» »

Katere naglavne slušalke do 30€

Katere naglavne slušalke do 30€

kitara8 ::

Zanima me nakup za naglavne slišalke (ne ušesne ampak tiste velike) ki so kakovostne, in dajejo kvaliteten zvok so vzdržljive itd, v cenovnem razredu nekje do 30€. malo sem gledal Sony MDR-XD100 alpa XD200 a so v redu a so vredne svoje cene itd.

6151 ::

3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Rippy ::

Recimo te so precej vredu:

http://www.bigbang.si/zvok/slusalke/hi-...

Mislim, da ne boš dobil boljšega zvoka za ta denar.

Edit: Sony DX skoraj potrebuje ojačevalec saj ima 70 ohm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

kitara8 ::

aha ja pozabil sem omenit, take brez ojačevalca seveda, pa čimbolj enostaven priključek, navaden. fino je če so vzdžljivi kabli ker pri vseh najprej to uničim, sem bral na teh tvojih Rippy da so slabo vdržljivi, a je to res?

Rippy ::

Ja res so malo slabi (nekaj dni nazaj sem jih kupil). In ne da bi ti jih priporočal zaradi tega, ker jih tudi jst imam. Zvok je res izjemno dober za ta denar (lahko kupiš precej dražje z slabšim), so udobne in lahke. Materjali in konstrukcija je pa precej "kitajska", če si "kramp" lahko nosilce uničiš. Kabli so katastofalni ampak so vsaj v obliki dveh žil in jih lahko z malo izolir traka doma popraviš :D.

Pač za tako malo denarja ne moreš pričakovati kakovostne slušalke v vseh segmentih. Drugače kabli so tako ali tako "potrošni materjal" pri teh zadevah...če to to skrbi raje uzami brezžične :).

kitara8 ::

že z veseljem bi brezžične sam res nimam keša da bi si nevem kaj kupoval, nekaj za doma filme gledat. Čak a se pri teh slušalkah da menjat kable a kaj??

kitara8 ::

no če si že omenil brezžične recimo katere predlagaš, pač buget je dosti višji ampak lej našel sem nekaj za še nekako spodono ceno a so to dobre slušalke?? http://www.mimovrste.com/artikel/126006...

Rippy ::

kitara8 je izjavil:

že z veseljem bi brezžične sam res nimam keša da bi si nevem kaj kupoval, nekaj za doma filme gledat. Čak a se pri teh slušalkah da menjat kable a kaj??


Ne..jih je pa lažje razrezat in odstranit poškodovani del :). Tolk je "poceni" varjanta, da ni tisti dvojno izoliran ampak samo dve žili, ki se držita skupaj. Vglavnem če ti je zvok najbolj pomembna zadeva in boš pazil na njih so vredu.

kitara8 ::

ja najbrž bom kar te kupil. Bom še premislil. No pa še glede brezžičnih še enkrat prašam, a se kej spoznaš na to, a so kul, mislm za svoj keš, ker vedim da je večina okol 100+ an zato se mi zdi da če za 50€ dobiš nekaj solidnega zakaj pa ne

Rippy ::

Že par let pridno uporabljam Philips SHC 8525. Zdej baterija v teh brez problema zdrži cel dan, sprejem je odličen (pokrije celotno hišo in okolico :) in zelo dobro je nadeljevati z poslušanjem tudi ko zapustiš računalnik (in nič kablov da te moti). Zdej specifično za ta model je, da skoraj nima visokih tonov (na splošno je zvok na brezžičnih nižji). Na splošno je pa ponavadi prisoten rahel šum in občasen "hiss". Takšne slušalke so tudi veliko težje (zaradi baterij in komponent).

Na splošno je edina prednost brezžičnost in vse ostalo je slabost :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezžične slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
225510 (2027) kanej
»

Brezžične slušalke 100EUR

Oddelek: Zvok in slika
133012 (2768) Miha J
»

[Slušalke] Brezžične - Wireless

Oddelek: Zvok in slika
208740 (4682) Miha J
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376015 (2868) kratos
»

Katero zvočno in slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
402437 (1796) charlotte

Več podobnih tem