» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
43 / 48
»»

tovsti55 ::

Igram, igram, ampak SP. :))

Fatal1ized ::

Lepo lepo. Moj internet je preveč slab da bi igral MP, tako da bom tudi sam igral le SP ;((

[D]emon ::

Sem špilal preden mi je namiznik crknil, zdaj pa dokler novega ne dobim ne bo nič in se držim PS3. :) Ampak na PS3 tudi nisem že en cajt igral.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

54j0 ::

Še kdo igra GTA online na PC? Iščem soigralce/nove crew member-je za igranje misij/grind gta$. Uporabniško ime: Mike-the-Pike. Se priporočam novim igralcem/low level-om, ki želijo do gta$ priti na pošten in relativno hiter način. Lp

Zmajc ::

Kak teden nazaj sem začel z GTA5, sicer igram še SP in sem MP probal le za vzorec bi pa rad igral pošteno brez cheaterjev. Se mogoče kaj javim ko končam SP.

tv6865 ::

Pozdravljeni.

Ali obstaja kaka varjanta, da bi tale igrca lavfala na Intel Core 2 duo e7400 procesorjo ter 4 Gb rama?

Sedaj se mi po kaki minuti sistem sesuje ter mi vrže moder zaslon z napako bad pool header ali pa page fault in nonpaged area.

Truga ::

Probaj spucat pc, lahko da se ti kaj pregreva. Ce to ne pomaga probaj drug napajalnik. Ce to tud ne pomaga pa bo treba novo graficno ali pa pc. Blue screeni se dogajajo ob hardware napakah.

Tony710 ::

Gta v je totaln podn. Sam plot je nepopoln in konfuzen, karakterji so nekarizmaticni, protagonisti so taksni kot bi jih ustvaril nekdo zadet na lsd-ju, odnos Michael- Franklin nima nobene logike, vsi trije endingi so lame do konca, streljanje je downgrad3 od gta 4, obcutek ko streljas z vecino orozja je bolj kot da bi pokal z airsofti...se se kdo spomni carbinke ali pa ak47 iz 4-ke? To je bil sound..

Edini plusi ki jih najdem pri Gta 5 so velik zemljevid, dodelano oceansko dno, velika izbira vozil, plovil in letal ter grafika. Pa se ta ni popolna. Kaj mi nuca 1080p ce pa frame rate ni stabilen in pa Anti aliasing prakticno neobstojec. To je najbolj vidno na soncen dan v los santosu.
Ko se peljes po dnevi (in-game day) po los santosu, frame rate zmrzuje skoraj konstantno. Rekel bi da pada celo do 25 fps. Vsaj na vinewood bulevardu. Ok stekam da dosti pripomore k temu bittleneck CPU na gaystation 4 ampak...get a grip cockstar!!
Da ne govorimo o tem da zakokiranih tipov (beri brata houser) pri kokstarju sploh ne zanima vec kvaliteten SP ampak le se Online, poln razvajenih in v mikrofon kricecih pamzev iz UK in US, katerih starsi so itak pojem debilizma da jim sploh dovolijo igrat GTA5, kaj sele da jim dajejo kreditne kartice s katerim placujejo clanarino in shark carde.
Mah, pohlep jih je pokopal. Le zakaj bi se sploh se jebali z sp ce pa na onlinu tako dobro sluzijo?

Le kje so dobri stari casi kvalitetnih sp gta iger v stilu vice city in san andreas....

Jobs191 ::

+Tony710

Na R9 380ki mi igra dela vse na ultra high brez MSAA na 60fps. Nikole ne pade pod 55. Takda nevem o čem ti govoriš.

Tony710 ::

Jobs191 je izjavil:

+Tony710

Na R9 380ki mi igra dela vse na ultra high brez MSAA na 60fps. Nikole ne pade pod 55. Takda nevem o čem ti govoriš.

Govorim o ps4 ne o PC.
Lahko pa v google vtipkas "gta v frame rate drops" in dobil bos milijon rezultatov.

4ever ::

Pozdravljeni! Imam sledeč problem: med igranjem gta v mi začne igrica zelo štekati, ko sem v vodi, v stavbah ali na letališču. Če vozim po cesti, hribih in po gorah igrica deluje z okoli 90 fps. Igram na 1360x768. Temperature cpuja med igranjem so 40-50 stopinj, grafične pa 50-60 stopinj. Kaj bi lahko bil problem?

Specifikacije:
I5 4460
8gb ram
gtx 960 4gb
cooler master gm 450
I5 4460 | 8GB Corsair Vengeance | B85 Anniversary | BX200 240GB |
Gigabyte GTX 960 4GB | CM GM 450 | 1TB WD Blue

prenasalec ::

4ever je izjavil:

Pozdravljeni! Imam sledeč problem: med igranjem gta v mi začne igrica zelo štekati, ko sem v vodi, v stavbah ali na letališču. Če vozim po cesti, hribih in po gorah igrica deluje z okoli 90 fps. Igram na 1360x768. Temperature cpuja med igranjem so 40-50 stopinj, grafične pa 50-60 stopinj. Kaj bi lahko bil problem?

Specifikacije:
I5 4460
8gb ram
gtx 960 4gb
cooler master gm 450


Najprej znižaj nastavitve.

4ever ::

Water quality imam na normal, vse ostalo pa na very high. Mislim da bi gtx 960 to morala prebaviti.
I5 4460 | 8GB Corsair Vengeance | B85 Anniversary | BX200 240GB |
Gigabyte GTX 960 4GB | CM GM 450 | 1TB WD Blue

prenasalec ::

Več kot očitno ne prebavi ;) Nižaj, dokler ti ne začne delati normalno. Če imaš pa raje štekanje, kot gladko igranje, potem pa le obdrži na very high.

4ever ::

Katere nastavitve pa naj nižam?
I5 4460 | 8GB Corsair Vengeance | B85 Anniversary | BX200 240GB |
Gigabyte GTX 960 4GB | CM GM 450 | 1TB WD Blue

prenasalec ::

Draw distance, texture quality ... postopoma vse znižuj, dokler ne dela.

4ever ::

prenasalec je izjavil:

Draw distance, texture quality ... postopoma vse znižuj, dokler ne dela.


Rešeno. Vse kar sem naredil je bilo, da sem vklpoil v-sync. Sedaj ne šteka več. Nastavitve imam na very high. Prenasalec, vseeno hvala za pomoč!
I5 4460 | 8GB Corsair Vengeance | B85 Anniversary | BX200 240GB |
Gigabyte GTX 960 4GB | CM GM 450 | 1TB WD Blue

tv6865 ::

Računalnik imam kar odprt nekega praha ni videti v njem.naj povem da igrco lahko zaženem samo kot skrbnik. Ce jo normalno zaženem mi med nalaganjem vrže napako da program ne deluje več ter da Windows išče rešitev.

Alien123 ::

Tony710 je izjavil:

Gta v je totaln podn. Sam plot je nepopoln in konfuzen, karakterji so nekarizmaticni, protagonisti so taksni kot bi jih ustvaril nekdo zadet na lsd-ju, odnos Michael- Franklin nima nobene logike, vsi trije endingi so lame do konca, streljanje je downgrad3 od gta 4, obcutek ko streljas z vecino orozja je bolj kot da bi pokal z airsofti...se se kdo spomni carbinke ali pa ak47 iz 4-ke? To je bil sound..

Edini plusi ki jih najdem pri Gta 5 so velik zemljevid, dodelano oceansko dno, velika izbira vozil, plovil in letal ter grafika. Pa se ta ni popolna. Kaj mi nuca 1080p ce pa frame rate ni stabilen in pa Anti aliasing prakticno neobstojec. To je najbolj vidno na soncen dan v los santosu.
Ko se peljes po dnevi (in-game day) po los santosu, frame rate zmrzuje skoraj konstantno. Rekel bi da pada celo do 25 fps. Vsaj na vinewood bulevardu. Ok stekam da dosti pripomore k temu bittleneck CPU na gaystation 4 ampak...get a grip cockstar!!
Da ne govorimo o tem da zakokiranih tipov (beri brata houser) pri kokstarju sploh ne zanima vec kvaliteten SP ampak le se Online, poln razvajenih in v mikrofon kricecih pamzev iz UK in US, katerih starsi so itak pojem debilizma da jim sploh dovolijo igrat GTA5, kaj sele da jim dajejo kreditne kartice s katerim placujejo clanarino in shark carde.
Mah, pohlep jih je pokopal. Le zakaj bi se sploh se jebali z sp ce pa na onlinu tako dobro sluzijo?

Le kje so dobri stari casi kvalitetnih sp gta iger v stilu vice city in san andreas....



Si si že odgovoril "gaystation 4".. lockan na 30 fpsja, grafika low/middle.. prodaj dokler še je kaj vredn, isto bom jaz naredil z xboxom.. mam gta 5 na x1ki pa se tega nemores igrat

Tony710 ::

Ravno danes sem oddal oglas za ps4. Gaming na konzolah je res bedna izkusnja. Se za 30 fps si lahko hvalezen, a kaj ko niti 30 fps ni stabilnih.
Ps4 ima res podn od CPU-ja. Xbox je baje malo boljsi kar se performanse tice a na racun grafike. Meh

Alien123 ::

Obadva imata vse podn.. za toti dnar kaj ga bos prodal pa si kar graficno kupi.. ko mas na 1440p resoluciji 60+ fpsja na ultra, pol hitro pozabis na console gaming

Tony710 ::

Vem a kaj ko nisem kak hardcore gamer da bi si za to sestavljal kak hud PC. Spilal sem samo GTA in pa Red dead redemption ki je meni najboljsa igra na svetu.
Streljacin ne maram, sploh pa ne online zadev.
Btw, kaksno graficno pa dobis za ceno playstationa? Kaksno uber hudo zihr ne. Ali pac?

Dejan99 ::

Za 350-400eur dobiš kar konkretno grafično, ki brez težav prebavi GTA 5 na high nastavitvah. Je pa res, da je poleg grafične potrebno kupiti tudi dovolj hiter cpu,...

Sssaga ::

tv6865 je izjavil:

Pozdravljeni.

Ali obstaja kaka varjanta, da bi tale igrca lavfala na Intel Core 2 duo e7400 procesorjo ter 4 Gb rama?

Sedaj se mi po kaki minuti sistem sesuje ter mi vrže moder zaslon z napako bad pool header ali pa page fault in nonpaged area.


Ne. Vsaj tekoče ne, torej gladkih 30 fps.

Ekola, test konkretno močnejšega C2D napram C2Q:



Še s štirijedrnikom občutim zatikanje, i7 prve generacije je šele dovolj močan za GTA V.

tovsti55 ::

A še komu na PC ne odpre igre?

Zmajc ::

Server maintanance majo R*

Čeprav so zgleda downtime podaljšali saj bi serverji že pred 1 uro mogli prit nazaj gor.

Server status:

https://support.rockstargames.com/hc/en...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

--MiRaLdInJo ::

GTA 5 ONLINE Finance & Felony DLC Official Gameplay Trailer


kitl76 ::

Skoz neki dodatki za MP a za SP pa ne znajo naredit kak DLC ;(

Sssaga ::

Majo pa tut probleme s serverji. Pozno v noč mi zmer fail-a save.

Glede kampanje... jaz pričakujem, da bodo nardili neko konkretno zgodbo in jo postavili v ta čas in kraj. Kot pr unmu p3dru in bajkerju.

razerznak ::

Sssaga je izjavil:

Majo pa tut probleme s serverji. Pozno v noč mi zmer fail-a save.

Glede kampanje... jaz pričakujem, da bodo nardili neko konkretno zgodbo in jo postavili v ta čas in kraj. Kot pr unmu p3dru in bajkerju.


nwm če bodo, ker DRR2 je v razvoju
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

alex401 ::

Prijatelj ima originalno igrico GTA V, ki jo po ponovni inštalaciji ni mogoče namestiti zaradi okvare tretjega dvoslojnega DVD-ja na katerem so podatki "data4". Med inštalacijo dobi takšen error:
[url=http://www.Slikomat.com/slika/6008594.h...
Vsak drug DVD iz igrice (7 kom) je mogoče enostavno kopirati in prenesti na disk, ta okvarjen se ustavi pri 43 %. Bi bil mogoče kdo pripravljen prenesti podatke "data4" iz diska 3, na kakšen megaupload ali podobno, da jih potem prevzamem. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alex401 ()

fireX88 ::

kaj pa če stakneš celotno inštalacijo (npr partis) in inštaliraš z kodo, ki je na cd-ju?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

particle ::

Če je original, naj se prilogira v social club, in jo downloada? Ne rabis DVDjev.

alex401 ::

Hvala za nasvete, ker je original bom svetoval naj proba preko Social club.

--MiRaLdInJo ::

Zdravo.

Za vse, ki še morda ne veste, za GTA 5 je prišel nov brezplačen in največji DLC do sedaj. GTA 5 Finance and Felony. Vabljeni, da si ogledate cene in customatiziranje vseh novih avtomobilov/tovornjakov, letal, helikopterjev, ladij, luksoznih pisaren in skladišč kateri so prišli v novem DLCju GTA 5 Finance and Felony.

All Prices:




$25,000,000 "Finance & Felony" SPENDING SPREE:




+ GTA 5 Online Top 10 Crew Colors:




Vsak ogled, všeček in subscribe mi ogroomno pomeni :D


Lp

Zgodovina sprememb…

razerznak ::

to na pc furaš?
če maš pa dobr fps, vsej na 3 videu , kod da bi gif gledu
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: razerznak ()

--MiRaLdInJo ::

razerznak je izjavil:

to na pc furaš?
če maš pa dobr fps, vsej na 3 videu , kod da bi gif gledu


Še dobro, da si opazu, zgleda nekaj zmučkalo med uploadanjem na Youtube. Evo sem Popravil, nič več lag, solid 60FPS :)

--MiRaLdInJo je izjavil:

Zdravo.

Za vse, ki še morda ne veste, za GTA 5 je prišel nov brezplačen in največji DLC do sedaj. GTA 5 Finance and Felony. Vabljeni, da si ogledate cene in customatiziranje vseh novih avtomobilov/tovornjakov, letal, helikopterjev, ladij, luksoznih pisaren in skladišč kateri so prišli v novem DLCju GTA 5 Finance and Felony.

All Prices:




$25,000,000 "Finance & Felony" SPENDING SPREE:




Vsak ogled, všeček in subscribe mi ogroomno pomeni :D


Lp



Nov video Top 10 GTA V Crew Colors :)


GTA 5 Online Top 10 Crew Colors:

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

Tony710 je izjavil:

Gta v je totaln podn. Sam plot je nepopoln in konfuzen, karakterji so nekarizmaticni, protagonisti so taksni kot bi jih ustvaril nekdo zadet na lsd-ju, odnos Michael- Franklin nima nobene logike, vsi trije endingi so lame do konca, streljanje je downgrad3 od gta 4, obcutek ko streljas z vecino orozja je bolj kot da bi pokal z airsofti...se se kdo spomni carbinke ali pa ak47 iz 4-ke? To je bil sound..

Edini plusi ki jih najdem pri Gta 5 so velik zemljevid, dodelano oceansko dno, velika izbira vozil, plovil in letal ter grafika. Pa se ta ni popolna. Kaj mi nuca 1080p ce pa frame rate ni stabilen in pa Anti aliasing prakticno neobstojec. To je najbolj vidno na soncen dan v los santosu.
Ko se peljes po dnevi (in-game day) po los santosu, frame rate zmrzuje skoraj konstantno. Rekel bi da pada celo do 25 fps. Vsaj na vinewood bulevardu. Ok stekam da dosti pripomore k temu bittleneck CPU na gaystation 4 ampak...get a grip cockstar!!
Da ne govorimo o tem da zakokiranih tipov (beri brata houser) pri kokstarju sploh ne zanima vec kvaliteten SP ampak le se Online, poln razvajenih in v mikrofon kricecih pamzev iz UK in US, katerih starsi so itak pojem debilizma da jim sploh dovolijo igrat GTA5, kaj sele da jim dajejo kreditne kartice s katerim placujejo clanarino in shark carde.
Mah, pohlep jih je pokopal. Le zakaj bi se sploh se jebali z sp ce pa na onlinu tako dobro sluzijo?

Le kje so dobri stari casi kvalitetnih sp gta iger v stilu vice city in san andreas....


Kupi si boljši računalnik. Meni fps vedno dela na 60 na max zahtevnosti. Ko je deževno vreme, mi pač fps pade na do 50fpsja. Če imaš slab računalnik in slabo grafično, je problem pri tvojem računalniku, ne pa v igri. Sicer pa ... več stvari v sekundi se dogaja v igri, več moči grafična porabi.

T-Majo ::

Hitro vprašanje - ker nisem več v gaming vodah ... Na konfiguraciji Pentium G3220 3.0ghz, 8GB RAM, HD7790 1GB GTA šteka, predvsem kaže, da ni dovolj RAM-a na grafiki in tudi teksture se ne nalagajo dovolj hitro ne glede na nastavitve. Igro sem namestil na HDD (sistemski SSD je poln).

Bi kaj spremenilo na SSD-ju? Kaj je ozko grlo, grafika ali CPU?

gddr85 ::

gpu, ssd ne bi kej dost spremenil..
sicer pa znižaj nastavitve

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

T-Majo ::

So na minimumu in 720p resoluciji. DX10. Izgleda katastrofa. Na Xbox360 je izgledalo full dobro proti temu.

yero7 ::

T-Majo je izjavil:

So na minimumu in 720p resoluciji. DX10. Izgleda katastrofa. Na Xbox360 je izgledalo full dobro proti temu.

Mogoče ti to pride prav: low spec gamer jst texture nebi dal pod normal ostalo pa bi lahko bilo low. Spreminjaj nastavitve popular density,variety in distance scaling, ker če se ne motim ima efekt na porabo vrama.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yero7 ()

smacker ::

Jaz sem pognal z HD4850 1gb, core2duo 3,0ghz, 8gb ram, brez ssd => 30FPS na 1680*1050 resoluciji. Samo low settingi, brez modov. Ob zagonu sem čakal ene par minut v loading screenu, drugače pa je šlo igrat brez problema. Preveri temperatrue, da se kaj ne pregreva in downclocka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

T-Majo ::

70-75° stopinj procesorja pa nekaj minutah igranja.
Grafika nekje 55° max 60° stopinj.

Vse na low - medium, distance na skoraj min., igra se na nekaj sekund zatika, texture pri večjih hitorstih sploh ne nalaga sproti.

Kaj se bolj splača; kupit PS ali Xbox pa prodati grafiko ali nabaviti nov CPU in GPU?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

Alien123 ::

normalno da se kupi nov cpu in gpu :D

buttplugs ::

T-Majo je izjavil:

70-75° stopinj procesorja pa nekaj minutah igranja.
Grafika nekje 55° max 60° stopinj.

Vse na low - medium, distance na skoraj min., igra se na nekaj sekund zatika, texture pri večjih hitorstih sploh ne nalaga sproti.

Kaj se bolj splača; kupit PS ali Xbox pa prodati grafiko ali nabaviti nov CPU in GPU?

Odvisno kaj hočeš.

nofaith ::

T-Majo
mal se igrej z vertical syncom, men se včasih začne kr neki zatikat mam 7870 pa i5 2400, in potem spremenim nastavitev za Vsync in dela vredu.
drugače pa igram kdaj tudi 4480*1024 na medium/high in nimam nobenih problemov.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

yero7 ::

T-Majo je izjavil:

70-75° stopinj procesorja pa nekaj minutah igranja.
Grafika nekje 55° max 60° stopinj.

Vse na low - medium, distance na skoraj min., igra se na nekaj sekund zatika, texture pri večjih hitorstih sploh ne nalaga sproti.

Kaj se bolj splača; kupit PS ali Xbox pa prodati grafiko ali nabaviti nov CPU in GPU?

uporabi gpu-z in poglej gpu-load pa boš ugotovil ali je procesor ali grafična. Drugače pa jst mislim da je procesor zato poskusi naslednje nastavitve vse na medium(nekatere nastavitve lahko daš na high,samo spokušaj ostat pri 1gb vram), izklopi pa fxaa(vključi če imaš dovolj fps), msaa vsync poplation density in variety. Anisotropy filtering imej na 16 to preprečuje da se ti pojavijo texture kr naenkrat.

BorutO ::

Kupi novo grafično. Glede na rame in procesor, ti bo pol igra delala ok.

--MiRaLdInJo ::

Pa imamo nov GTAV DLC. GTAV CUNNING STUNTS DLC. 13novih vozil, nove dirkaške obleke, tattoji.

$20.000.000SPENDING SPREEEE! :)


««
43 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188197 (1601) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820739 (2133) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564704 (20633) legice

Več podobnih tem