» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
40 / 48
»»

ABX ::

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Nemixxx ::

Dobra je tale ja , tule v thug life kompilaciji je še bolš :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

freesty ::

Zgubil sem save fajle.. A je slucajn kdo priblizno pri tisti misiji, ko letas s crop dusterjem in bi mi sharal fajle?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

galu ::

A še komu štekan input (miška/tipkovnica), ko pritisneš Esc (prideš torej v meni)?
Tako to gre.

Tac20 ::

galu je izjavil:

A še komu štekan input (miška/tipkovnica), ko pritisneš Esc (prideš torej v meni)?

Meni skos, in to tako šteka da ne neuporabno skoraj, tam ko gledaš po mapi itd.

Kakšne nasvet kako to odpraviti...

freesty ::

freesty je izjavil:

Zgubil sem save fajle.. A je slucajn kdo priblizno pri tisti misiji, ko letas s crop dusterjem in bi mi sharal fajle?


Lahko kdo uploada save file? Ni vazno kje ste. Sam ne da se mi znova vse igrat..=\
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

dj_uro ::

lahko ti ga jaz, vendar sem končal...
cca 800mio $$ pri vsakem igralcu
vw-klub.si

freesty ::

No daj prosim, saj lahko v meniju ponovis misije.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

fireX88 ::

dj_uro je izjavil:

lahko ti ga jaz, vendar sem končal...
cca 800mio $$ pri vsakem igralcu


to si verjetno tudi z borzo pridobil. kakšen nasvet?

freesty je izjavil:

No daj prosim, saj lahko v meniju ponovis misije.


igrica je svetovna in ti nočeš igrat ponovno.. fail, upam da jo imaš iz travnika.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

SumTingWong ::

Kako dobiti kakšen miljonček v SP, brez borze? Sem zamudil tisto šanso :/

dj_uro ::

fireX88 je izjavil:


to si verjetno tudi z borzo pridobil. kakšen nasvet?


izvoli: http://www.ign.com/wikis/gta-5/Assassin...

freesty je izjavil:

No daj prosim, saj lahko v meniju ponovis misije.


daj mi na ZS mail, da ti prek FT pošljem
vw-klub.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_uro ()

SumTingWong ::

Kaj teli assassinations se da tudi če si končal igro in potem ponoviš misijo?

dj_uro ::

SumTingWong je izjavil:

Kako dobiti kakšen miljonček v SP, brez borze? Sem zamudil tisto šanso :/


kamot dobiš pri Michalu mio $ brez borze...
z misijami in nič zapravljanja ;)
vw-klub.si

cajhi ::

A se še komu to dogaja na PC-ju online?

there has been an error joining a session please return to gta v

Karton4 ::

huh ja vsaketoliko vrze na story mode :)

miraldi ::

Uglavnem wtf je z tem špilom?

Igram stroryline in že ptri 2.heistu se vse zataknl. Trevorjem Merryweather Heist ne gre nikamor.

Naredu tisto misiijo v pristanišču v kateri izbereš plan A oziroma B. Od takrat naprej nič. Pa em naredil izpit za letalo pri Michaelu in pri Franklinu pravi mojster streljanja na strelišču. Narejene imam vse glavne in tudi stranske( ? vprašaj) missije pa se nič ne zgodi.
Wtf je z to igro narobe če mi zna kdo pomagat?

Na starem PS3 ko sem igral ni blo nobenih zapletov. Pač me Wade poklicu kje se nahaja podmornica itd.

Jao jao..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Jst ::

Piši na support.


---

Kar imam jaz pripomb je samo glede časa nalaganja. Ni važno ali je na SSDju ali počasnem disku. Loading Story Mode traja in traja... sigurno okoli minute, če ne več (na SSDju).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

fireX88 ::

Jst je izjavil:

Piši na support.


---

Kar imam jaz pripomb je samo glede časa nalaganja. Ni važno ali je na SSDju ali počasnem disku. Loading Story Mode traja in traja... sigurno okoli minute, če ne več (na SSDju).


samo zaradi tega sem kupil nov večji ssd (čeprav sem bral da ne pomaga, ampak mi vseeno ni dalo mira)... no če vsaj pogledaš z vidika, da sem bolj na free na večjem ssd-ju :))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

AapocalypseE ::

Sem šal zdaj sprobat in mi je loadalo story mode 23s.

Mam pa igro na HDDju.

Jst ::

Intel i7-3770K, 16GB RAMa, 7950 (dokaj nizke nastavitve, ker imam 2560x1600 monitor), Samsung 830 - dobra minuta (mogoče dlje traja zaradi Rockstar Social Cluba).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutO ::

Meni dela GTA v obeh načinih tipi topi ... singleplayer mi dela v nulo, online pa isto ... pač, jebi ga s tistim šitom, ko te iz online vrže v story ... ampak to se zgodi samo na začetku, ko se povezujem na online ... pa še to redkokdaj. :)

Superboyy ::

Špila kdo online? Rabim par teammateov, ker so v publicu sami nekomunikativni nubi :)

Chair ::

Mene pa zanima ce kupis igro na cdjih a se lahko povezes z steamom ter ce lahko igras z igralci na konzolah ter tistimi ki so jo kupili na steamu?

Hvala in lp.

freesty ::

Ce kupis lahko igras preko steama. Tam dobis update-e. Igrati pa ne mores s tistimi, ki igrajo preko konzol.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

dr.Akula ::

freesty je izjavil:

Ce kupis lahko igras preko steama. Tam dobis update-e. Igrati pa ne mores s tistimi, ki igrajo preko konzol.

Če kupi fizično kopijo, jo bo lahko registriral samo na Rockstar social club. Ali potem lahko še vedno igra s prijatelji, ki imajo Steam verzijo, ne vem.
ni podatka

ahac ::

freesty je izjavil:

Ce kupis lahko igras preko steama. Tam dobis update-e. Igrati pa ne mores s tistimi, ki igrajo preko konzol.

Mislim, da to ni res.
Igro aktiviraš na RSC. Steam key dobiš samo, če kupiš na Steamu, ampak tudi v tem primeru moraš aktivirat še na RSC. Verjetno potem tudi prijatelje dodaš preko tega in ne preko Steama.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Chair ::

In kje potem dobivas update, prek RSC?

Chair ::

Pa se to me zanima ce kupim gta na cdjih , morm met cd v racunalniku k hocm igrat al dela brez, ker me skrbi da jih bom kmal zdrzov. Pa ce ga je pametn kupt na mimovrste za 53€ take 2?

SumTingWong ::

Ne rabiš CD v računalniku. Samo pri inštalaciji in updejtanju pazi da je notri, ko je pa enkrat konec pa lahko CD pospraviš za vedno. Za 54€ imaš na Mimovrste in Igabiba, jaz bi raje tisto vzel za 1€ razlike. Ampak sigurno se da najti še kaj cenejšega, ali pač?

Chair ::

Pa še nekej me zanima, ko igro instaliram na racunalnik , vpisem kodo za igro ali za multiplayer( nevem tocno) .baje se lahko samo enkrat uporabi in je potem neveljavna, kaj ce se zgodi da ti crkne racunalnik al pa ga zamenjas, mors poj kupt novo al se da kako prenest?

dr.Akula ::

Kodo boš vpisal v svoj Rockstar social club račun in tam bo potem igra registrirana.
ni podatka

Karton4 ::

Tvoja koda je vezana na uporabniski racun, tako da lahko gres tudi na drugi pc, kjer je igra instalirana, samo da se prijavis z svojim uprabniskim in je to to. Na kratko igras kjerkoli je spil instaliran.

Vanadium ::

Obstajajo v online načinu tudi biznisi ki ti prinašajo denar (kino, golf klub, ipd...)

Jst ::

Online način GTA5 so se super spomnili.

V naslednji iteraciji bo Online verjetno default in "Story Mode" kot offline sploh ne bo obstajal, ampak boš Story igral Online.

To je nekaj, kar sem jaz že pred leti tukaj na Slo-Techu razlagal, kako bi lahko na več načinov uporabili Online, brez DRMja (DRM kot Anti Piratstska zaščita). Lahko grem iskati poste iz 2005, že takrat sem o temu razmišljal. Da se malo pohvalim, kako sem (bil) napreden! Samo še majico rabim. :))

No, resno. Tudi Dying Light bi lahko kampanja potekala vedno Online in bi pač naletel na naključne ljudi (ali prijatelje).


---

Nekdo je spraševal zgoraj: Steam dostavi popravke, ti se pa pred igro registriraš v Rockstar Social Club.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

fireX88 ::

Jst je izjavil:

Online način GTA5 so se super spomnili.

V naslednji iteraciji bo Online verjetno default in "Story Mode" kot offline sploh ne bo obstajal, ampak boš Story igral Online.

To je nekaj, kar sem jaz že pred leti tukaj na Slo-Techu razlagal, kako bi lahko na več načinov uporabili Online, brez DRMja (DRM kot Anti Piratstska zaščita). Lahko grem iskati poste iz 2005, že takrat sem o temu razmišljal. Da se malo pohvalim, kako sem (bil) napreden! Samo še majico rabim. :))

No, resno. Tudi Dying Light bi lahko kampanja potekala vedno Online in bi pač naletel na naključne ljudi (ali prijatelje).


---

Nekdo je spraševal zgoraj: Steam dostavi popravke, ti se pa pred igro registriraš v Rockstar Social Club.


bi sedaj rad piškotek?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

issak ::

SumTingWong je izjavil:

Ne rabiš CD v računalniku. Samo pri inštalaciji in updejtanju pazi da je notri, ko je pa enkrat konec pa lahko CD pospraviš za vedno. Za 54€ imaš na Mimovrste in Igabiba, jaz bi raje tisto vzel za 1€ razlike. Ampak sigurno se da najti še kaj cenejšega, ali pač?


Pri igabibi dobiš 2€ popusta s kuponom 'listopad' pa brezplačno poštnino.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Chair ::

Hvala ampak di mi prepozno povedal za popust ( jo ze imam doma). Brezplacna postnina je pa gratis ob nakupu. Jutri bom ze online tok da ce kdo igra naj sporoci pa se vidimo ;) hvala za vse.

iDare ::

Prodam Rockstar račun (GTA 5 vključen), če kdo rabi... 30EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iDare ()

Jst ::

>bi sedaj rad piškotek?

firex88: Prosim, doma spečenega. Pa majico, da se bo videlo kakšen car sem!


---

Ko so predstavljali igro in kazali ogromno mapo, sem si mislil, da je pa to malo preveč. Da se ne bo to maščevalo. Pa zaradi koncepta preklapljanja treh protagonistov, sploh ni moteče. Če bi bil v trenutku samo en character playable, dvomim, da bi tako seamless potakala zgodba.

Res je dober špil!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

WallSreet ::

dj_uro ::

Super narejeno!!! Me gusta mucho;)
vw-klub.si

oo7 ::

Real GTA

[D]emon ::

M-Power, poglej 2 posta visje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

[D]emon je izjavil:

M-Power, poglej 2 posta visje.


Ups tega pa res nisem videl:)

Nummy ::

oo7 je izjavil:

[D]emon je izjavil:

M-Power, poglej 2 posta visje.


Ups tega pa res nisem videl:)


A to maš monitor 640x480, da se ne vid 2 posta bolj gor? :O

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: [D]emon ()

Dua'L ::

Danes izšel 500mb update ;)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Karton4 ::

Kaj je zdaj tale "Ill-Gotten Gains Update: Part One" update. Nic ne razumem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Karton4 ()

TH321 ::

Pozdravljeni,

imam en majhen problem - danes sem (končno) kupil GTA V ... Trenutno sem na ATI 5850 in ob zagonu igre mi v nastavitvah javi da imam zgolj 512MB ?! Tudi miška se premika kot da bi imel okoli 12 fps ... Sem posodobil driverje na zadnje, tudi preko AMD Gaming Evolved sem nekako optimiziral igro pa še vedno javlja samo 512MB v igri ;(( Mogoče kdo ve kje bi bil problem?

Rekel bi, da igra ne zazna grafične kartice, je možno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TH321 ()

fireX88 ::

Premalo rama na graficni? Poglej minimalne zahteve.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Vanadium ::

meni na 5850 1GB OC deluje zadovoljivo na fulhd rezoluciji za vsemi detajli na lowest of the low :)) sem pa v fazi nabavi nove grafike pa še študiram kaj bi najbolj bilo optimalno za i7 875K OC na 4ghz
««
40 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188461 (1865) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820758 (2152) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564811 (20740) legice

Več podobnih tem