» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
4 / 48
»»

Nemixxx ::



|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

tx-z ::

Torej, spomladi pride? Upam da tut za PC da nau treba čakat še dodatno..
tx-z

Sandi1987 ::

Zanima me, če obstaja kakšna dobra mapa (Mod) za GTA IV in da normalno dela? Imam mapo (Mod) in vedno zamrzne igra.

mjolnir ::

Torej, spomladi pride? Upam da tut za PC da nau treba čakat še dodatno..

Za PC pride kakšno leto pozneje, mogoče še več.

fireX88 ::

Sandi1987 je izjavil:

Zanima me, če obstaja kakšna dobra mapa (Mod) za GTA IV in da normalno dela? Imam mapo (Mod) in vedno zamrzne igra.


poišči temo GTA IV
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

tx-z ::

mjolnir je izjavil:

Torej, spomladi pride? Upam da tut za PC da nau treba čakat še dodatno..

Za PC pride kakšno leto pozneje, mogoče še več.


Pa kje je fora?:/ Na konzolah je prou debiln igrat igrce... Ah ja :P
tx-z

Zmajc ::

PC verzija igre je pri rockstar games več ali manj samo zato da noben reče da je ni.

Očitno je večina vodilnih hardcore konzolešev po srcu da se jim jebe za PC ;)

nofaith ::

jst pa mislm da so konzole kr neki. res da imamo drugačne razmere. eni 27 inchne 120h ekrane in mašine ka poganjajo 120fps drugi pa mamo 19 cole pa mašine ka komi zmorejo 40 pr bf3ju je pa grafika svetlobna leta za PCji...

Pa še si ne predstavljam igranja fpsjov brez tipkovnce
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Janac ::

Kake bojo hardwerske priporičila za tole?

nofaith ::

baje da bo isti engine 4ka samo mal izboljšan upam da res ;P
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Berserker ::

nofaith je izjavil:

jst pa mislm da so konzole kr neki. res da imamo drugačne razmere. eni 27 inchne 120h ekrane in mašine ka poganjajo 120fps drugi pa mamo 19 cole pa mašine ka komi zmorejo 40 pr bf3ju je pa grafika svetlobna leta za PCji...

Pa še si ne predstavljam igranja fpsjov brez tipkovnce


Heh mlajši uporabniki ? Vsi sodobni GTA so bili narejeni najprej za konzole in šele potem za pc. Nevem kaj se toliko čudite, če pa je tako že skozi. Jaz igram fps-je na pc (bf3) in tudi na xbox360 (halo 4), pa ni noben problem, pač znat je treba. Tudi cod se najbolje prodaja na xboxu pa je fps.

SG_101 ::

nofaith je izjavil:

jst pa mislm da so konzole kr neki. res da imamo drugačne razmere. eni 27 inchne 120h ekrane in mašine ka poganjajo 120fps drugi pa mamo 19 cole pa mašine ka komi zmorejo 40 pr bf3ju je pa grafika svetlobna leta za PCji...

Pa še si ne predstavljam igranja fpsjov brez tipkovnce


tudi sam sem bil takšnega mnenja...da so konzole k****, pa da je butasto igrat FPSje na konzoli.

Sem si kupil PS3, pa se PCja ne dodatknem več. FPSje je pa zakon igrat, vsaj meni :)

miraldi ::

Men se res neda čakati 1 leto, da bo prišel GTA V na PCje. Kaj si naj kupim en rabljen Xbox ali PS3 pa se nakopncu še zaj***m.
Kaj je sploh boljše PS3 ali Xbox? Ne nikoli nisem še imel konzole.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Berserker ::

Nevem, jaz bi rekel xbox360 (upam da Leon tega ne bere in da ne bo zopet console war), sicer sem igral RDR in GTA4 na ps3. Ampak je framerate boljši na xboxu. Sicer pa izkušnjah tudi pc verzija ni bila igralna ob izidu.

miraldi ::

Sam kok je pamtno kupovati rabljeno konzolo? Najraje bi si jo sposodil za tisti teden kolikor ponavadi trajajo GTAji, vendar nimam nikogar, ki bi imel konzolo vsi samo PCje tako, kot jaz. Razen GTA V nebi igral ničesar na konzoli pa še to samo zato, ker nebi rad čakal tako dolgo, da pride na PC. Pa še vprašanje kakšen port bo naredili Rockstar. A cene so pa obupne imaš od 120-400Eur. Kaj so to različni modeli? Če bi že kupil bi čimcenejšega pa, da deluje normalno in ga potem čimprej zdilal naprej z priloženim GTA V. Glede konzol sem zelen in nimam pojma.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zmajc ::

Jaz osebno trenutno še nebi kupoval konzole. Naslednja generacija je že zelo blizu in pred izidom bojo verjetno še dodatna znižanja da prodajo zaloge starih konzol.

TheHusky ::

Zmajc je izjavil:

Jaz osebno trenutno še nebi kupoval konzole. Naslednja generacija je že zelo blizu in pred izidom bojo verjetno še dodatna znižanja da prodajo zaloge starih konzol.


Zelo blizu pa ne. Zelo blizu je < 1 leto, kar pa temu ni tako. Vsaj 2 leti bo še 360 potem pa naznanitev.

Dr Lex ::

Morda se bo dalo kupit ps3+gta5 v kompletu. Tako, da se ti morda splača počakat. ;)

Oktan ::

Trailer #2 čez manj kot uro :D

http://www.rockstargames.com/V/

Dr Lex ::

hehe...prehitel si me :P
Se mi že sline cedijo...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr Lex ()

Nemixxx ::

|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Tero ::

Trailer je hud!
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Nemixxx ::

Še ena nova slikca, če vas nemoti bom za vsako novo slikco k jo dobim na gmail k sm naročen tu not nalimu.
Drgač je pa res hud trailer , ja :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

tx-z ::

Čis hudo:D Js sm tok not padu da sm že pomislu da je trailer za kšn animiran film :D
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Tero ::

Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Nemixxx ::



|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

kriko07 ::

Mah BW...spet ne bom nč spav ko pride ven ....
vem pa daa kupim takoj za ps3 pa naj bo 40 alpa 80 €

nofaith ::

ful se mi zdi dobra grafika... upam da je tole iz xboxa ka za pc je tole podn
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Oktan ::

ko bo (če bo) za pc tole, bo po moje še boljš zgledal, view distance pa texture pa to, sam ufff to se bomo načakal...

Nemixxx ::

Nevem no, pri 4ki se tega ni veliko opazilo med konzolo in pc-jem. Razlike so res zelo minimalne v prid pc-ju
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

TheHusky ::

Nemixxx je izjavil:

Nevem no, pri 4ki se tega ni veliko opazilo med konzolo in pc-jem. Razlike so res zelo minimalne v prid pc-ju


You dont say, sej je tud bolša mašina...

Oktan ::

Meni se zdi razlika ogromna pa sem igral na ps3, xbox in pc. Najslabše se je v tem primeru odrezal ps3, vendar je tudi razlika med xbox-om in pc-jem ogromna...

ena primerjava recimo...

alexa-lol ::

Cant wait... mogoče kod ve kdaj msli MS nov xbox splavit?

Zmajc ::

Trenutna ugibanja so da tam 2014/15.

Nemixxx ::

Huh nevem če bi lahko tako dolgo čakal :D Najrajše bi si kupil rabljen xbox pol bi še Forzo nažigaval :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Tr0n ::

A sem edini, ki ga niti malo ni navdusil tale trailer? Mater zgleda ta zadeva zastarela na konzoli.

Nemixxx ::

Ja grafa je podobna k pa pri 4-ki zato bodo tudi sistemske zahteve približno podobne. Nevem meni je važn gameplay in mislim da bo tu raztur tako kot San andreas . Mislim da nisem nobene igre toliko preigral kot pa gta:SA in upam da bo tako tudi z petico.

Takle smo se špilal :D ...mal spominov

|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Berserker ::

Tr0n je izjavil:

A sem edini, ki ga niti malo ni navdusil tale trailer? Mater zgleda ta zadeva zastarela na konzoli.


+1 Je pa tudi SA prišel čez čas na novo platformo.

alexa-lol ::

Tr0n je izjavil:

A sem edini, ki ga niti malo ni navdusil tale trailer? Mater zgleda ta zadeva zastarela na konzoli.


Kje ste vi v trailerju našli kako bo zgledalo na konzoli?

Berserker ::

alexa-lol je izjavil:

Tr0n je izjavil:

A sem edini, ki ga niti malo ni navdusil tale trailer? Mater zgleda ta zadeva zastarela na konzoli.


Kje ste vi v trailerju našli kako bo zgledalo na konzoli?


Lol :))

Zato ker pri Rockstar vedno predstavijo ingame kontent in ker je špil namenjen trenutno konzolam, na kar se navezuje trailer.

7982884e ::

Nemixxx je izjavil:

Nevem no, pri 4ki se tega ni veliko opazilo med konzolo in pc-jem. Razlike so res zelo minimalne v prid pc-ju

minimalne razlike

miraldi ::

7982884e je izjavil:

Nemixxx je izjavil:

Nevem no, pri 4ki se tega ni veliko opazilo med konzolo in pc-jem. Razlike so res zelo minimalne v prid pc-ju

minimalne razlike



Lepa lepa. Kje naj dobim ta icehacher in kako naj si zrihtam, da bom imel tudi jaz tako lepe teksture? Do sedaj kateri koli icehacher sem dal še vedno so bile teksture na stvbah obupne in so kar izginjale. Če mi lahko kdo pomaga. Lahko na zs.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Enron x86 ::

@miraldi, icenhancer nima nobene veze s teksturami; spremeni namreč samo post-processing efekte, odseve itn. Poglej pod opis videa na YouTube, katere mode za teksture uporabljajo pri teh posnetkih.

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

miraldi ::

Sam to moraš imeti kar nekakšen xlive pa slice, pol se pa znajdi kam gre kej pa tko da ne zašteka vse skupaj :8)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

TheHusky ::

Nažalost se začenjajo govorice da GTA V NE bo za PC...

7982884e ::

kakšne govorice? niti rockstar ni zanikal pc verzije. pa jih je v preteklosti že in so kasneje vseeno prišle.

TheHusky ::

7982884e je izjavil:

kakšne govorice? niti rockstar ni zanikal pc verzije. pa jih je v preteklosti že in so kasneje vseeno prišle.


Učerej ni delala stran pa nisem hotel dati pokvarjenega linka:

http://www.thegamescabin.com/gta-v-not-...

Bor H ::

Cel članek je bullshit. Kot je 7982884e rekel, Rockstar je že za prejšen GTA govoril da nima PC planov, enako kot zdaj. Pol ko ti pa začne še s piratiziranjem opletat se ti pa sam smeji lahko, sploh ko pomisliš kako na Xboxu in Wiiju ni piratov (PS3 scene pač ne poznam). Edini razlog, ki ga vidim, da R* ne bi izdal PC verzije je, da so nesposobni optimizirat zadevo in si ne upajo negativne reklame narest.

alexa-lol ::

Glede na uspeh CoD: Black Ops II in na renome, ki ga ima GTA bi bila to največja neumnost. Seveda bo prišla ven.. verjetno leto in pol za PS/XBOX verzijo, v času novoletne nakupovalne mrzlice.

Berserker ::

Zakaj ? Špil je ameriški, tam se nihče nebi sekiral če špila nebi bilo za pc.
««
4 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187891 (1295) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820699 (2093) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564623 (20552) legice

Več podobnih tem