» »

bObY666-Matična plošča-ne med oglase!!

bObY666-Matična plošča-ne med oglase!!

Spajky ::

>Moje vprasanje je: Če kdo ve koliko MhZ bi lahko največ podprla moja matična plošča modela : ASUS 440BX P3B-F..<

Če imaš "tapravi slotket za modifikacijo" ga modificiraš in montiraš najnižjega Celeron Tualatina gor in naviješ kolkor gre z defolt kulerjem; če nimaš oni od tapravih slotketov za mod pa nabaviš v Ve-Milu v ZG še en adapter za vmes; evo post od DeLonghi-ja od par dni nazaj, on gre v kratkem v ZG!!!! Bodi Hiter, če si ne upaš delat moda ali ne veš. če je tvoj slotket "moddable!! Nabavi quality 300W PSU!

Prodaj disk /ali ga obdrži za BackUp/ in kupi enega 7200rpm/2Mb/liquid bearings ala Maxtor z ne več kot dvema ploščama (najbolje 1 plošča 2 glavi). Če boš menjal ram pazi, da ti te tanove Pc133 double density sticke verjetno plata ne bo videla in najdi če se da Cas2 in obojestranske (stare low density) 1x256 modul ali dva 128Mb-na in ne vem zakaj bi menjaval grafo, če ti je bila do sedaj zadosti, ker bi potem moral pazit, ker nekatere nove grafe ne delajo na starih platah /ne dobijo zadosti toka ali je napetost previsoka zanje-ne grejo v agp slot!/

To ti je najcenejši in efekten uppgrade /Tulac na BX rocks!/
Mašina bo tako cca. še enkrat hitrejša brez da bankrotiraš!
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin Upgrade Adapter nasel v ZG!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14410869 (7207) Spajky
»

MS-6163 Upgrade ?

Oddelek: Navijanje
131289 (1124) Jinxy
»

s370fcpga-2-fcpga2 cheap NOT-PL ! Adapter!!!

Oddelek: Strojna oprema
171699 (1276) bmen
»

Tualatin procesor in plata Abit BE6-II

Oddelek: Pomoč in nasveti
11969 (835) Boky
»

Tully in BX čipovje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61082 (939) Spajky

Več podobnih tem