» »

Novosti na Facebooku

Novosti na Facebooku

deejay2 ::

Pri prijatelju sem danes videl, da ima nekoliko spremenjen Facebook. S tem mislim na osnovno stran Facebooka, kjer se izpisujejo vse novice. Kar mi je bilo najbolj všeč na tej prvi strani je to, da so se na sredini izpisovale tiste večje novice, v desnem zgornjem delu strani pa tudi vse druge. Torej tam se je izpisal vsaj "lajk", ki ga je komu prilimala posamezna oseba, vsak komentar ... Sam imam še vedno staro verzijo te prve strani, tako da nimam tega realnočasovnega izpisovanja popolnoma vseh novic v desnem zgornjem kotu. Se to da kje vklopit?

Še nekoliko bolj pa me bega sedaj to, da je Facebook uvedel timeline, pri katerem pa tega izpisovanja v desnem zgornjem kotu, ki mi je všeč, sploh ni. Tako da sedaj ne vem, kako bi prišel do tega izpisovanja....

Siddh ::

včasih se nekatere funkcije vklopijo če stisneš ctrl+mouse scroll in zumiraš malo ven in not, ne vem v čem je finta ampak nekako deluje, vsaj z chatom


deejay2 ::

To žal ne deluje.

Evo mi je kolega naredil sliko svojega profila. To kar je desno zgoraj bi rad nekako vklopim. Če kdo zna, bi bil zelo vesel.

Link: http://imageshack.us/photo/my-images/82...

kmetek ::

nova oblika je katastrofa.

deejay2 ::

Sm že rešil zadevo. Jezik je treba spremenit v angleškega (UK) in profil se spremeni v novega. Samo še vedno mi pa ni jasn ta timeline. Upam, da mi ga ne bodo zdej avtomatsko vsilili.

System ::

Hvala, pa res. Meni je pa fajn.

bananaman12 ::

hmm ni mi kej prou fajn.

a kdo ve, bojo še kej spremenil?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung 40ES5500 (40")

Oddelek: Zvok in slika
142123 (1913) kitl76
»

Microsoft napovedal sodelovanje s Facebookom pri iskanju

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
186839 (5876) mtosev
»

Gmail odslej s podporo za telefonske klice (v ZDA) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6116920 (14600) Bor H
»

Yahoo zapustil evropski šef

Oddelek: Novice / Ostale najave
74026 (3602) techfreak :)
»

Banshee

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
12959 (787) tec

Več podobnih tem