» »

Kam v študenta?

Kam v študenta?

lilar92 ::

V ponedeljek grem v Pisarno za študentske domove, da se zmenim za vselitev. Zato me zanima kateri študentski domovi so dobri.

Vsekakor bi bila rada v Rožni dolini v apartmaju. Prav tako ne želim biti v prehrupnem domu, kjer ne bi mogla študirati (a ni potrebno, da je prav tihi dom). Dobro bi bilo tudi, da bi bil dom spodoben za bivanje in kolikortoliko prenovljen (nekoč sem namreč obiskala prijatelico v ŠD kjer so vse omare in postelja ful škripali).

Slišala sem da so 2-ka, 9-ka, 10-ka in 14-ka kar v redu.

lebang1 ::

Že prevečkrat povsod napisano na to temo...
Saj so vsi domi dobri,
3 in 4 so bol za žurat (pa imajo skupno kuhinjo in kopalnico),
2ka je najbolj tihi dom kjer so sami apartmaji,
potem je še 5ka kjer je dosti invalidov,
pa ostali... npr 6 in 7 imajo vse skupno,
nazadnje je obnovljena 1ka z največ erazmovci (spodaj skupno, zgornji štuk so apartmaji). Mislim da je kar nekaj blokov kjer je en del skupno pa en del z apartmaji.

Sploh pa ne vem koliko lahko izbiraš ker ponavadi vsi hočejo v rožno pa je hitro zasedeno in ti potem reče da je prost še litostroj :) (lep dom, daleč od vsega)

weasel ::

Apartmaji so že zdavnaj zasedeni, sem bil v Pisarni 23.ga pa sem dobil v 7. bloku.

Blinder ::

itak boš imel na izbiro enga al dva in eden od teh bo v mengešu ali jaršah, tak da praktično ne boš mel izbire.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

lilar92 ::

hvala za informacije.

torej tako ali tako praktično ne bom imela izbire. potem lahko upam samo, da dobim še kar blizu faksa in da bom imela cimro s katero se bova dobro razumeli. :)

kako dolgo pa je običajno treba čakati, če prosim za premestitev?

Mavrik ::

Najprej moraš počakati na roke za preselitev (če se prav spomnim so prvi tam v decembru?), potem pa ti povejo kam se lahko preseliš.
The truth is rarely pure and never simple.

weasel ::

v novembru so ;)

mikic007 ::

A niso preselitve vsake 3 mesece ali nakej takega? Saj pise nekje, ce ne pa vprasaj. St. domovi so tako kot vse ostalo, najprej gres v "najslabse" in potem po lestvici navzgor, ce ti seveda je do tega. Vecina jih ugotovi, da so vazni ljudje, ne nastanitev, te pa sem sam nasel v bolj povprecnih domovih boljse, kot drugje. Ne pozabi, se tako lep dom je beda, ce imas slabega cimra ...

Adrijan0 ::

Jaz sem v 4ki in sem čisto zadovoljen. Je obnovljen tako da je uredu. Pa tm u študentski pisarni prašaj za zagotovo, glede tega ali je kaj prostora v Rožni ali ne.

lilar92 ::

to itak mislim vprašati. danes sem zvedela, da je v rožni najverjetneje še nekaj prostora, ker so se s koncem septembra nekateri študentje selili vem. glede na to, da mam datum z začetkom oktobra... imam nekaj možnosti. ;)
menda je še mestni log tudi kar v redu in blizu mojega faksa.

drugače pa je družba itak najpomembnejša. za neko normalno študentsko življenje niti ne rabiš ne vem kakšnega stanovanja. tečen cimer pa zna biti kar velika nadloga.

DOOM_er ::

gerbičeva je ful v redu, imam par sošolcev s tam in noben ne more prehvalit. Je pa tudi prenovljen in ful poceni, imaš pa skupne kuhinje in sanitarije.
Robots will steal your job. But that's OK

lebang1 ::

Saj gerbičeva je čist ok, pa ostali v mestnem logu, sam ko si enkrat v rožni se tako navadiš dogajanja in vsega da ne zamenjaš za noben blok drugje :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanja glede študentskih domov

Oddelek: Šola
246744 (4305) Groot
»

študentski dom lj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12145931 (23663) Marat
»

Študentski dom v rožni ali mestnem logu, ki je vstopil v 21. stoletje

Oddelek: Šola
487848 (6343) Meizu
»

Študentski domovi v LJ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7731419 (19044) St235
»

Študentski domovi (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6817978 (15456) tattoo

Več podobnih tem