» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
44 / 48
»»

PredatorX ::

T-Majo je izjavil:

Hitro vprašanje - ker nisem več v gaming vodah ... Na konfiguraciji Pentium G3220 3.0ghz, 8GB RAM, HD7790 1GB GTA šteka, predvsem kaže, da ni dovolj RAM-a na grafiki in tudi teksture se ne nalagajo dovolj hitro ne glede na nastavitve. Igro sem namestil na HDD (sistemski SSD je poln).

Bi kaj spremenilo na SSD-ju? Kaj je ozko grlo, grafika ali CPU?


za GTA V saao priporočljiva 4 jedra. Vzameš i5.

Shybby ::

a se da kako naredit da lahko shraniš več kot 50 avtov oz da imaš več kot 5 garaž?

ZiedRieke ::

Gledam da dosti ljudi graja GTA5. Sam sem sicer igral le singleplayer in ta je po mojem mnenju najboljša igra v seriji GTA do sedaj. Že leta 2005 sem upal da bodo v SA vključene tudi živali, ko sedaj več kot 10 let kasneje pa je to to, kar sem pričakoval :)
Moja lestica:
1. GTA V
2. GTA Vice City
3. GTA San Andreas
4. GTA 2
...
Zadnja mesto si delita GTA3 in GTA4, katerega mi po večkratnih poizkusih ni uspelo preigrati ne na PCju, kakor tudi kasneje na konzoli ne, saj mi je bil kljub takratni dobri zgodbi in grafiki strašno nezanimiv.

Kako pa je z Multiplayer načinom? Imam to kak smisel/zgodbo, ali je še vedno v stilu Moda GTA San Andreas Multiplayer. Na youtube mi deluje preveč zmodano use skupaj. Je vredno preizkusiti?

--MiRaLdInJo ::

Evo dobil pa smo dobiliše en novi DLC treh vozil: Drif Tampa, Ocelot Lynx in Western Cliffhanger.


Zangorila ::

Igra kdo gta v na ps4? Naj me doda 'ZanGorila'.

T-Majo ::

PredatorX je izjavil:

T-Majo je izjavil:

Hitro vprašanje - ker nisem več v gaming vodah ... Na konfiguraciji Pentium G3220 3.0ghz, 8GB RAM, HD7790 1GB GTA šteka, predvsem kaže, da ni dovolj RAM-a na grafiki in tudi teksture se ne nalagajo dovolj hitro ne glede na nastavitve. Igro sem namestil na HDD (sistemski SSD je poln).

Bi kaj spremenilo na SSD-ju? Kaj je ozko grlo, grafika ali CPU?


za GTA V saao priporočljiva 4 jedra. Vzameš i5.


Verjamem oz. vidim zdaj ja.

Ker G3220 je skoraj tako hiter kot kakšen Core i3 4. gen (CPU BOSS gledam).

Malenkost je boljše oz. se pozna, ko sem gonilnike sveže naložil za AMD. Ampak še vedno se začne zatikati pri hitri vožnji, pa tudi teksture se ne nalagajo - vozim po zraku.
Me res zanima če bi bilo boljše, če bi se igra poganajala s SSD_ja. RAM je OK - 8GB med igro zasedenga cca 65%. Temparatura procesorja tudi ne presega 65˘C.

Je pa Core i5 kar drag CPU glede na to, koliko je celoten PC vreden :)

grobijan ::

To bo to za ta dnar. :)

Sssaga ::

Tu se nuca dober 'quad' CPU in NIČ drugega.

GTX 560 Ti, ki ima 1GB VRAM-a, poganja igro na 'high'/1080p ~50 fps na solidnem Procu (i7 920, i5 6500, i5 4460), medtem ko na C2D, C2Q, i3 niti pod razno ne vzdrži teh 'frejmov', da ne govorim o kastrirani G seriji.

Enostavno je GTA V preslikava GTA IV iz leta 2008, ko sem bolje prišel skozi z močnejšim procesorjem (i7 920) in medium-tier grafično. C2D je pokleknil že v GTA IV, a špil je imel tehnične težave, ki jih niso odpravili...

Tukaj i3 odpade za gladko (60 fps/60Hz LCD) predvajanje. Tudi online. Pa razni Phenom 2, večina FX.

smacker ::

DELETE

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

oo7 ::

GTA Online - Bikers Trailer

m0f0x ::

Razmišljam, da bi končno nabavil ta špil ampak bom počakal na reviewe za Mafia 3, da vidim, če bo za kaj.

Kako je kaj GTA V online? Dogaja much?

--MiRaLdInJo ::

Evo fantje. En spending spree za novi GTAV BIKERS DLC (čoperji, clubhousi, oblačila, orožja, biznisi) 8-O

Miksa1990 ::

54j0 je izjavil:

Še kdo igra GTA online na PC? Iščem soigralce/nove crew member-je za igranje misij/grind gta$. Uporabniško ime: Mike-the-Pike. Se priporočam novim igralcem/low level-om, ki želijo do gta$ priti na pošten in relativno hiter način. Lp

se vedno igras online???? ;D

54j0 ::

Miksa1990 je izjavil:

54j0 je izjavil:

Še kdo igra GTA online na PC? Iščem soigralce/nove crew member-je za igranje misij/grind gta$. Uporabniško ime: Mike-the-Pike. Se priporočam novim igralcem/low level-om, ki želijo do gta$ priti na pošten in relativno hiter način. Lp

se vedno igras online???? ;D


Še igram, ja. In tudi bom, dokler nas bodo zalagali z DLC-ji.

Matevz25 ::

Dodajte me na psju za gta5 - Matevzus25

oo7 ::

GTA VR (ft. Steven Ogg)

m0f0x ::

Ker je Mafia 3 porazno slab se odločam o nakupu GTA V. Zasledil sem ceno za 25€ ampak je Social Club key. Se da igra povezat v steam preko Social Cluba ali je boljše plačat malo več in kupit Steam key?

MacGyver141 ::

Odvisno, kakšna je razlika v ceni. Če je 10€ dražji steam key, se absolutno ne splača. V obeh primerih boš imel Social Club naložen, ker se preko tega igra prižge.

m0f0x ::

Cdkeys.com ima za 25€ SC verzijo. Na steamu je za podobno vsoto Steam key, s tem, da bi naj poslal UN in PW, da oni giftajo in aktivirajo ali naredijo nov steam account. V to steam varianto se ne mislim spuščat, bi pa bilo vseeno v redu imeti game v steamu, pa ne kot non-steam game. Sem kontaktiral prodajalca, če lahko gifta preko emaila ali steam userja, brez, da mu pošiljam PW. Drugače bom pač vzel to SC verzijo.

*EDIT*

Dear Customer,

How it works:
We buy the game with our steam account in steam store and send it as gift to your account, then we log with your account and add the gift to library.

Why I can’t add it to library myself?
Because we buy the game in steam store of our region, your steam account have to be logged in our region to add the gift to library, if the account is logged in your region, the gift can’t be added to the library. After we add the gift to library, you can download and play the game in your region.

Is my account safe?
Yes, you account is safe, we use the wallet of our steam account to buy the game, we don’t use credit card to buy it.

Will you take the items on my steam account?
No, we don’t take any items on your steam account. If the steam guard is active, all trade of items need email verification, if the steam guard is inactive, trade of items is no longer possible, steam don’t allow to trade items in this situation. Steam protect your account carefully, after we log with your account, we can only send gift to this account and activate the game, we can’t do anything else.

Will you use the wallet and payment method of my steam account?
No, we don’t use anything of your account, if you worry about it, you can go to “Account Details” to delete payment on your account.
Best Regards


Kaj pravite?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

zunno ::

Po logiranju imajo poln dostop do tvojega računa.

Lahko sicer zbrišeš informacije o plačilnih sredstvih iz tvojega uporabniškega računa samo bodo še vedno imeli dostop do tvojega denarja,
ki je naložen v Steam Walletu.

Res pa je, da če je Steam gift npr. iz Rusije, mora biti tvoj IP iz Rusije, da ga lahko aktiviraš. To lahko sam rešiš z uporabo VPNja, VENDAR
so takšne igre zaklenjene za igranje še 3 mesece po aktivaciji, nekatere pa za vedno, odvisno od specifikacij založnika igre.

TLDR: Ne se zajebavat s tem.

m0f0x ::

Fu*k it then, ni vredno rizika. Bom vzel SC verzijo :)

abazuu ::

Zakaj bi pa kupval steam key? sj je SC tud uredu? Sam sem imel SC verzijo pa sm jo pol prodal :)

zdej me pa spet mal mika, da bi začel. Prodaja kdo? :P

abazuu ::

Fantje, lahko spremenim orožje, ko ga enkrat že kupim? npr. da ostranim scope? ker tega nikjer ne najdem :)

Shybby ::

v ammo shopu pac das dol scope..

abazuu ::

če grem na ta weapon sploh nimam možnosti karkol odstrant?

V ammo shopu na ta weap :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abazuu ()

abazuu ::

Aja, če še kdo igra.. add: RuunFlorestRuun

mamo tud svoje crew - zaenkart smo štirje:)

dronyx ::

S katero tipko se odvrže orožje. Tega nikjer ne najdem...

MacGyver141 ::

F9 ali F10

--MiRaLdInJo ::

Evo fantje, prišla nova eksotična mrcina za 2.4M$ Nagasaki Shotaro - TRON BIKE.


abazuu ::

konkretno kokaina bo treba še obrnt haha.

dronyx ::

abazuu je izjavil:

konkretno kokaina bo treba še obrnt haha.

Se da to mogoče s pravim denarjem kupit, ker meni se ne ljubi d'nar v igri zbirat, ker traja preveč časa. :)

abazuu ::

jap, se da... shark kartice :D
izvoli cenik: http://store.steampowered.com/app/37685...

sam a ni to point igre, da mal pa tud farmaš no :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abazuu ()

m0f0x ::

Al pa najdeš enega "moderja", da ti nabije denarce. Meni je enkrat en nabil 13 mio. Minigun v roke in streljal name. Pol mi je že bila sila in sem hotel pobegnit pred denarjem, saj se je le-ta spawnal nad mano. Me je tip zaprl v kletko in dalje nabijal :)).

abazuu ::

si reportu al ne? pravjo, da take dobijo.. in kaznujejo še tiste, ki so dobili denar :D

[D]emon ::

m0f0x> Al pa najdeš enega "moderja", da ti nabije denarce.

In gresta v Banovce oba... :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Vanadium ::

abazuu je izjavil:

si reportu al ne? pravjo, da take dobijo.. in kaznujejo še tiste, ki so dobili denar :D


Men je tako en nabil 30 mio. in še vedno imam denar in account :D

m0f0x ::

Res je, da so pred kratkim delali čistko, pa še to so samo denar zbili na 0 in to tistim, ki so imeli bilijončke :)

LINK

 .

.

abazuu ::

ma se mi zdi, da je denar kr mal motivacija v GTA online. Brezveze rata, če ga maš preveč :D pol so res sam še pizdarije na serverju hah

m0f0x ::

Odvisno kak gledaš. Ko greš dirkat in imajo vsi custom spimpana vozila, je že fajn, če si lahko tudi sam kupiš kakega X80 in ga spedenaš, da imaš možnost za zmago.

abazuu ::

kolk pa so kej $ nagrade pr dirkah?

m0f0x ::

Odvisno od števila igralcev in krogov, če je proga v krog. Lahko dobiš tudi 30k$, če zmagaš, ampak redko.

Mislim, da je boljše za money grind igrat Survival in preživet tistih 10 rund. Dobiš 30k$.

54j0 ::

Za grind sta najboljši VIP/CEO misiji sightseer in headhunter.

m0f0x ::

Koliko nanese? Meni je pri misijah bedno, ker dostikrat folk faila ali ditcha.

dronyx ::

Kakor jaz razumem je GTA V nekakšen test ali se Rockstarju bolj kot s SP splača GTA franšizo prodajat kot nekakšen MMO in služit na mikro transakcijah. GTA V kot kaže tudi ne bo dobil nobenega SP DLC, kar je škoda. Po svoje je tudi simbolično in v stilu njihovega smisla za humor kako so v GTA V ubili glavni lik iz GTA IV DLC-ja The Lost and Damned (Johnnya Klebitza). Vprašanje, če bo imel GTA VI sploh SP oziroma verjetno bo SP-ja samo za par ur...

54j0 ::

m0f0x je izjavil:

Koliko nanese? Meni je pri misijah bedno, ker dostikrat folk faila ali ditcha.


V mislih sem imel vip/ceo work. Ce delas izmenicno headhunter in sightseer, ti nanese okoli 150k na uro. Odvisno kako se ti izide timing, lahko tudi vec, ker se zna vmes cooldown med misijami popolnoma izniciti. Pri
porocljiv buzzard, da gre hitreje. Fail prakticno nemogoc v private session. Na misijo je sicer 20-25k, odvisno kako hitro jo naredis-to pomeni da dlje kot jo delas, vec dobis. Ampak se ne splaca cakat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

BorutO ::

m0f0x je izjavil:

Res je, da so pred kratkim delali čistko, pa še to so samo denar zbili na 0 in to tistim, ki so imeli bilijončke :)

LINK

 .

.



Eh, jaz sem si nagrabil 100milijard dolarjev z guljfijami ... realno in pošteno sem jih zaslužil kakih 10mrd ... Trenutno še imam kakih 36mrd keša, tako da mi ga niso še nič odstranili, kljub temu, da bi ga naj vsem. In ja ... zapravil sem za vse v igri že več kot 100mrd ... ja, kakih 200mrd sem si nahekal denarja. :P V igri imam vse kupljeno kar obstaja ... luksuznih vozil, vsa luksuzna stanovanja, 5, če se ne motim, jahto, vsa vojaška vozila, vse frčeplane itd :) Aja, pa tudi levele sem si shekal ... iz 40 na 150, da ni preveč sumljivo. :P

dronyx ::

BorutO: kakor sem nekje prebral namerava Rockstar$$$ v bodoče mikro transakcije izvajati tudi v obratno smer, torej da ti bodo virtualni denar zamenjali za prave bankovce. Če do tega res pride si praktično milijonar. Samo pazi se FURS-a!

BorutO ::

:'D ... če misli do tega res priti, bodo vsi igrali še samo GTA. :'D ... eh, take igre ni. :) To lahko rečeš kakemu .. osnovnošolčku, ti bo še verjel. :D

m0f0x ::

BorutO, se priporočam v kratkem, da mi malo denarja naložiš :)

MacGyver141 ::

Kako vam je sploh še zanimivo igrat, če imate preveč denarja?

Zgodovina sprememb…

««
44 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187770 (1174) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820682 (2076) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564565 (20494) legice

Več podobnih tem