» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
5 / 48
»»

Lonsarg ::

GTA 4 je eden najslabših portov na PC. Ker se jim ni dalo GPU kodo prepisat so ful enih reči emuliral na CPU... Sam GTA 5 bo najbrž isti engine uporabil grafični, tako da bo najbrž bolša situacija, ker je od takrat že kar nekaj patchov za PC prišlo. Pa tudi CPUji so ratali močni, če se odločjo emulirat:)

TheHusky ::

tisti ko čemo GTA V na PC imamo dve možnosti:

-Ne dobimo GTA V
-Dobimo crappy port GTA V.

alexa-lol ::

Berserker je izjavil:

Zakaj ? Špil je ameriški, tam se nihče nebi sekiral če špila nebi bilo za pc.

Investitorji na Wall Sreetu se sekirajo.

The Player ::

trailer je obetaven, tako kot za skoraj vsak špil.

a bojim se (da meni osebno) špil ne bo neki prida.

Se spomnim ko sem bil čist navdušen nad trailerjem za GTA 4, sm si mislu "tole bo revolucija, morm nabavt!" na konc sm pa dobu neko pogreto župo, ki sem se je že prenajedel.

mogoče sm pa že prestar za take igrce in me zato gta ne navduši več :)
nvm zakaj, ne najdem več užitka v igranju GTA tako kot včasih (GTA 1 in 2, takrat sm bil res nor na ta dva špila)

no še zmerm upam na najbolje :)

Lonsarg ::

Mah, mesta so ratala preveč preigrana. Zato je bil San Andreas uspešen, ko je imel prostrane avtoceste pa gore... Gta4 je pa eden bolj mestnih gta-jev, zato je tud men bil bolj tako.

alexa-lol ::

Men je biu kar se tiče mesta Vice City dober, SA pa itak, ker imaš vse od gor do puščav do ghetov. Po videnem bojo s V šli v enako smer. Mogoče bi si žele v V malo več prostranih planjav in avtocest v stilu mafije (tam k greš do une črplake la kaj je izven mesta potem pa po avtocesti loviš unga v rumenem avtu).. pa kakšno dirkališče in kako misijo v zvezi s tem (tako kot pri mafiji)... al pa še te kakšne druge oblike kriminala, ne samo droga in izsiljevanje... ampak tudi npr. športne stave in prirejanje rezultatov, podkupovanje goverment officials.. in to.

kriko07 ::


i cant wait :)

TheHusky ::

 Fake or true?

Fake or true?

destroyer2k ::

Fake. Poglej da piše PC.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Cancer ()

miraldi ::

Evo ti ga na:
http://www.game-debate.com/news/index.p...

Če je to res ne kupim nobene njihove igre več! In verjamem, da je še veliko enakomislečih po svetu.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

kriko07 ::

Jst vem da jo bom kupu za PS3 pa najbo tut 70€

miraldi ::

Eni nemoremo, kar tako prešaltati na konzole sploh pa zaradi ene igre. Ostalo je itak na PCju top(kar se lepe grafike tiče so konzole več let za PCji).
Nisem v življenju kupil konzole. Mogoče pa me bo nova generacija navdušila ko pride..
Sploh pa si veliko ljudi sestavi dober PC, ker je na res užitek igrati na PCju.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Berserker ::

Ne delaj se nevednega, konzole zadnja leta dominirajo in ja, to suxa (čeprav sam najbolj igram na konzolah, sam ko pride Rome tw 2 in Star citizen, me konzole ne vidijo lep čas ne, dosti mam only 8vs8 mp igre).

TheHusky ::

miraldi je izjavil:

Eni nemoremo, kar tako prešaltati na konzole sploh pa zaradi ene igre. Ostalo je itak na PCju top(kar se lepe grafike tiče so konzole več let za PCji).
Nisem v življenju kupil konzole. Mogoče pa me bo nova generacija navdušila ko pride..
Sploh pa si veliko ljudi sestavi dober PC, ker je na res užitek igrati na PCju.


Grafično konzole seveda suxajo ker so stare ampak je tudi 3x cenejša od enega dobrega PC sistema torej veliko bolj dostopna. Vsaka igra zazih pride za XboX dosti je pa takih ki so samo za XboX ( seveda pravtako za PS3).

Kar je fajno pri konzolah je to, da ni hackerjev, vsi imajo isti sistem zato nemore bit en bolši ker je dau 1000€ za sistem ko pa en ko je dau 400€. Nej bi blo bolj udobno (spet odvisno kak igraš).

Bor H ::

Pa igre so skoraj obvezno 60€, na PCju 50€, pa še po 2 mescih so že vsi 30€ (razen COD), če še mal počakaš pa dobiš za 60€ vse AAA špile, ki so bili kej vredni v zadnjem letu...

tx-z ::

Kaj je sploh tista bistvena razlika med varianto za konzolo al pa računalnik? Sej to bi ja lah nardil kšn spodobn uradn emulator in je problem rešn..sej konc koncev je vse računalnik..
tx-z

Berserker ::

Bor H je izjavil:

Pa igre so skoraj obvezno 60€, na PCju 50€, pa še po 2 mescih so že vsi 30€ (razen COD), če še mal počakaš pa dobiš za 60€ vse AAA špile, ki so bili kej vredni v zadnjem letu...


Kje to ? Pri nas ? Kupuj preko zavvija ali game.co.uk

Bor H ::

Ok, tudi na teh straneh je vsaj 5€ razlike v ceni med PC in Xbox ceno, pri novih špilih, pa če se potrudiš dobiš PC špile lahko ceneje kot so na zavviju.

_geek_ ::

Kar se GTA V na PCju tiče ni nič uradnega tako da we shall wait and see :)

http://www.tweaktown.com/news/26817/mor...

FlyingBee ::

z veseljem kupim 8 jederni procesor in grafično nad 300 EUR, če bo treba

Zmajc ::

Ma, za GTA 4 so isto napisali da ne načrtujejo PC verzije. Pol pa je naenkrat prišla ven. Sicer skoraj 1 leto pozneje ampak vseeno. Sploh ne dvomim da bo spet isto.

TheHusky ::

Če koga zanima peticija kjer zbirajo podpise za PC verzijo. Baje je so ustanovitelj rockstara rekel če bo velik trg bodo izdali.

http://www.change.org/en-CA/petitions/r...

FlyingBee ::

nočem, ker bom moral za nov HW preveč denarja dat

miraldi ::

TheHusky je izjavil:

miraldi je izjavil:

Eni nemoremo, kar tako prešaltati na konzole sploh pa zaradi ene igre. Ostalo je itak na PCju top(kar se lepe grafike tiče so konzole več let za PCji).
Nisem v življenju kupil konzole. Mogoče pa me bo nova generacija navdušila ko pride..
Sploh pa si veliko ljudi sestavi dober PC, ker je na res užitek igrati na PCju.


Grafično konzole seveda suxajo ker so stare ampak je tudi 3x cenejša od enega dobrega PC sistema torej veliko bolj dostopna. Vsaka igra zazih pride za XboX dosti je pa takih ki so samo za XboX ( seveda pravtako za PS3).

Kar je fajno pri konzolah je to, da ni hackerjev, vsi imajo isti sistem zato nemore bit en bolši ker je dau 1000€ za sistem ko pa en ko je dau 400€. Nej bi blo bolj udobno (spet odvisno kak igraš).


Problem je da so za konzole igre dosti dražje. Grafična podoba na TVju mi pa tudi ni všeč. Nova generacija konzol bo verjetno precej boljša.

Razumem, da ciljajo na konzolaše. Vendar pri tako velikem naslovu, kot je težko pričakovani GTA V pa res nemorejo kar pozabiti na PC fane GTAjev. VSak GTA je že bil za PC pa valda bodo tud tega naredili ali jim res dol visi!?

Samo, če se spravijo delati port za PC naj de potrudijo in dajo ven celoten izdelek narejen tako, kot mora biti(ne kot GTA IV).
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

oo7 ::

Jaz imam GTA V za PC že od meseca Maja naročeno:))

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Jaz imam GTA V za PC že od meseca Maja naročeno:))

pa se kaksn maj bos pocakal ;)

7982884e ::

za PC bo skor ziher; zdaj pač ne omenjajo (uradno so rekli, da so verzija za ostale sisteme "under consideration"), kar je stalna praksa pri takih špilih, tudi pri rockstarju - maksimiziraj prodajo na konzolah, kjer je tradicija taka, da se večina kopij prodaja v začetnih tednih. če bi PC trg znal bit profitabilen, portaj zadevo še na pc. v tem primeru je PC trg definitivno profitabilen, ne pa toliko kot obe konzoli skupaj in nima takega začetnega booma, ampak se prodaja čez daljše obdobje.

tako da če tole pride na konzoli marca, bi znalo na pc tudi recimo avgusta, pod predpostavko da jim pogoj že sedaj normalno teče na PCju (da jim ni treba naknadno, po izidu, cele zadeve portat), kar verjetno jim. bolj verjetno pa med božičnimi prazniki 2013.

TheHusky ::

7982884e je izjavil:

za PC bo skor ziher; zdaj pač ne omenjajo (uradno so rekli, da so verzija za ostale sisteme "under consideration"), kar je stalna praksa pri takih špilih, tudi pri rockstarju - maksimiziraj prodajo na konzolah, kjer je tradicija taka, da se večina kopij prodaja v začetnih tednih. če bi PC trg znal bit profitabilen, portaj zadevo še na pc. v tem primeru je PC trg definitivno profitabilen, ne pa toliko kot obe konzoli skupaj in nima takega začetnega booma, ampak se prodaja čez daljše obdobje.

tako da če tole pride na konzoli marca, bi znalo na pc tudi recimo avgusta, pod predpostavko da jim pogoj že sedaj normalno teče na PCju (da jim ni treba naknadno, po izidu, cele zadeve portat), kar verjetno jim. bolj verjetno pa med božičnimi prazniki 2013.


Pozabljamo na Red Dead Redemption, njihova zadnja večja igra. So se raje izognili PC čeprav so fani hoteli en PC port.

7982884e ::

to je res, po drugi strani je pa nov del gta tud malo večja zadeva kot red dead redemption, pa ljudi ki bi to kupili na PCju je tud verjetno dosti več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7982884e ()

FlyingBee ::

GTA je ime in vse so bile tudi na PC-ju, ne da se primerjat z RDR, se jim pa splača kakšno leto kasneje izdat za PC, da jih prej čim več prodajo s tem pa tudi konzol

T-Majo ::

A ni izšel RDR tudi za PC?

Drugače mi je pa bil RDR boljši od GTA4!

Edino Undead Nightmare mi ni bil toliko všeč ...

TheHusky ::

T-Majo je izjavil:

A ni izšel RDR tudi za PC?

Drugače mi je pa bil RDR boljši od GTA4!

Edino Undead Nightmare mi ni bil toliko všeč ...


Nažalost ni.

_geek_ ::

TheHusky je izjavil:

Pozabljamo na Red Dead Redemption, njihova zadnja večja igra. So se raje izognili PC čeprav so fani hoteli en PC port.


Pri Rockstar-u so se odločali ali bodo za PC sportali RDR ali pa L.A. Noire in nekako so sprejeli odločitev, da se bi L.A. Noire lahko bolje obnesel in the rest is history. Tako da močno dvomim da bodo PC segment totalno izpustili, vsaj kar se GTA tiče. :)

cen1 ::

Takoj ko najavijo na PCju bo padel preorder. Do sedaj sem vse spiratiziral ampak glede na to da sem na celotni seriji zapravil zagotovo par tednov igranja si R* zasluži da jim kaj kapne. :)

fireX88 ::

nevem če bo to kaj pomagalo ampak vseeno bom prilepu :)

http://www.change.org/en-CA/petitions/r...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Nemixxx ::





|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

DrSergioDJ ::

can't wait :)
...

BorutO ::

Bemtiš ... očitno bo izdaja za PC prišla komaj par mesecev po izdaji za konzole? Spomladi ...kolikor pa sem nekje prebral, pa bi naj nekje v jeseni prišlo za PC ... takrat bom se igre že naveličal preko Youtube posnetkov. :p
Upam, da jih ne bom gledal, ker presenečenje je vedno boljše, kot če že veš kaj te čaka vse.

Kaj pravite na to, če bi igra imela polno možnosti, kot na primer San Andreas? Na primer misije za Avtobus (kot vice city na primer), taxi, policijo, rešilca, gasilce, mogoče kakšni tovornjaki-špedicija, smetiščni tovornjak, bi kao pobiral smeti po mestu, limuzine na primer .. ko bi po bogatune hodil od hotela do igralnic in obratno, itd.

Najboljše bi pa bilo to, če bo, da bi policija bila bolj realna ... Se pravi ... čez rdečo luč bi zapelal, pa bi te policija samo kaznovala, če bi te dobili zraven, potem če bi se zaletel v kar en avto, bi te kaznovali če bi lepo ustavil takoj, če pa bi jim spizdil, pa bi takoj bil na "Breaking News", kot to imajo v ZDA, ko imajo policijski pregon, enako tudi zapor ne bi bil slab, greš notri, pa si ga bediraš dan ali dva (po času igre) ali pa plačaš malo večjo cifro (plačilo varščine). To bi bilo zakon! Seveda, da bi možnost bila, da vklopiš/izklopiš te nastavitve kadar koli.

GTA 4 mi je sicer super. Problem je, da se res vse dogaja v mestu, zato ni tako zanimiva kot San Andreas. Je pa 4 veliko napredovala od San Andreasa. Mobilni telefon je prav zakon v igri, potem grafika, ulice so bolj realne, prebivalci enako (eni telefonirajo, drugi kradejo), vozniki so tudi napredovali. Nedolgo nazaj, ko sem igral, sem opazil, da je policija z lučmi ustavila kar en avto, sta se oba postavila na rob ceste, pa mu je policaj prtljažnik razmetal, šel do policijskega avta in nazaj do voznika, potem pa sta se oba odpeljala. Prav zakon je bilo to videti. Sicer imam okoli 200 ur GTA4 igrane, pa še tega nisem videl. :)


Se opravičujem za moj dooolg post, ampak sem kar v enem povedal vse, kar mi je všeč, in kar hočem.

Oktan ::

 novi screenshot

novi screenshot


 the trunk artwork

the trunk artwork



pa do konca meseca pride pa še official cover 100% bo spet helikopter na levi zgoraj...

http://www.rockstargames.com/newswire/a...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oktan ()

Nemixxx ::

"Pa do konca meseca pride pa še official cover 100% bo spet helikopter na levi zgoraj..."

Od gta 3 naprej je bil vedno :D
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

miraldi ::

Grand Theft Auto V - Preview

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Nemixxx ::

|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Unknown_001 ::

Nemixxx je izjavil:

"Pa do konca meseca pride pa še official cover 100% bo spet helikopter na levi zgoraj..."

Od gta 3 naprej je bil vedno :D


Vidi ti to, pa prej sploh opazil nisem :D

Siddh ::

v Londonu že majo manjše trgovine z igricami škatle od GTA IV, notri pa je kupon za prednaročilo


Tero ::

Nameravam si kupit konzolo da bom lahko igral gta5. PS3 ali XBOX360? Pa en 46' TV si še bom nabavo. Kakšna priporočila?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Lonsarg ::

Najceneje boš prišel skozi z rabljenim Xbox360. Novih konzol pa ne kupuj, potem raje PC, če greš na novo, ker pridejo prekmalu nova generacija, da bi kupoval nove konzole sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Tero ::

Rabljenega nebi kupoval ker nočem met modanega oziroma "odklenjenega". To pa pri rabljenem nikoli neveš kakšen je.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Unknown_001 ::

Kok mislte, da bi lahko iz svojega sistema izstisnil grafičnega džusa, ki ga bo imel ta špil?
konf: i5 2500k
MSI GTX560ti oc na 950Mhz
8Gb 1600Mhz rama
(Ostalo tak al tak ni pomembno)

Janac ::

Nekaj že.

A nimaš ti dveh 560 Ti?

Unknown_001 ::

Meh, PSU je bol bogi. Sem drugo prodal, (dražje seveda, he he...) pa sem en ornk SSD pa ventilator za ohišje nabavil. Matr šiba ko strela zdjle :D
««
5 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47187888 (1292) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820698 (2092) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564610 (20539) legice

Več podobnih tem