» »

Kje kupiti samo levo supergo

Kje kupiti samo levo supergo

Mare3 ::

Torej treniram nogomet in sem desničar, ko pa igram na betonu nekako vlečem levo nogo in jo uničim v zelo kratkem času med tem ko je desno kot nova. Zato me zanima če bi se kje dalo kupovati samo levi par superg za nogomet? Če morda kdo kaj ve...

cyber_killer ::

Kupiš 2 para superg.

Blinder ::

tist močen siv lepilni trak uporabi
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Mare3 ::

Saj sem ga uporabljal ampak se hitro odlepi, če je prašno igrišče... Kaj si mislil s tem naj kupim 2 para superg? Ravno zaradi tega sprašujem ker ne bi rad vsak mesec dajal po 50€ in več za nove superge in bi raje kupil dve levi recimo...

fosil ::

Lahko greš do kakšnega čevljarja da ti prilepi novo gumo gor.
Tako je!

Mare3 ::

Včasih se ne da več zašiti če se čisto odprejo zato sprašujem. Sem jih tudi šival in limal vse živo ampak če se ne strgajo po vrhu se pa podplat čisto spredaj uniči :D

Adrijan0 ::

Mare3, kere superge pa maš?

Mare3 ::

Kateri model ali katero številko? Model ni potrebno da je enak, številka noge pa tako adidas: 44 nike: 45, pač zaradi tiste razlike...

technolog ::

Najdi nekoga, ki mu vleče na desno in mu ostajajo leve superge :D

Adrijan0 ::

Mare3, mislil sem predvsem na model. Ker sem imel enako težavo tudi jaz sam :) Predvsem je odvisno od modela. Eni zdržijo res dobro, drugi manj.

Mare3 ::

Ja to je res, samo zadnje čase delajo katastrofa superge in ne izdržijo nič. Že iščem koga ki ima isto številko kot jaz in je levičar :D

fosil ::

Jaz bi vseeno nesu čevljarju pokazat če lahko kej naredi.
Ali pa da mu zadevo neseš še preden je čisto v razsulu, ko se še da kej popravit.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Something ::

Jaz mam isti problem, pa sem tut desničar :P
Samo zdaj so na igrišču kjer igramo naredli gumo, tak da upam da bo kaj boljše

Adrijan0 ::

Mare3, jaz sem levičar, ampak treunto nimam nč na zalogi :D. Se je pa meni dogajalo da je desna šla v maloro.

Če se igra zunaj na asfaltu, priporočam da pogledate prav za copate, ki so namenjene asfaltu. Jaz sem imel rad kelme, ampak več kot 1 mesec, je bla že sreča če so zdržale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

Loocas ::

Kupi čevelj, ki ga izdeluje slovensko podjetje in potem kontaktiraš direktno tovarno.

Mare3 ::

Ja samo ko se enkrat odprejo na vrhu potem je težko da bo tudi občutek ko je superga obuta enak kot prej, v večini je ožje po mojih izkušnjah pri čevljarju. No ja včasih pa dobro naredi :) Hvala bogu bo zdaj čas ko se bo spet igralo v dvoranah. AdrijanO, katero številko pa nosiš? Če boš kdaj kupoval nove povej da se zmeniva če nam pašejo superge obema, pa kupiva vsak eno ;)

tx-z ::

ko pa igram na betonu nekako vlečem levo nogo in jo uničim v zelo kratkem času


Začni delat na tehniki....da ne boš več vleku leve noge, al krkol.

Js sm mel problem učas kr sm navznot hodu in so se čevli na notranji strani bolj znucal in sm zard tega mel noge še bl navznoter...in maš začaran krog...Pol sm se končno mal navadu bl navzven, oz. vsaj naravnost, pa so zdej podplati enakomerno znucani :) Tko da pomojm dobr da začneš tut u tej smeri razmišlat?
tx-z

Mare3 ::

Najbolš bo da postanem levičar ;)

Adrijan0 ::

Mare3, 43 >:D Tisti grob asfalt je smrt za copate. Na betonu jaz nisem imel problemov. Ampak tebi se copati znucajo pri prstih spodaj in naokoli? Ampak to ni zato, ker nogo vlečeš potleh. Najbol nastradajo copati pri hitrih štartih in ustavljajih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

Mare3 ::

Znucajo se mi pri prstih najprej po vrhu potem pa se začne še podplat pri prstih. Sem pa dokaj prepričan da je zato ker vlečem nogo ker čutim ko se kdaj raztegnem kako povlečem po tleh...

pingo76 ::

No ja malo vprašat po trgovinah ni greh. Včasih se je dalo dobit ke so prodali po eno invalidom oz. so invalidi pustili drugo polovico kar tam. Je dokaj loterija.

Lari ::

Jaz imam podoben problem se mi pod palcem naredi luknja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421079 (2928) gruntfürmich
»

Nike predstavil nove samozavezljive superge (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5615804 (10166) Machete
»

INTERSPORT težave z reklamacijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7715703 (13790) maco-maco
»

Spletna trgovina vzela denar in izdelek (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528528 (5167) Magic1
»

tekaški copati - nike+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5819304 (16658) RejZoR

Več podobnih tem