igraš prej story mode? To misliš?

blink85 ::

Tako ja

Bantani ::

Mislim,da samo prologue narediš pa greš lahko potem takoj online.

btzajla ::

A se še najde kdo, ki igra Online? :)

          ::

btzajla je izjavil:

A se še najde kdo, ki igra Online? :)


da

btzajla ::

          je izjavil:

btzajla je izjavil:

A se še najde kdo, ki igra Online? :)


da


Dodaj ep1989, da igramo kdaj skupaj :)

WallSreet ::

GTA 5 Ships 140 Million Copies, 2020 Its Best-Selling Year Since Launch

https://twitter.com/pushsquare/status/1...

Tole lahko molzejo še vsaj 5 let.

Jerry000 ::

Ravni prav, ko bo GTA 6 izšel

meho7 ::

gregc1 ::

obstaja kakšen zanesliv in delujoči mod. rad bi samo denar. :) kar je zdraven je pa samo plus

gregc1 ::

je pripravljen kateri pomagati z heisti na podmornici?

samsung8 ::

Izi je izjavil:

Končno sem dosegel 100% 8-)
Zgodbica o treh fantih je hudo kratka in lahkotna ampak za 100% se je pa kar treba potruditi je precej daljše in bolj zahtevno kot glavni quest. Sedaj se pa lotim še Online.

GTA5 očitno čaka še dolgo življenje. Ravno včeraj so napovedali GTA5 za prihajajočo PS5 konzolo.
Expanded and Enhanced GTA5 prihaja leta 2021

Kar se tiče GTA Online bo Rockstar v prihodnosti vzdrževal samo še verzije za PC, PS5 in Xbox Series X. Za stare (trenutne) konzole pa ga nameravajo v naslednjih letih ugasniti.
Novi napovednik za GTA5:



rabim nekoga ki bi mi lahko svetoval kaj da počnem... naredil sem 51 misijo. prav tako vse ostale naloge. zadnjih 30 dni se vozim po celi mapi z vsemi tremi različni liki in se tu pa tam odpre kaka P naloga kjer sem taxist. zakaj ne odpre nove misije?

meho7 ::

Kayzon ::

BorutO je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Jaz sem roko na srce daleč najbolj užival v Vice City in tut San Andreas ni bil slab.:D

To pa zato, ker takrat sta vice city in san andreas bili igri, ki sta bili daleč nabjboljši. Danes je ob GTA5 polno drugih iger, ki so grefično še lepše ali podobne itd, in izbire imaš toliko, da težje dobiš "sliko", kako dobra je petka.


Najboljsi v cemu? Mogoce kot "sandbox" igra okej,ampak je bilo na tone boljsih iger v istem casu,se posebej ce pripmerjamo igralnost.
««
48 / 48
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187859 (1263) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820695 (2089) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564601 (20530) legice

Več podobnih tem