» »

Kateri 32GB disk?

Kateri 32GB disk?

k4vz0024 ::

Nabavljam disk 32 gb, pa me zanima kateri bi bil zelo kvaliteten (hiter, odporen na udarce, trpežen, da se čimanj kvari....)?

lp

boštjan ::

priporočam 40GB WD 8MB cache 7200obrata->28k v AGT-ju

k4vz0024 ::

Kako je kaj s podporo pri WD za BIOSe, ki podpirajo samo 32GB'
Brez zamer, kje pa je AGT?

lP

R0K ::

Podporo za biose? S tem si mislu, da tvoja plata ne podpira več kot 32GB diskov? Najvrjetneje jih, ker vse se da flashat z novejšim biosom in stvar potem dela.

AGT

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

cekr ::

Vse diske se da dat gor, sam EIDE kartico boš moral dati not.
To da ti bo novi BIOS rešil problem 32GB, ni rečeno.
Če je firma skrbna, so izdelali nov BIOS, samo iz prakse ti povem, da marsikatera firma na izdelke starejše od dveh let, kar pozabi.

k4vz0024 ::

Imam Asus TX 97 – E s Bios v4.51PG # 40A10 – 108 e . Po menju kolega Hana, ki mi je posredoval odgovor kakšen je oz. disk lahko priklopim, mi je povedal, da je imam možnost do 32GB. Vprašal sem Phoenix, vendar niso odgovorili, sedaj sem poslal poštro še Asusu, na odg. še čakam. Koliokor mi je znano, se baje da bios preslepiti programsko, vpr. pa je koliko je to stabilno,


lp:D

k4vz0024 ::

Imam Asus TX 97 – E s Bios v4.51PG # 40A10 – 108 e . Po menju kolega Hana, ki mi je posredoval odgovor kakšen je oz. disk lahko priklopim, mi je povedal, da je imam možnost do 32GB.

Novega firemare pa baje ni za to plato

Vprašal sem Phoenix, vendar niso odgovorili, sedaj sem poslal poštro še Asusu, na odg. še čakam. Koliokor mi je znano, se baje da bios preslepiti programsko, vpr. pa je koliko je to stabilno,


lp:D

Zoidberg ::

Jaz imam IBM 40gb 7200 preklopljenaega na clip (namesto da das na master das na clip master)zato da deluje ker drugace ne potem mam na disku 32gb placa.
Pomoje vsi diski podpirajo funkcijo clip


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Socket 7 - maksimalna velikost diska

Oddelek: Strojna oprema
171705 (1448) Tomay
»

Zaznavanje diska ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
5979 (922) ToniT
»

BIOS update, ident. plate...

Oddelek: Strojna oprema
171523 (1364) segedinar
»

Award BIOS & max. disk

Oddelek: Strojna oprema
12971 (871) Han
»

Flashanje biosa

Oddelek: Navijanje
111569 (1310) Shadowman-x

Več podobnih tem