» »

pop arts festival

pop arts festival

Monster ::

ja mater ka bo ta festival v sredo al ne bo...

Moj kolega je pač klicu na vikend za ngradno igro.. Je posreči dobu linijo, pa je htel odgovrit na vpršanje ne pa mu je bab rekla, da tega festivala sploh nebo, ker so prodal premal vstopnic.. Zdej na njihovi strani se ne dogaja nč novega, na mail ne odgovarjajo.. Ka vwe keri kaj več o TEM.. BO al NEBO
Ka zaboga...

Morpheus ::

Ja jst sm zastonj dubu karto, sam nevem če bo al nebo...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Monster ::

ke's dobu zastojn karto mater meda ja ne na vikendu
Ka zaboga...

OrlyTM ::

kva ??? jest lih karto kupujem ???

kdo je pobral da ne bo festivala ??

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Monster ::

ja danes sem dobu(zele glih) od organizatorja, da festivala ne bo....
:'(
Ka zaboga...

srale ::

sicer ne vem nič o tem pa vendarle mi je nekaj v uho padlo..na pop-u je blo da pač odpade,v naši veleumni nacionalki pa še vedno delajo reklamo..in to govorno in ne samo spot..le kdo bi vedu kaj bo res..

Tjulenj ::

odpade, zvpl, nacionalka ttx... :'(
denar bodo kupci vstopnic dobil nazaj

Dexxx ::

Itaq, 90% ljudi ki jih poznam je mnenja da je manson fego, ostalih 9% ma probleme s starši(TEGA PA MOJ MULC ŽE NE BO POSLUŠOU!!!!) pol je pa še mal finančnih problemov in nobenga ki bi hotu it z mano na koncert:'(
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

OrlyTM ::

Ma ja ... podobno tukej .. vsi so se ustrašl tega Mansona ... res cel kup dobrih bendov, z Mansonom na čelu je obetalo res dober Fest, pol pa odpade. Samo na RATM (sej je blo sicer ful dobr sam prekratko !!!), ki so BTW igral samo 1,5h za 5k/sit je pa pršlo 10k+ folka ... mislm podn !!! Pa jebat ga ... bo že boljš.

;((:O;((:O

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Elemen_T ::

Manson zna naredit koncert. Defintivno, 100%, očitno, občuteno in predvsem, odfakano inu zatrgano.

Res, ama res škoda da bomo (bom) to zamudil(i).

Fantom ::

Manda so prodali le 1500 kart, pričakovali pa so jih vsaj 4000.

Elemen_T ::

nope, ... prodali so 900 kart :|

OrlyTM ::

Ne morm vrjet, da lahk sami RATM ali Offspringi napolnijo Tivoli, tak festival z enormno udeležbo zares odličnih bendov pa ne !!! Zares, zares sm žalostn

:O:O:O:O:O:O:O:O


Prodal naj bi 1500 kart /900 SLO, 600 tujina/

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Fantom ::

Ja 900 pri nas 600 v tujini

Dexxx ::

Samo 1500 Kart?????????? Za cel hipodrom!!!!!!! Pa to ni res. Drugač so pa (bili) RATM v qurcu, če so na samostojnem koncertu igral samo 1,5h. Moja edina izkušnja z velikimi koncerti so bili Pearl Jam v hali tivoli. Vse carsko, koncert je pa brez predskupine trajal skoraj 2 uri in pol. Najbolje zapravljenih 5k SIT v življenju
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

Elemen_T ::

Hm. Malo pomislite....,....kaj pa karta? 7500 ni malo za en dan...pa čeprav so v igri Manson, Papa roach, ....

Kaj pa npr Rock Otočec al pa riversplah...cena za 3 dni je bila v predprodaji 6k!

Pa še konec počitnic...folk nima $$$.
to je to.>:D

webcreator ::

1. Res skoda da ni več folk kupl te pof**** karte.
2. Takga koncerta se sploh ne da primerjat z Rock Otoccom, tam so ti vzel 6k, dubu pa nisi totalno nč. Zanič pir pa za ku*** bendi. Rock otocc je konc, pogreb.
3. Dnarja za karte pa še ne vračajo, ker hočejo ta koncert sam prestavit. ;((;((;((;((;((;((;((;((;((
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Elemen_T ::

Webc - na RO je bila skupina Asian Dub Foundation, da ne omenjamo Living Colour in Fun loving criminals...
Mogoče vam niso cool, ampak se le prodajajo za podobno ceno.

Na Riversplashu pa je bil Macka B, ki je btw eden izmed boljši v zvrsti reggie music...tako kot MM v hard rocku.

OrlyTM ::

Hja .. sej karta je dost draga ja, sam še vseen mislm, da organizator za to varianto ponuja kar precej.

Webcreator: kje si slišal, da bo koncert prestavljen ??

Dexxx: Če bi bli dons RATM še enkrat in bi igral isto dolgo, bi še enkrat dal 5k/sit za njih, ker je blo res hudo dobr.

Elemen_T: Letos je mel RO res dobro udeležbo, še posebej ADF so hudi :) Na Riversplashu pa nisem bil žal, a si ti bil ?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

GANDALF ::

problem je (vsaj jst mislm da je) v tem, da je večina ljudi... tko kot jst čakala do zadnjega momenta na karto. Jst sm jo hotu kupt šele včeri (v torek), ko sm zvedu, da vse odpade. Pa vele počitnce sm se veselil tega dogodka:'(

Elemen_T ::

Orly: Jap...situacija je taka, da se je Rock Otočec preveč skomercializiral. Ljudje ne poznajo več definicije besede "Rock". Zasedba je bila res dobra...razen Fun Loving Criminals ki so za moje pojme bedniki....kakorkol...Rock otočec je bil včasih drugačen.

Riversplah....tuki pa nimam pripomb.
Ljudje spoštujejo Rasta navade in žure, če ne drucga je bila muska hudo dobra (Macka B se je šalil), območje samoh nasmeškov...brez copsov in krimzlnov.(>:D)
Skrakta, nasledn let vam priporočam slednji festival...RO se skrije.

OrlyTM ::

Ma mi je manjkalo za pol odgriznjenega nohta, da bi s punco letela tja na tolminsko, pa mi še zdaj ni jasno, kaj naju je odvrnilo od končne udeležbe. :O Pač, se vidimo drugo leto :)

Drugač pa tukej v Bohinju zej pripravljamo žurke in jesen bo precej v znamenju alter zabav. Tudi koncerti z Elvis Jackson in Zaklonišče prepeva nam ne uidejo :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

malinavc ::

jst osebno čakam, sam mislim da ne bom dočaku, de bi pršl KoRni k nam, sm kok sm po nekih KoRn forumih bral oni kao neradi hodjo po Evropi...nevem...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Huey P ::

Če kdo vpraša mene, jaz mislim, da je Manson debil... Pa ne vem kako jim je uspelo spravit skupaj kralje rapa in pa fake satanista...


..::DOOM III: The Legacy::..

webcreator ::

Huey: 1. manson sploh ni satanist, ampak anti-krist, kar je velka razlika.
2. Run DMC-je so dobil v zadnem trenutku, ker je skupina The Cult odpovedala.
3. MM fake al pa ne, če bi hotu videt kej lepga pol bi šel raj na christino aguilero al pa britney ..., mansona se splača slišat, k muska je pa zakon!>:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Elemen_T ::

Huey P: Če bi prebral kak članek o njem, mogoče kak intervju, verjetno nebi mislil tako.
Manson se pač na koncertih razživi, ima svoj stil življenja, tako kot ti in jaz. Le za odtenek drugačen je od...npr tvojega. Če pa imaš probleme s sprejemanjem drugačnosti....ti pa povem, da je to osnovna človekova pravica.

Glede KoRnov - Nekaj se govori o tem, da naj bi prišli v Ljubljano, ...a to so le neuradni podatki, ki sem jih sicer dobil od zansljivega vira/človeka.

lp

malinavc ::

če bi pršl KoRni v SLO bi bla to sigurn najbolša noč mojga življenja...hehe...v glavnem do 10čukov bi dal za karto če pridejo, pa mam dost frendov k bi isto dal..kej več pa mislim da ni nobena skupina vredna...jst sm slišu de naj bi pršl še letost Linkin park....pa tut Limp Bizkita bi se ful veselil...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Huey P ::

Elemn_T in webcreator;
1. Manson je FAKE!!!
Če bi kateri od vaju vedel vsaj malo o njem bi vedel zakaj je fake in se le pretvarja, da je on nekakšen antikrist....
2. Nimam problemov s sprejemanjem drugačnosti.
3. Če bi hotel videt kaj lepega bi prišel gledat Run-D.M.C. al pa Public Enemy - sem šel predlani 8. decembra v Tivoli pa je koncert trajal 5 ur (!) in sem videl veliko, veliko več kot bi videl na Mansonu...


Vsak ma svoj okus... meni OSEBNO je MM za k****, kar pa drugi menijo o njem pa me en k++++ zanima....

Jasno?


..::DOOM III: The Legacy::..

webcreator ::

Huey: kaj pa ti veš o mansona kar mi ne vemo?? Jst sm bral ob njegove biografije (ena je avto) in morm rečt da tip čist normaln ni, pa naj bo za šov al pa ne.

Samo nekaj bi te vprašu. Recimo, da obstaja nek dalinski upravljač s katerim bi lahk uniču zemljo. Bi ga dal mansonu v roke???>:D>:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Jeronimo ::

Res škoda da zadeva odpade. Sam sem hotel karto kupit dva dneva pred koncertom, toliko da vidim kakšno bo vreme. Na dež mi ravno ni za iti. No, cel poletje sem se veselil Mansona, zdej pa nič. Zadeva bi morala bit na štadionu, pa bi blo. In sigurno bi bilo več kot 5000 ljudi na koncertu, sam večina je čakala zadnje dneve da kupijo karte. Je pa res, da tudi čas nio najbolj posrečen. Po morju denarja primankuje. Mnogo več bi bilo poslušalcev, če bi bil koncer na koncu junija.
Tko pa nič. No mogoče bo tudi na SLO kdaj posijala luč in bomo lahko bili redno deležni dobrih koncertov.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Elton ::

Manson ni niti satanist, niti antikrist ampak se samo pretvarja (če je kdo gledal dokumentarec), da s tem zbuja pozornost. Kot otrok, je živel v kraju XYZ, kjer je živelo veliko vernih ljudi, Sovražil je svoje someščane, in zato se je pradstavljal kot antikrist. Lahko bi bilo tudi obratno. Zato mu tudi ne zamerim, kot naprimer nekaterim usranim satanistom.

Sicer pa je Manson menda "minister" satanove cerkve, in je veliko prijateljeval z La Veyem, ki je tudi napisal satanistično biblijo, in je med drugim izjavil, da veruje v Biblijo in Boga ter Satana, vendar se je odločil da bo služil Satanu...

God bless you all!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rock Am Ring Festival - prenočišče

Oddelek: Loža
83184 (2850) Marilyn
»

Nova rock 2012

Oddelek: Loža
303373 (2300) c3p0
»

Kero Muzko Poslušate??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1098987 (7455) OmegaM
»

Metal Camp 2005

Oddelek: Sedem umetnosti
141660 (1387) Gwanaroth
»

manson v ljubljani

Oddelek: Loža
5894 (749) omejc

Več podobnih tem