» »

slo tech, mozilla in netscape

slo tech, mozilla in netscape

MRtwister ::

Quattro je imel prav, vaša stran na mozilli zgleda prav deformirano.
Naredite ze kaj.|O

whatson ::

rej je žalostno, da slo-tech stran pravilno deluje samo na IE-ju... torej Micro$oft postavlja html standarde? ...

luni ::

In res je zalostno, da se v intervalih po mesec/dva ponavlja vedno EN IN ISTI TOPIC! Vse o tem je ze bilo povedano, tako da se umirite.
Artificial Intelligentia

JLP ::

Kar kaže na to, da je treba stran narediti bolj kompatibilno s standardi. Kar nekaj ljudi je, ki uporabljajo Linux in ne morejo uporabljat IEja. Ali pa raje uporabljjajo NS, Opero ali kaj drugega.
Live long and prosper!

Sergio ::

JLP: stran je s STANDARDI 100% kompatibilna. Samo problem je, da Netscape pač ni. Da si bomo na jasnem: CSS je standard. Sprejet ter razširjen. Internet Explorer se tega zaveda, Netscape pač ne. Linuxaši imate pa Opero.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

JLP ::

Hm, glede na HTML in CSS validator na W3C ni kompatibilna. Oba sta našla kar precej napak in opozoril.
Live long and prosper!

Sergio ::

Predvsem zaradi manjkajočih ALTov pri slikah... Bomo popravili ASAP.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

simon ::

SloTech NI po standardu, pa basta.

Primoz ::

Simon... za začetek si poglej: SEM
Priznam, da HTML ni POVSOD po standardu (imamo nekaj manjših napak, ampak CSS je pa POPOLNOMA PO STANDARDU....
There can be no real freedom without the freedom to fail.

miranpozar ::

Vsak dober webmaster pregleduje statistike dostopa do strani. Ne vem, koliko poznate te stvari, ampak vidi se točno, kateri browserji dostopajo do strani, ločljivost, število barv, OS, domena in še marsikaj. In uganite... 97% je IE5!

Kar se Netscapa tiče, pa je v njem samem problem, če ne zna prikazati strani kot bi moral!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Elemen_T ::

Samo nekaj...
Če strani v NS ni vidna, je nihče ne bo obiskoval z NS ker pač ni vidna, in s tem se zniža tudi procent...ali ne?
Poglejte npr statistiko moje strani:

1. MS Internet Explorer 154904 88,02%
2. Netscape Navigator 20621 11,72%
3. Other 323 0,18%
4. Opera 137 0,08%

NSje kar 11.72%...čudno a?

JLP ::

Ja CSS je po standardu. Lepo da ste popravl. Tiste par Warningov pa tud ni nč hudga. Bo že enkrat.
Opazu sm tud da ste odpravil une borderje eokol slikc. Je ratal velik lepš u Mozilli zej.
Kr tko naprej pa bo stran res lepo vidna povsod in z vsem (no ja saj če browser podpira standarde).
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IE 8 prikaže napak tudi Microsoft.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5010810 (6163) Poldi112
»

Internet Explorer 7 le za XP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
12010827 (7896) Road Runner
»

koliko nazaj z kompatibilnostjo

Oddelek: Izdelava spletišč
11934 (737) david
»

Netscap Problem Solved :]

Oddelek: Slo-Tech
161176 (922) lordgreg
»

NS 4.x suxx

Oddelek: Slo-Tech
71494 (1379) Primoz

Več podobnih tem