» »

Nadgradnja pcja

Nadgradnja pcja

Zoidberg ::

No po nestetih testih in neprespanih noceh sem se odlocil da kupim naslednje komponente:

Abit NF7-S .................. 37000sit
Athlon 1700XP+ ............ 20000sit
DDR 256MB PC2700 ....... 24000sit
pa se en cd-rw do ......... 20000sit (predlagajte, aja ni teba da je najhitrejsi mam raje kvalitetnejsega)

evo tole bi me mrslo prblizno 100000sit
graficni bi pa vzel iz mojega zdajsnega racunalnika Geforce 2 MX400 64MB:( in bi jo zamenjal ko dobim $$:\ . Pa ohisje bi tudi obdrzal zdajsnega chiftecha>:D .

Kako se vam zdi, komentarji zazeljeni:D :D

Zheegec ::

A tole je nForce2 plata? Je že v Sloveniji? Drugače raje vzemi Epox 8Rda+ (danes sem vsaj 10 ljudem že to pato priporočil :) ), pa pazi da bojo RAMi CLS2. Procesor pa kakor želiš, važna je samo $$$.
Oj, jaz bom isto naredil :) XP2400+ in 8Rda+, potem pa GF2MX gor :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zoidberg ::

ja tale abit je nforce2:D in naj bi bil v sloveniji no saj na jaetovem ceniku je ze. Bom jutri poklical ce to drzi.Aja pa se nekaj se en hladilnik mi morate priporociti do 10000 sit. Sem prej pozabil na to:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zoidberg ()

kuglvinkl ::

Če že hočeš dualchanell DDR plato, potem vzemi vsaj 2×128 DDR in ne 1×256.

Kuler? Vzemi ena kvalitetna rebra (poglej članek na Slo-tecu, kateri od Thermal Rightov se najbolje obnese in na overclockers.com, kjer so, poleg baze na dansdata.com, rezultati daleč najbolj zanesljivi, z eno besedo, relevatni) potem pa si izbereš ustrezen ventilator in ga denimo vežeš na kontrolo obratov od TTja.
Your focus determines your reallity

morphling1 ::

Kuglvinkl te moram popravit, naj vzame kar en 256modul ter mogoče kasneje še enega, razlika na tej plati med single ter dual chanell je minimalna (ne nisem še testiral, sem videl na ostalih testih :)) )
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

kuglvinkl ::

Uf ja, vidim, da je izbral plato brez IGPja. Jep, zelo malo se pozna.
Your focus determines your reallity

nodes ::

Gre (128+128)+256?
Pri EDO ramu ni bilo tako natančno.

morphling1 ::

Seveda da gre, samo ram ne deluje dual chanell, pač normalno samo da so trije dimm sloti zapolnjeni.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

ganzi ::

Bi mi kdo lahko prosim pojasnil kašni so to CLS2 Rami?
Kaj pa Vulcano7+ ali je to dovolj dober hladilnik za Athlona xp 2000p+(ne bom nič navijal, ker ne znam:D

Hvala!!

morphling1 ::

CAS2 pač hitrostna oznaka spomina, ena od veliko nastavitev spomina v biosu, nekako postala najbolj znana, čeprav ni nujno najbolj pomembna.
Raje povej kateri ram si točno gledal z oznako cas2 ?
V7+ je še zmeraj najboljši TT hladilnik in bo seveda dober za 2000+
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

ganzi ::

To vprašanje sem postavil,ker je alien3001 omenjal to oznako. Ram ki ga kupujem je 256MB DDR 2700.Mislim da je neki kingstone-nisem pa nič prepričan??
Drugega ne vem.Na kaj naj bom pozoren pri nakupu?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930437 (17032) Jaffa
»

Plata,rami in procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
583114 (2555) C_maniak
»

Pomnilnik

Oddelek: Kaj kupiti
19887 (780) boštjan
»

epox 8RDA+

Oddelek: Kaj kupiti
221688 (1271) ferdo
»

Katero od teh dveh EPOX plat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535119 (4483) krucymucy

Več podobnih tem