» »

Odklep telefona

Odklep telefona

yyyeb ::

Hello! Zanima me,če je možno odklenit katerikoli telefon?
npr. kupil bi eno nokio v nemčiji in bi jo rad odklenil za mobitel ali-simobil. je to možno? delajo to pooblaščena podjetja in koliko to stane?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.
  • spremenil: yyyeb ()

xxurban ::

Odvisno kater mobitel je...

jype ::

Če jo kupiš v prosti prodaji, je ni treba nič odklepat.

xxurban ::

res je :D

luky ::

Je možno odklnit Nokio E51?
luky!

St235 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

yyyeb ::

recimo, da je mobitel že malo novejši ter boljši ter iz nemčije.po čem lahko sklepam, da se ga da odklenit ali ne? prosim brez odgovorov v stilu odvisno, eni se dajo eni ne.
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

Looooooka ::

You google it up.

FrEaKmAn ::

99% da se da - http://www.unlocking4u.com/unlock-your-...

pa si 100% da so zaklenjene? načeloma se taki telefoni ne zaklepajo.. pa tudi pomoje ti na bolšjaku odklenejo vse...

St235 ::

yyyeb je izjavil:

recimo, da je mobitel že malo novejši ter boljši ter iz nemčije.po čem lahko sklepam, da se ga da odklenit ali ne? prosim brez odgovorov v stilu odvisno, eni se dajo eni ne.


ovisno eni se dajo eni ne, če pa naprimer napišeš v google unlock + ime telefona boš pa videl ali se konkreten model da odklenit.

yyyeb ::

aha, dobro. če pa na nemškem ebayu piše ohne simlock pomeni, da ne rabim odklepati?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

xxurban ::

To ubistvu pomeni samo, da nima SIM kartice priložene.

St235 ::

ne to pomeni, da ni zaklenjen. če bi hoteli povedat da ni kartice bi pisalo ohne sim.

xxurban ::

Nisem dobro prebral :D

miraldinjos ::

Zdravo. Mene pa zanima če kdo ve kako bi sam odklenu telefon Samsung gt-s5230 ker zdaj deluje sam na simobil omrežje rad bi pa ga odklenu da dela še na tušovo omrežje.

BCSman ::

kaj če bi kake stare ericssone nesel odklenit na mobitel bi dobil nove telefone?
ko sem nesel siemensa cx65 odklenit so mi namesto odklepa dali novega samsunga hehe.

...:TOMI:... ::

Dalan ali lahko tudi zamenjaš FW z generičnim, ker imam samsunga b2100 s simobilovim spam FW. Pri nokiji je preprosto, zamenjaš kodo in na novo poflešaš...
Tomi

Samson ::

Simobilove zaklenjene telefone ti morajo odklenit zastonj na simobilovem prodajnem mestu. Samo prides, povec in v nekaj minutah je odklenjen.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

...:TOMI:... ::

Odklenjen je že, moti me vodafone FW.
Tomi

floyd1 ::

Samson je izjavil:

Simobilove zaklenjene telefone ti morajo odklenit zastonj na simobilovem prodajnem mestu. Samo prides, povec in v nekaj minutah je odklenjen.

Tako pravi teorija. V praksi pa se lahko zgodi, da ga ne znajo (nočejo?) odklenit in stojiš tam kako uro za to, da ti na koncu povejo, da nikakor ne gre in ga bo treba na servis poslat. Pri mojem SGS je že bilo tako.

St235 ::

KAr ne spremeni dejstva, da ti brezplačno zagotovijo odklepnaje.

zack069 ::

Ojla
Kako pa bi odklenil telefon Sony Ericsson T303 ??? zaklenjen na Vodafon ....

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon Tušmobil Y1, zaklenjen - odklenjen?

Oddelek: Mobilne tehnologije
163138 (2859) The Shadow
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340529 (18649) Jazzie
»

Simobil--Odklep Iphonov 4

Oddelek: Mobilne tehnologije
144332 (3813) KoMar-
»

simobil zaklep telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5213593 (9084) Entity
»

Kateri mobiteli se odklepajo prek kode?

Oddelek: Mobilne tehnologije
173701 (3024) Good Guy

Več podobnih tem