» »

Prenosnik Asus

Prenosnik Asus

nightbird ::

Pozdravljeni!

Mam eno težavo s prenosnikom asus k53sv-sx400v.

Računalnik se po treh urah ugasne kar sam od sebe oz. javi neko napako in se ugasne. Mislim, da se med tem tudi vsi podatki z diska izbrišejo oz. ni možno priti do njih. Po dveh dneh je bil računalnik zamenjan pod garancijo in z drugim primerkom ista stvar. Ima kdo kakšne podobne izkušnje? Gre za serijsko napako? Obstaja kaka stran, kjer objavljajo serijske napake?

lp

nightbird ::

ok, mam update. Napiše nekaj v smislu "Harddrive failure..." in potem se zadeva ne ugasne ampak direkt crkne. taq da nek hud fail pri diskih? je možno, da je pri celi seriji napaka?

lp

solatko ::

ASUS FAQ.
Delo krepa človeka

nightbird ::

mah tam sem že pogledal, niti enega FAQ še ni pri tej seriji :/

solatko ::

Potem probaj v googlu - problem with ASUS xxxxx.
Delo krepa človeka

nightbird ::

to sem prvo probal :)

še kaka ideja?

solatko ::

Če je še vedno v garanciji, nesi nazaj in naj dajo novega, toliko časa, da jih bo zmanjkalo, potem vzemi drugega, pa ne več ASUS, raje kakšen Lenovo ali Toshiba, Sony.
Delo krepa človeka

nightbird ::

jea, taq je plan. danes baje pride nek serviser v big bang da bojo stvar podrobno pogledali. bom videl kaj novega bodo povedali :) drugače pa sem mel z asusom vedno dobre izkušnje in me kar preseneča kaj takega pri njih. ok, bom kasneje javil kaj se je izcimilo, če koga zanima.

lp

solatko ::

Asus ni firma, ki bi bila dolgo prisotna na področju prenosnikov, se sicer trudijo, vendar ne uspe vedno. Firme, katerih poceni prenosnike se kupi brez skrbi so: Fujitsu Siemens, Lenovo in Toshiba, od vseh ostalih proizvajalcev so večina slabi, z konstrukcijskimi napakami (HP), s poceni, nekvalitetnim materialom (acer, Dell, Sony) ali z zelo površno izdelavo.
Delo krepa človeka

nightbird ::

torej tretji laptop dela brez problemov. kaj pa se je zgodilo s preostali dvema pa ne vem, taq da ne morem ponuditi nobene zanimive informacije :D

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ugašuje, event viewer pravi Kernel-Power 41 ID

Oddelek: Pomoč in nasveti
262837 (2118) luka46
»

LG Optimus L9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5212057 (4286) jukoz
»

Nakup prenosnika ACER ali ASUS

Oddelek: Kaj kupiti
387893 (7117) sasoz
»

Optični pogon v prenosniku

Oddelek: Strojna oprema
202119 (1716) nightbird
»

prenosnik za 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579450 (7460) Leks

Več podobnih tem