» »

Kakšen mobitel imate?

Kakšen mobitel imate?

«
1
2

listje123 ::

V to temo bomo pisali kakšen mobitel imamo in če smo zadovoljni z njim.

Jaz imam nokio c5 03 in nisem zadovoljen z njim.
Včasih kr zašteka in se na ekranu pokažejo vse vrste barv kvadratkov, nato se sresetira.
Da ne govorim o kameri včasih posnetek kr zašteka.
Tko da nism zadovoln z njim.
  • spremenil: Mavrik ()

boogie_xlr ::

C1-01 ni slaba za svoj denar (15€ prek naročnine)

Janac ::

imam samsung galaxy ace, ampak nikoli več androida :)

knesz ::

Vsaj dve temi že obstajata:
Prva, druga

listje123 ::

knesz je izjavil:

Vsaj dve temi že obstajata:
Prva, druga


in ta je tretja
v tretje pa gre rado :D

KoMar- ::

Kakšen telefon imam? Črn s touch screenom.

jazbec ::

samsung galaxy sII

bozicek ::

Samsung Spica
Ni ravno nekaj...Vidi se da ima premalo rama (zacne stekat) in pa premalo placa (trije spili, navigacija, G+, FB klient pa ze tezi da zmankuje prostora)

drugace za kaksnega nezahtevnega uporabnika je pa povsem v redu (sms, klic, surfanje, kaksen spil)
Darila letos samo za poredne

genesiss ::

Z golobi ti tudi net dela: http://tools.ietf.org/html/rfc1149
Edino s pingom je problem.

jalovec09 ::

SE K790i

Kako naj preeverim (vrjetno obstaja kakšna koda), koliko je star?

P4ajo ::

jalovec09 je izjavil:

SE K790i

Kako naj preeverim (vrjetno obstaja kakšna koda), koliko je star?
Pošten telefon, verjetno drugi najboljši (fotoaparat je kljub "zgolj" 3.2 miljonom točk, še vedno verjetno kar precej sposobnejši od precej "današnjih" telefonov) ki sem ga imel (4(5?) leta in kak mesec nazaj) (nikakor drugi najnovejši), pa je nažalost končal v pralnem stroju.
Trenutno pa sem navdušen nad nokio E5, vzdržljiv in sposoben telefon, ki nima (vsaj zame ne) slabih strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: P4ajo ()

blackbfm ::

iphone 4

edini telefon ki se ga nisem naveliču po enem letu uporabe:P Sicer sem pa tja ima kakšne svoje fore, ampak nič takega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

gtu ::

samsung gt-s5230 (star)
poceni, baterija drži cel tedn, vačasih mal zašteka-nič drastičnega.
zelo sem zadovoljen. padel že neštetokrat po tleh, pa še kr dela brez problema.

miraldinjos ::

Nokia N96 8GB zelo dober telefon

opeter ::

Samsung E1107 SOLAR.

Tudi pri aktivni uporabi zdrži skoraj en teden. Drugače pa, v primeru, da zmanjka energije, samo obrnem in solarne celice po nekaj minutah dajo toliko energije, da je dovolj za klic v sili. Seveda pa je za to potrebno imeti sončno svetlobo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

feryz ::

SE Aino.
Soliden, uporaben za nezahtevne uporabnike.
Plus hitri meniji, ki so na vseh SE med najbolj logičnimi v mobilnem svetu.

GeForce ::

feryz je izjavil:

Plus hitri meniji, ki so na vseh SE med najbolj logičnimi v mobilnem svetu.

+1
Sam imam sedaj Samsung Wave S8500, super ohišje, glede sistema pa, čakam na Bado 2.0

profii ::

HTC Desire
PVT-4 SLCD
S-OFF
Rom - RCMix S v2.0 Evolutionary Sense
Radio - 32.56.00.32U_5.17.05.23

Z romom zelo zadovoljen, čakam update na 2.1

matija14 ::

Google Nexus S. Odličen! :)

Bananovec ::

Janac je izjavil:

imam samsung galaxy ace, ampak nikoli več androida :)

Imam SGS in razmišljam enako. Na Androidu sem že leto in pol ter sem še vedno mnenja, da je ta sistem preveč podoben tistim za osebne računalnike. IMO ga iOS in WP7 (ter še kakšen drugi) močno prehitevata po levi in desni strani vsaj kar se optimizacije in zanesljivosti tiče. S sistemom samim iz vidika navadnega človeka sicer ni nič narobe, vendar ko pogledaš detajle, veš o čem govorim.
P.S.: Prej imel Spico.
P.P.S.: Naj noben trol niti ne poizkusi načeti flamewar.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

pirat ::

Nokia C6-00...
Izvlečna tipkovnica super, nikoli več pa zaslona na dotik...
naslednji telefon bo vsekakor imel zunanjo qwerty tipkovnico, idealno kakšen blackberry...
pred tem uporabljal Nokia E63 - ta je bil pa zelo OK telefon...
lpr

Avenger ::

Nokia E71. Telefon je lep k ps, živce pa para internet in pa včasih se odziva bistveno prepočasi. Če je recimo številka zasedena, bo obvezno odpiskal tiste 3 sekunde tu-tu-tu-tu-tu in tega ne morš skenslat, naprimer. Drugače pa všečen telefon. Ah pa še nekaj krepkih bi lahko povedal na register klicev, zelo šlampasta izvedba. Moj stari Samsung U600 je imel to narejeno popolno.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Freezy ::

Nokia 1280, kupil 3 tedne nazaj v Moldaviji. Simpl, dela k šus, baterija pa slaba 2 tedna.

JayKay ::

HTC Desire in Omnia 7

pronto ::

GeForce je izjavil:

feryz je izjavil:

Plus hitri meniji, ki so na vseh SE med najbolj logičnimi v mobilnem svetu.

+1
Sam imam sedaj Samsung Wave S8500, super ohišje, glede sistema pa, čakam na Bado 2.0
.
Enako. Imam pa se htc trophya.

HighBane ::

Nokia N70, dela že bp 4 leta, edino malo počasi dela

WarpedGone ::

boogie_xlr:
C1-01 ni slaba za svoj denar (15€ prek naročnine)


No, js sm totalno razočaran in študiram, da bi stvar odnesu nazaj na mobitel in jo enemu serviserju zalučal direkt med oči. What a piece of junk!
Med pogovorom v zvočniku slišim šum od signala - ko sm tiho samo poka, ko govorim brni konstantno. BT povezava z avtoradijem ne deluje, čeprav se hvalijo da je podprto in oh in sploh. Plastično ohišje škripa, procesor počasen da se vmes postaraš.

Tebi vse OK deluje?
Zbogom in hvala za vse ribe

Formula 1 ::

Nokia C6-01. Ni slab mobitel ni ne zajeb**a tako kot očetova C5.Začuda je tudi ohišje kar vredu v primerjavi z prejšno Nokio 6220 Classic.

boogie_xlr ::

WarpedGone je izjavil:

boogie_xlr:
C1-01 ni slaba za svoj denar (15€ prek naročnine)


No, js sm totalno razočaran in študiram, da bi stvar odnesu nazaj na mobitel in jo enemu serviserju zalučal direkt med oči. What a piece of junk!
Med pogovorom v zvočniku slišim šum od signala - ko sm tiho samo poka, ko govorim brni konstantno. BT povezava z avtoradijem ne deluje, čeprav se hvalijo da je podprto in oh in sploh. Plastično ohišje škripa, procesor počasen da se vmes postaraš.

Tebi vse OK deluje?


Pač neki sm mogu vzet, ko sem zgubu E52, za katero še vedno žalujem. :'( Drugače pa moja C1 ima vse napake, ki si jih naštel... še posebej hitrost je taka, kot bi hotu win7 poganjat na 486ki. Edino kar me je presenetilo na C1 je to, da podpira sinhronizacijo kontaktov in smsov ter beležk in koledarja. Saved my life.

Zgodovina sprememb…

WamPIRe- ::

HTC Hero s CM7 - Android 2.3.5. - Nikoli več dol z Androida }:>
Presenetljivo trpežna zadeva glede na število padcev, ki jih ima za sabo. Plaval tudi v WC školjki in preživel.
Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

Boobiz ::

Galaxy S. Zadovoljen s telefonom, malo manj z androidom.
I'm drunk, what's your excuse?

System ::

Nokia C3.

kitl76 ::

HTC wildfire s 2 z Androidom full zadovoljen malo manj z baterijo.

DolLoad ::

kera butasta tema

Mare3 ::

Freezy je izjavil:

Nokia 1280, kupil 3 tedne nazaj v Moldaviji. Simpl, dela k šus, baterija pa slaba 2 tedna.


Zakaj nisi kupil kakšnega več da bi ga meni prodal :) Drugače pa uporabljam Huawei Ideos X5. Kaj reči vreden vsakega centa, slabost: kamera. LP

DolLoad ::

jst mam čuka

nisem zadovoljen z njim

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DolLoad ()

Nikonja ::

jaz pa mam dobrega...

bdoxx ::

samsung D500, D600, U700, INNOV8, Galaxy S, uporabljam slednjega

tomaz- ::

Galaxy s2, iPhone4.. Oba gut telefona!

krop ::

SGS top shit zadeva:D

Kawl6 ::

Tri leta sem imel Nokio N-95,odličen telefon.
Sedaj pa Galaxy S II

WarpedGone ::

WarpedGone je izjavil:


No, js sm totalno razočaran in študiram, da bi stvar odnesu nazaj na mobitel in jo enemu serviserju zalučal direkt med oči. What a piece of junk!
Med pogovorom v zvočniku slišim šum od signala - ko sm tiho samo poka, ko govorim brni konstantno. BT povezava z avtoradijem ne deluje, čeprav se hvalijo da je podprto in oh in sploh. Plastično ohišje škripa, procesor počasen da se vmes postaraš.

Še glede Nokie c1-01:
Zgodil se je premik ure na zimski čas. V meniju je vklopljeno samodejno spreminjanje ampak nič. Sm ga že izklopil in vklopil nazaj, ura je še vedno po starem. Na roko je pa ne morem sprememit, ker je vključeno samodejno spreminjanje. Ja, lahko izklopim samodejno nastavljanje in ročno spremenim in vklopim nazaj samodejno nastavljanje. LOL @ this POS junk...
Zbogom in hvala za vse ribe

borut_p ::

Iphone 4 za domačo uporabo, Nokio C6-01 za službeno

klemenSLO ::

ZTE Blade

+android
-odzivnost (predvsem ko primeš kak zmogljivejši telefon (ala SGS) in vidiš kako vse tekoče dela...)
0- baterija ob povprečni uporabi 2-3 dni
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

JamesQ ::

Živjo.

Uporabljam Nokio E52, ravno iz one prve serije (november 2009), ki naj bi povzročala sive lase uporabnikom. Zaenkrat še nisem imel nobenih težav, baterija še kar zdrži tam 9-10 dni. Super telefon za moje potrebe (klici, sporočila, gledanje po spletu za vozne rede/email, naredit par slik.....).

LDŽ

xardas ::

Nokio 6020(staro 6 let).

Bananovec ::

Trenutno si že 1 mesec lastim Omnio 7 in sem še kar zadovoljen. Ohišje je kul, sistema pa se je treba malo navaditi. Bi pa z veseljem kupil kakšen mobilnik, ki bi bil majhen in imel qwerty tipkovnico. Škoda, da takih več ne delajo.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

sulaco ::

Legendarna Nokia 5800. Stara 3 leta, baterija še vedno drži 4 dni (na Finskem zaradi neuporabe držala 6dni). Ko je prišel ven je bil REVOLUCIONAREN telefon!!
Nikoli ne zašteka
Nikoli nobenih bugov
Večkrat padla-nič prask (original zaščitni etui)
Dela natanko tisto, kar naj bi telefon delal!!
(celo budilka dela ob ugasnjenem telefonu :)
(ima (zame) nenadomestljiv notification light :)
(nokia maps je še vedno vrhunski "garmin" :)
(vsak mp3 si lahko nastavim za zvonenje :)

...prav škoda ker jo progrmsko ne bodo posodabljali-bi jo imel še kar naprej. Veliko pa si obetam od novih nokij z WP7

šernk ::

Bi pa z veseljem kupil kakšen mobilnik, ki bi bil majhen in imel qwerty tipkovnico. Škoda, da takih več ne delajo.


SE xperia mini pro?
z xperio x10 mini pro sem sam super zadovoljen, majhen a kljub vsemu ima vse kar imajo veliki, pa še tipkanje na querty je izjemno hitro.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

denabiker ::

sulaco je izjavil:

Legendarna Nokia 5800. Stara 3 leta, baterija še vedno drži 4 dni (na Finskem zaradi neuporabe držala 6dni). Ko je prišel ven je bil REVOLUCIONAREN telefon!!
Nikoli ne zašteka
Nikoli nobenih bugov
Večkrat padla-nič prask (original zaščitni etui)
Dela natanko tisto, kar naj bi telefon delal!!
(celo budilka dela ob ugasnjenem telefonu :)
(ima (zame) nenadomestljiv notification light :)
(nokia maps je še vedno vrhunski "garmin" :)
(vsak mp3 si lahko nastavim za zvonenje :)

...prav škoda ker jo progrmsko ne bodo posodabljali-bi jo imel še kar naprej. Veliko pa si obetam od novih nokij z WP7


sem jo tudi imel, celo dve.

večkrat zaštekala
polno bugov pri starejših FW, ok potem se je le izpili FW z verzijo mislim da je bilo nekaj čez v50 ali v58, ampak ko je telefon ven prišel z v11 nekaj takšnega, katastrofa
meni je enkrat grdo padla na asfalt in sem bil primoran kupiti drugo.
nokia maps mi nil nikoli priljubljen, saj so le karte slabo pokrite. GArmin mobile XT je bil takrat zakon.
touch screen je rezistiven, meni osebno poden od podna
zelo premalo rama za normalno delo. Kar hitro ga zmanjka in vse skupaj šteka. Brezveze.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827252 (5697) lvlOne
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15028316 (22479) leiito
»

Nakup rabljenega android telefona do ca 60 eur

Oddelek: Kaj kupiti
436883 (6120) SLO_Matej
»

nov super-android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
397044 (5739) partisguy
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232550 (22223) LuGi

Več podobnih tem