» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
47 / 48
»»

dronyx ::

This violent videogame has made more money than any movie ever...

6000 MIO and counting...lepi denarji. Ni nič čudnega, da nimajo potrebe delati na GTA VI, saj se valjajo v denarju.

Jst ::

Vsake toliko malo igram multiplayer in teden par tednov nazaj sem imel neke čudne probleme.

1. Štekanje oz. diapozitivi. Trenutno je vse v redu.
2. Pogovor s kolegi je bil "čuden." Delal, ni delal,... vsakih pet minut se je zgodilo, da sem šele po 10-20 sekundah slišal "drugo stran", takrat je ponavadi vse crknilo.
3. Nekatera orožja nisem mogel streljati/uporabljati.
4. Čeprav me policija ni lovila, me je šicnil sniper. WTF.

Vse je bilo fscked up. Na Steamu sem dal, da preveri špil in je bilo vse OK. Špile imam na SSDju. Čeprav nisem nič spreminjal, sedaj (včeraj) dela vse normalno.


Je še kdo imel probleme? (Če sploh še kdo tu špila MP*.)


*Heh, Kampanjo po vseh teh letih še vedno nisem končal, čeprav sem na zadnji misiji.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutO ::

Meni igra dela zelo lepo v mp. Verjetno je problem pri tvojem računalniku. Jaz imam problem samo s hekerji.

Glede tega, da ne rabijo delati 6. verzije gtaja, pa mislim, da ni glih tako. Po mojem že zagotovo delajo na projektu naslednjega gtaja, ki bo zagotovo še bolj realističen, najmanj parkrat večja mapa od 5.

[D]emon ::

Problem velikih map je, da hitro ratajo boring as fuck.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jst ::

>Meni igra dela zelo lepo v mp. Verjetno je problem pri tvojem računalniku.

Takrat so se dogajale "čudne" stvari, ki sem jih prvič doživel. Recimo ko sem se spavnal in čez pol minute sem bil FBI snipan. Ali pa se mi je pojavil "cop alarm", celih 5 zvezdic, čeprav nisem naredil nič nelegalnega. Samo enkrat.

Takšne čudne stvari so se mi je dogajale samo takrat kakšen teden. Danes sem igral dobre pol ure (kolega ni mogel priti) in je bilo vse OK.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

oo7 ::

Grand Theft Auto V is just 5 million copies away from 100 million in sales

https://venturebeat.com/2018/05/16/gran...

[D]emon ::

Bo rabil vsaj 49M prodanih kopij da bo prehitel Minecraft. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jst ::

Svaka čast GTA V. Ob izidu si nisem mislil, da bo tako popularen. Devi lepo skrbijo za MP in je zabaven za 30-50 minutne seanse. Na SSDju se hitro zlovda, 4K ne dela (verjetno na Volti) ampak na 1920 pa fura dobro optimizacijo in niti ne segreva računalnika toliko. ReShade doda pa še piko na i. Škoda samo, da ali meni ne dela HDR ali ga igra ne podpira. (Nisem gledal supporta.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

shadeX ::

Na Steamu znižan GTA V, za 60% (na 19.90€). Kdor želi naj izkoristi priložnost (do 5 Julija 2018).

btzajla ::

Mogoče kdo še igra GTA 5 multiplayer? Spet sem ga začel pa iščem kakšne zanesljive igralce. Pomoč bi kdaj pa kdaj prov prišla :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: btzajla ()

ninaholm ::

The game is played from either a third-person or first-person perspective, and its world is navigated on foot or by vehicle.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: keitai ()

Jerry000 ::

Nekaj me zanima, glede na to da ima steam popust, GTA5, je kakšna razlika med Online edition in navadnim? Lahko z navadno igro tudi online igram? Druga stvar, kako je steam in modanje? Jayz bi rad nabavil GTA5 in ga seveda modal, mi lahko steam zaklene igro oziroma karkoli zaradi tega? Tretje, če modam igro (singleplayer) in igram online, je online potem brez modov ali upošteva mode katere imam inštalirane?

tiaska6 ::

Neki me zanima js ko vklopm gta 5 za ps3 kliknem za online da grem spilat in pol čez par sekund se mi tist krogc k se nalaga za online ustav pač zasteka in nevem kaj bi pol use druge online igre mi delajo sam ta ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tiaska6 ()

radmannsdorf ::

Imam problem s hojo v GTA V PC. Vse je delovalo ok, dokler ni bil zadnji update. Celo na novo sem naložil 88Gb in še kar isto.
WASD kontrole se kar avtomatsko ustavijo, če pritiskam left shift, da teče, se sicer za malenkost premakne-pol koraka, potem pa ga nekaj ustavlja. Tudi če začne tečt, se začne enako ustavljat slej ko prej.
Vse nastavitve sem že dal na default, Google mi ne najde nič točno takega. Je že kdo imel podoben problem? Mal se mi zdi neumno, ker je originalna kopija, zdaj pa ne dela tako kot mora.

radmannsdorf ::

Rešeno! Na Cooler Master Masterkeys tipkovnici je bilo vklopljeno "ponavljanje" na več kot 1x. Pametnejša tipkovnica kot računalnik. :)

Jerry000 ::

Kje kuptit GTA5 kar se da najceneje :)? In še vprašanje, če kupim na steamu, imam lahko inštalirane mode če igram SP ali je to kakšno kršenje?

radmannsdorf ::

U mater, na Steamu je samo 12,50€. Jaz sem dal zanjo 25!! No...dobro leto nazaj. :)

Horas ::

na travniku so pa zastonj rožice:D

edi45 ::

Horas je izjavil:

na travniku so pa zastonj rožice:D


brezveze je igrati piratsko verzijo, ker ko obrneš single player(najboljši GTA do zdaj) še samo igraš online, ker je miljon krat več stvari. Od avtov, hiš, nepremičnin, klubov, jahte, letala, itd itd

Drugače pa je že špil nekje 11-12€ par let na instant gamingu in podobnih straneh, ne vem kateri noobi še kupujejo na steamu in plačujejo polno ceno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Riff ::

tud steam ma večkat na let akcijo tle se dobi za 12.49E in trenutn je GTA V v aKCIJI:
https://store.steampowered.com/app/2715...

Horas ::

edi45 je izjavil:

Horas je izjavil:

na travniku so pa zastonj rožice:D


brezveze je igrati piratsko verzijo, ker ko obrneš single player(najboljši GTA do zdaj) še samo igraš online, ker je miljon krat več stvari. Od avtov, hiš, nepremičnin, klubov, jahte, letala, itd itd

Drugače pa je že špil nekje 11-12€ par let na instant gamingu in podobnih straneh, ne vem kateri noobi še kupujejo na steamu in plačujejo polno ceno


pa tisti ko nam je vseeno za online?

facepalm ::

Cudno, da se ni bilo omenjeno:

trenutno je GTAV zastonj na epicgames store.

Meizu ::

Sem ga ze potegnil.

A je to res, da ima rockstar tako glup sistem, da uleti v server nek heker, nalozi tono denarja na tvoj racun in potem rockstar bana vse skupaj?

Filip8 ::

Za vsako, ko hočem spremenit resolucijo in druge nastavitve, ker mi da na začetku 800x600 pa vse na normal mi zahteva restart igrce in nato je spet vse staro, torej nič ne spremeni..

Izi ::

Filip8 je izjavil:

Za vsako, ko hočem spremenit resolucijo in druge nastavitve, ker mi da na začetku 800x600 pa vse na normal mi zahteva restart igrce in nato je spet vse staro, torej nič ne spremeni..

To se je tudi meni zgodilo, potem sem pa še enkrat vse skupaj nastavil in takoj nato pognal vgrajeni Benchmark in potem so se vse nastavitve končno shranile.

Bi pa omenil, da sem presenečen koliko je v teh letih napredovala grafika v tej igri. Sem dal vse nastavitve na najvišje mogoče (Very High in Ultra) in vse drsnike do konca in je čisto druga igra kot tisto kar sem igral 5 let nazaj.

meho7 ::

MxxW5 ::

Sem se spraševal, ali naj tukaj napišem, ali v topicu Epic Games Store. Pa saj je vseeno.

Pri svojih štirih križih iger več ne igram. Jeba, pomanjkanje časa in volje. Po mojem sem zadnji špil obrnil tem nekje 2005. Ampak, ko sem včeraj videl, da je GTA V zastonj, sem moral probati, kako zadeve dandanes delujejo. Rad bi opisal svojo izkušnjo.

1. Registriram se v Epic Games Store. Zadeva je nesmiselno komplicirana, saj ti sistem pošlje žnj mailov in dve toni kod za preverjanje, "da si res ta prav".
2. V Storu začnem vleči igro dol. Trajalo je takole od oka 6-8 ur.
3. Naslednji dan (tj. danes) dobim dve ikoni na desktop, kliknem GTA V. Sedaj pa bo!
4. Jok! Inštalacija Rockstar Games Sociala (ali nekaj takega), Rockstar Game Launcherja in še malega miljona aplikacij, za katere te sistem ne vpraša, ali jih hočeš, ali ne, Če jih ne inštaliraš, igre igral boš ne.
5. Registracija v zgoraj navedeno Rockstarovo storitev, ki traja toliko časa, da izumrejo dinozavri. Preverjanje, preverjanje preverjanje.... Si robot? Ne? Sigurno ne?? Ne???
6. Sedaj pa bo! Kliknem, pokaže se Rockstarov logo....in nič. Po petih minutah: Error. GTA V timed out with Epic Online Services. Game. Set. Match.
.
.
.
.
Človek se vpraša, kakšni idioti in brezjajčniki danes kupujejo igre, da se pustijo firmam takole na suho nategovati. A dobiš vazelin po pošti?

JH84 ::

Malo si že v letih, pa te stvari mučijo ker si bil 'out'...ne predaj se, verjamemo da boš zmogel.

TineTone ::

Ja, en kup preverjanja je, mora biti zaradi online opcije.

Na enem "darknet" forumu so eni sedaj pobrali po več 100 GTAV z različnimi Epic računi. S temi računi fino služijo- s hekanjem naigrajo vrednost v igri in potem preprodajajo za pravi denar.

Izi ::

Ja, vsak začetek je težek, tudi Gamerski hobi rabi nekaj prvih ur, kjer se moraš registrirati na vse konce in kraje. Ampak to je samo prvič in potem nikoli več.
Imeti moraš registrirane vse glavne game launcherje, kot so Epic, Steam, Uplay in Rockstar. Te štirje so praktično nujni. Vpisovanje gesla je potrebno samo prvič potem pa praktično nikoli več, če vedno igraš iz iste naprave. Tudi pri GTA5 ni treba nikjer nikoli vpisati kakšnega gesla.
Ko to enkrat opraviš je delo za naprej samo še polnjenje svojih knjižnic in pa igranje.

GR2 ::

Zato pa jaz zbiram scene igre. Vem ko sem kupil GTA IV da je bila prva stvar da sem mountal ISO od Razor releasa, komu se pa da vsakič tlačit noter DVD.
Itak je pa logično da je najboljša verzija igre povsem brez DRM (GOG), potem cracked, na zadnjem mestu pa šele original.
Sedaj ko ni več fizičnih medijev je sicer malo boljše, ampak dokler nimaš samo ISO/EXE, da med inštalacijo izbereš samo inštalacijsko pot ter 2x klikneš na ikono na namizju, to ni to.

Za po šihtu je pa itak najboljša konzola, se spomnim 10 let nazaj sem prišel ob treh domov, čez 5 minut sem lahko že igral. Saj PC igro se tudi da tako kakšno starejšo, pri eni novi (mislim da zadnji Wolfenstein) pa vem da sem porabil 1 uro da sem si pravilno nastavil grafične nastavitve in key binde.

FlyingBee ::

Konzole so za ignorante.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Jerry000 ::

Kje so časi ko smo kupili igro, inštalirali in igrali, brez nekih registracij in podobno. Zdaj ravno toliko da ne podpišeš papirja in še pošleš svojo kri za preverjanje

Horas ::

MxxW5 je izjavil:

Sem se spraševal, ali naj tukaj napišem, ali v topicu Epic Games Store. Pa saj je vseeno.

Pri svojih štirih križih iger več ne igram. Jeba, pomanjkanje časa in volje. Po mojem sem zadnji špil obrnil tem nekje 2005. Ampak, ko sem včeraj videl, da je GTA V zastonj, sem moral probati, kako zadeve dandanes delujejo. Rad bi opisal svojo izkušnjo.

1. Registriram se v Epic Games Store. Zadeva je nesmiselno komplicirana, saj ti sistem pošlje žnj mailov in dve toni kod za preverjanje, "da si res ta prav".
2. V Storu začnem vleči igro dol. Trajalo je takole od oka 6-8 ur.
3. Naslednji dan (tj. danes) dobim dve ikoni na desktop, kliknem GTA V. Sedaj pa bo!
4. Jok! Inštalacija Rockstar Games Sociala (ali nekaj takega), Rockstar Game Launcherja in še malega miljona aplikacij, za katere te sistem ne vpraša, ali jih hočeš, ali ne, Če jih ne inštaliraš, igre igral boš ne.
5. Registracija v zgoraj navedeno Rockstarovo storitev, ki traja toliko časa, da izumrejo dinozavri. Preverjanje, preverjanje preverjanje.... Si robot? Ne? Sigurno ne?? Ne???
6. Sedaj pa bo! Kliknem, pokaže se Rockstarov logo....in nič. Po petih minutah: Error. GTA V timed out with Epic Online Services. Game. Set. Match.
.
.
.
.
Človek se vpraša, kakšni idioti in brezjajčniki danes kupujejo igre, da se pustijo firmam takole na suho nategovati. A dobiš vazelin po pošti?


kak žnj mejlov? prvi je da si se registriral, drugi ko si kupil igro. epic store ni nič kriv da ti je vleklo 6-8ur. mene ni nič sprašvalo če sm robot. samo 2 mejla z kodo to je to. bogi ti n, error ni ti namenjeno pusti raje.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

Jerry000 je izjavil:

Kje so časi ko smo kupili igro, inštalirali in igrali, brez nekih registracij in podobno. Zdaj ravno toliko da ne podpišeš papirja in še pošleš svojo kri za preverjanje


Ne posplosevat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Horas ::

Jerry000 je izjavil:

Kje so časi ko smo kupili igro, inštalirali in igrali, brez nekih registracij in podobno. Zdaj ravno toliko da ne podpišeš papirja in še pošleš svojo kri za preverjanje


eni pa res pretiravate.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

jazznez ::

Ta preverjanja so tudi meni pobrala zvrhano gajbo živcev. Namestim vse kar treba (nikoli prej nameščal Epic in Rocstar launcherja), sledi registracija, kjer so se mi po 30 minutah iskanja avtobusov, semaforjev, hidrantov in prehodov za pešce, začeli porajati dvomi, da pa sem morda le robot. Pa še ta biser...ko greš skozi vsa preverjanja, ti na koncu javi, da je tvoj nick že zaseden...nakar moraš ponovno preverjati, če si organsko bitje (zraven seveda globoko in počasi diham, da se žila na čelu skrije in da ne naredim hard reset s pestjo po kompu).

No,zdaj pa vse deluje in igram brez težav.

Seba22 ::

Horas je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kje so časi ko smo kupili igro, inštalirali in igrali, brez nekih registracij in podobno. Zdaj ravno toliko da ne podpišeš papirja in še pošleš svojo kri za preverjanje


eni pa res pretiravate.


Nič ne pretiravamo.Dejstvo je da je teh laucherjev že preveč počasi bo vsak špil imel že svoj launcher.Za moje pojme bi lahko bil samo Steam ki smo ga imeli vsi od začetka in vse špile si lepo imel skupaj+še tiste ko niso imeli nobenega launcherja.Ne pa to kar je dandanes je pa res katastrafa+ še teh iger nemoreš prodat naprej sploh oglavnem katastrofa resno .
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Argica ::

ko ste prejeli 10€ kupon ste kaj vzeli?

mailer ::

Razmišljam o Far Cry ali mogoče Crew 2.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

WaterBoy ::

Argica je izjavil:

ko ste prejeli 10€ kupon ste kaj vzeli?

Kje to pogledaš če si dobil?

Jaz sem si tudi inštaliral ko je zastonj in malo igram igrco po paril letih pavze

Horas ::

WaterBoy je izjavil:

Argica je izjavil:

ko ste prejeli 10€ kupon ste kaj vzeli?

Kje to pogledaš če si dobil?

Jaz sem si tudi inštaliral ko je zastonj in malo igram igrco po paril letih pavze


levo spodaj poglej. klik na svoje uporabniško potem ti pa odpre možnosti in boš videl bi ti moralo z oranžnim krogcem označit.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Jerry000 ::

Horas je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kje so časi ko smo kupili igro, inštalirali in igrali, brez nekih registracij in podobno. Zdaj ravno toliko da ne podpišeš papirja in še pošleš svojo kri za preverjanje


eni pa res pretiravate.

S čim? Če nisi bil rojen v tistih časih verjamem da nimaš te nostalgije :). Pa še zdaj veliko raje sežem po igrah ki so stare kot pa new age, so izjeme itak

Filip8 ::

kolebam med red dead redemption in ac odyssey

WallSreet ::

GTA San Andreas Renderhook & Reshade - 90's atmosphere



Ne vem zakaj pri Rockstar-ju ne naredijo neko uradno verzijo z boljšo grafiko? Ne vem po kakšni logiki bi lahko zgrešili z zgoraj podobno idejo? Folk še vedno nažiga San Andreas in s posodobljeno grafo bi lahko obrnili par 100 milijonov dodatnih dolarjev. Sam vem da bi jo nažigal.

WaterBoy ::

Horas je izjavil:

WaterBoy je izjavil:

Argica je izjavil:

ko ste prejeli 10€ kupon ste kaj vzeli?

Kje to pogledaš če si dobil?

Jaz sem si tudi inštaliral ko je zastonj in malo igram igrco po paril letih pavze


levo spodaj poglej. klik na svoje uporabniško potem ti pa odpre možnosti in boš videl bi ti moralo z oranžnim krogcem označit.

Kul hvala :)

MIG-A51 ::

NaturalVision Evolved - Early Access (May 2020 Build)



Mod + Navodila:
https://pixeldrain.com/u/rXWjpuXp

prenasalec ::

Se to sme uporabljati v GTA Online? Domnevam, da tudi žre veliko več system resourcov?

Jerry000 ::

Nikjer ne najdem tega moda da bi ga probal, kje se to downloada oziroma je sploh na voljo že?

MIG-A51 ::

Jerry000 je izjavil:

Nikjer ne najdem tega moda da bi ga probal, kje se to downloada oziroma je sploh na voljo že?


Saj sem dal link v mojem postu?

prenasalec je izjavil:

Se to sme uporabljati v GTA Online? Domnevam, da tudi žre veliko več system resourcov?


Za online ne vem, vsaj v mojem primeru GTA V dela lepše kot brez moda. Brez moda imam stuttering, z modom dela tekoče.

Ne znam pa nastaviti grafike kot je v reklamah :( Je sicer bolj realistična kot vanilija, samo imam nek film grain ki se ga ne morem znebit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MIG-A51 ()
««
47 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47186806 (210) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820590 (1984) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564255 (20184) legice

Več podobnih tem