» »

proxy & ftp

proxy & ftp

EASYdoor ::

Do interneta imam dostop do proxy-a, ki je postavljen na ocetovi masini s programom WinGate 1.3.17 (ker je ze star je zastonj in dela do neke mere :)) Vse ostale funkcije, ki jih ponuja doticni program delujejo, vendar ftp pa ne, pa ne vem zakaj. Vse ip-je in vrata imam pravilno vpisana, pa stvar javi: "Strani ni mogoče prikazati" to napise v explorerju, v operi podobno, ko hocem dwnl-at z download acceleratorje, mi napise: "connection refused" proxy error itd.

Ima kdo kako idejo, kako bi ftp delal?

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

EnergY ::

Iz dos okna poskusi s komando ftp se povezat na ftp server.:\

Matri[X] ::

Dobod si en dobr FTP program npr. FTP Voyagerin V programu nastav proxy oz firewall.:D

EASYdoor ::

EnergY: kako se glasijo ftp komande?
Matrix: stos je v tem, ker nobeden ne deluje pravilnjo do ftp-ja ali v explorerju, opreri, get right, dwnl accelerator, flash get! Te sem sprobal, bom probal tudi ta programcek, samo dvomim!

Najbrz je nekaj s to verzijo wingata narobe.

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

EnergY ::

Komande lahko izveš ko enkrat vpišeš ftp potem pa v prompu help !
Drugače pa je za konektat komanda open host nekaj.
Read the fucking manuals !!!

EASYdoor ::

Zgleda da je problem v wingatu. Nisem se utegnil zrihtat, bom pa poklical enega experta za to pa bo on videl.

Kaksne programe uporabljate za proxy serverje, po moznosti, ki so zastojn.
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Jinxy ::

Wingate sux do neba! Imas dost teh stvari, ki si zastonj al pa zastonj vsaj dveh oz. treh uporabnikov....recimo All Aboard, itn

Drugace se ti pa najbolj splaca nekje dobit en star racunalnik, pa dat gor kaksn linux router proggy, ki zasede samo eno disketo, npr. na www.freesco.org mas gor neki tacga

Lith ::

uporabi SyGate (ki za razliko od Wingate ne poznam) ki zna prepuščat tudi FTP in IRC in ostale protokole, tako da jaz nimam nobenih težav, ali pa iz samih Win 98 SE / millenium vgrajeno funkcijo Skupna raba interneta (nadzor. plošča, internet možnosti, skupna...)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

EASYdoor ::

Kje se dobi SyGate? Ali je zastonj?

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

EASYdoor ::

Ok, glih snemam sygate, edino kar me moti, je to da ni zastonj. Oce ima firmo, in nocem srati, s kakimi serijskimi z astalaviste, itd...

Jinxy: All abord, kje se ga dobi? Tisto z linuxi itd, nimam pojma, tako da nebi :))

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet connection sharing! WTF???

Oddelek: Pomoč in nasveti
201684 (1380) CaqKa
»

ADSL problem z delitvijo internet povezave

Oddelek: Omrežja in internet
9986 (796) Tito
»

Internet po mreži

Oddelek: Pomoč in nasveti
5712 (586) matter
»

Internet connection sharing

Oddelek: Omrežja in internet
321729 (1231) Quickbeam
»

internet prek LAN

Oddelek: Pomoč in nasveti
6798 (702) perci

Več podobnih tem