» »

problem z need for speedHP2

problem z need for speedHP2

boštjan ::

Problem je sledeč.Ko pridem v meni za izbiro avta,so barve nekam čudne(glej sliko,ki naj bi bil rdeči ferrari->oblika avtov v meniju je ok,samo farbe so take čudne).Pa rečem ok,mogoče bo pa za špilat.kliknem next ,počakam da naloži.OK okolje le tako ko mora bit.kliknem start,pa mi po 2 sekundah frizne in pomaga samo hardreset.
Kaj sem do zdaj naredo da bi popravo feler:
-zamenjo drivere
-si naložo nove update za win XP

Naj povem da mi SOF2 laufa brez problema in da je NFSHP2 normalno delo,ko sem mel staro plato od firme EAGLETEC.Pa še to,kolega ma isto plato,švohnejši CPU in rame,ma pa radeon9000 in IBM trdi disk 7200 pa mu igra laufa brez problema.

NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

RookY ::

Joooooooj, kok si ga zbil....:D
Juhu juhu spet bom bruhu

boštjan ::

slika je iz menija,samo v meniju je oblika avtov ok,samo farba ni

boštjan ::


filček se lepo odvrti in ni problema

boštjan ::

noben nima nobene ideje?????????????

mAsA ::

Če imaš v nastavitvah nastavljene detajle na maximum potem je najbrž krivo to. (nastavi jih za eno vrednost pod maximum).
AMD Athlon(tm) 1700+@1.47 GHz, K7T266 Pro, DDR 512 Ram,
ATI Radeon 8500, 60+120GB HD, LG 775FT

boštjan ::

to sem tudi probo in se nične spremeni,reinštaliral sem tudi igro,naložo stare driverje in tudi najnovejše 6218,pa nič ne pomaga

nuclear ::

Prvo kot prvo XPji so za en šit!
Ne boste vrjel ampak važn je da men dela, mam pa PC:

Intel Celeron 300 Mhz
96 MB sdram!!! slabši ram
ge force 2 mx 100/200 32 sdram
win 98

Pa igrca mi čist ok dela! OK če ste šokirani mi ni treba vrjt. Pač sm že reku da je men važn d mi dela!
Mislm sam da je pr teb boštjan narobe kr maš WIN XP:D

Good Puppy, Good Puppy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nuclear ()

boštjan ::

Jordan59,če bi si moj 1.post prbral bi lahko vido da mi je igra delala ko sem mel staro plato in tudi xp gor.danes pa sem prišel do ene dobre in slabe ugotovitve.Jaz lepo dol vržem nove driverje in igro poženem ko je naložen privzeti gonilnik,ki ga dobiš zraven SP1(6155). In vidim da so farbe avtov spet normalne,a po 10sekundah špila vse zmrzne in le hardreset pomaga.Tak da se moj radeon in elitka res ne marata:( ,upam samo da bo z Ti4200 bolje,ker je radeon9500 predrag

Killy ::

Torej, danes sem se malo igral z novimi 2.5 catalyst gonilniki za radeona (9000pro) in ugotovil, da se NFSHP2 nekako zacne zatikati.. grafika (predvsem voda in slapovi) pa je nekam osupljivo lepa. Seveda sem probal z nastavitvami povrniti hitrost prejsnje verzije driverjev in vse opcije nastavil na max performance.. pa kljub vsemu opazim pri voznji, da se vse skupaj se vedno zatika. Igram v 1280×1024 in vsemi detajli kar je morda prevec vendar mi je z 2.4 catalysti to vse lepo laufalo. Potem pa sem si drznil se instalirati nek radeon tweaker program, ga pognati, malo preslatati nastavitve in prepozno ugotoviti, da bi ga raje nikoli ne videl, ker je slika v nfs izgledala podobno kot tvoja na sliki - v benchmarku pa pixel shaderja kar ni vec zaznal in podobno. Nekako sem uspel spet povrniti prejsnje nastavitve, a vseeno se mi zdi, da je vse skupaj zmesano ze.. skratka, tisti radeon tweaker je narejen s prejsnjimi radeoni v mislih in morda bi tebi pomagal pri cem..
Me pa zanima, ce ze ima kdo kaksen uporaben novodobni tweak/owerclock progy za radeoncke?

Aha, igram na win2k in moram priznati, da se vedno nekako ne odpustim sistemu vseh teh digitalno podpisanih driverjev. Imam neznanske probleme z zvocno.. Creative Live! Platinum, dasiravno imam prave driverje in vse pa.. ahh, kaj bi govoril. Na drugem disku imam vsporedno nalozene 98se in takisto vse programje identicno instalirano, ehehe, pa prijetno osvezujoce deluje ob vseh teh novotarijah:)

Lep pozdrav.

boštjan ::

sem se že tudi sam poigral z rage3dtweakerjem pa mi ni nič pomagalo.niti novi omega driverji,ki so napisani na bazi novih catalyst 2.5 mi ne pomagajo.

malinavc ::

jordan...ti si en tak bedak, de se kr kadi, res ej...tale špil ti ne more delat lepo na taki mašini, kt maš ti! še enkrat močnejša je lahko pa ne bo delal normaln...ti sploh ne veš kak mora igrca delat!
...odvisno s katere perspektive gledamo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Štekanje" menija v Crysis-u

Oddelek: Pomoč in nasveti
251502 (1232) Kristjan15
»

Catalyst 3.7 izšli

Oddelek: Novice / Igre
152342 (2342) ferdo
»

Sapphire Atlantis Radeon 9000PRO 64MB

Oddelek: Strojna oprema
271570 (1002) Zheegec
»

Težave z grafično?

Oddelek: Pomoč in nasveti
11900 (755) XsenO
»

elite k7s5a ver 3.0 +radeon 9000 pro PROBLEM

Oddelek: Pomoč in nasveti
6780 (714) boštjan

Več podobnih tem