» »

Opticna mis-Katera ?

Opticna mis-Katera ?

Firebat ::

Nameravam kupiti opticno mis.Mis mislim uporabljati za igranje iger za najboljse igranje iger (FRAG or DIE).Mis naj bo z zico saj so brezzicne predrage.Lahko ima dve optike 2 optike in je.Katero mis mi priporocate zgolj za igranje iger.
--Prosil bi za vsa mnenja najbolj pa bi si zelel mnenja od pravih gamerjev--

Firebat ::

ne nameravam pa kupiti opticne na baterije ker se mi ne splaca...
Prevelik strosek tud ce mislite naj nabavm polnilec.
___To___Je___Vse___

(sic) ::

Jaz veliko igram Quake III pa sem si (samo zaradi te igre) nabavil Logitech MX500 in sem zelo zadovoljen.

Firebat ::

a ima ta opticna slucajno dvojni senzor --->MX500

Han ::

Ne.

Switch ::

Nima dvojnega senzorja, vendar je boljša, saj je to najnovejši logitechov model. Zraven imaš toliko tipk, kot pri MX700 (brezžična), pa še lepo v roko sede:D

amater ::

Jaz imam intell Mouse Explorer usb and ps/2 Compatibile,ki sem jo kupil preko bolhe pa mi odlično dela,kar pa je najboljše,da ni treba večno čistiti koleščka.
Zelo sem zadovoljen z njo.

the_unborn ::

Mouseman Dual Optical od Logitecha, super zadeva, senzorji delajo 300 na uro kjer hoces, cena okol 10k al mal vec

LoneWolf ::

Glas za MX500, ima trenutno najbolj zmogljivo in precizno izvedbo opticnega pogona (800 dpi, 4.7 megapixels/s).

Yohan del Sud ::

Če nimaš denarja kupi najcenejšo. Je še enkrat boljša od najdražje kuglične... Samo podloga naj bo idealna (temna, gladka, nesvetleča)... Ne greš več nazaj na osla... Sam imam osnovno mulasto dexxo in jo priporočam vsakemu gorencu, stane pa sedaj se mi zdi nekaj čez tri jurje...

LuiIII ::

Sam sem dobil ravnokar WACOM Intuos2 A4 regular grafično tablico s peresom in miško, ki ima občutljivost 2540dpi in 200/s. Poleg je še občutljiva za nagib v eni smeri. Tako z njo lahko neposredno krmilim 4 prostorske osi. Malce problem je le cena: 140 000SIT.

Lui

(sic) ::

A kdo ve kje se da dobiti ZELO bobre podloge? Rabim za optično miš, ker drugače na kakih cenenih podlogah včasih malo zašteka...

San ::

Tako z njo lahko neposredno krmilim 4 prostorske osi.

Krasno, z njo potem obvladaš tudi čas? Moram met tako ''časovno'' miško!

Firebat ::

Mouseman Dual Optical kje bi to v sloveniji dobil najceneje ? ...podjetje...

Y0ck3r ::

em jst sm kupu mouseman dual optical u Harvey Norman (al ka je ze) za 14k, dela super! usb/ps2.....

em 4 prostorske osi?? se nis nikol z robotiko ubadu? to je npr. kok lahk ti roko obrnes, 6 jih je se mi zdi. to niso dimenzije :D

AngelOfDeath ::

jaz sem za svojga mouseman dual optical dal okrog 11k z 5letno garancijo >:D

Gh0st ::

Kaj pa za design?
Ali je MX500 res najnatančnejša?
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

nakoruzi ::

Za opticno mis je najboljsa podloga iz blaga, ker ne odbija svetlobe. (po moznosti enobarvna in ne rdeca)
Jest sem si kupu enkrat eno mislim, da v comtronu u citiparku za 300SIT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nakoruzi ()

Firebat ::

Mogoce bom nabavil mx 500. Sam preh me se to zanima koliko caza zdrzi mx 700 brez ponovnega filanja ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
534964 (4061) Dr_M
»

Dilema glede nove miške (nakup)!

Oddelek: Strojna oprema
12978 (830) RookY
»

Družina MX

Oddelek: Novice / Grafične kartice
122070 (2070) Trubadur
»

Optika protu kugli

Oddelek: Pomoč in nasveti
131121 (901) Hux
»

Ketero optično podganco?

Oddelek: Kaj kupiti
7937 (831) bastadu

Več podobnih tem