» »

antenski razdelilec

antenski razdelilec

BRBR ::

Kupil sem si tole(oz mal drugačna oznaka, zgleda pa ravno tako): splitter

Ok, ker se mi je mudilo, in je bila prodajalka glede artikla iz vzporednega vesolja (ravnotako kot jaz :)), sem kar kupil, zdaj pa :

Tamle so eni navoji, nimam pojma kako naj zdaj to izvedem, kaj moram še kupiti ?
Zaenkrat je še zapakirano, kolikor vidim so na netu tud stvari lepo z vtičnicami...
ampak tisto bi znalo povzročat večjo izgubo signala ?

Tarzan ::

Tole rabiš na kablu. Konektor :)
 konektor

konektor

BRBR ::

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

sennheiser ::

F konektor rabš. Je pa taka vrjanta z manjšimi izgubami kot T členi.

BRBR ::

Se pravi, v splitter gre bakrena žica iz koaksialca, konektor iz slike zgoraj (torej tudi ohišje splitterja) pa mora bit v stiku z opletom iz tankih žic ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

HAM ::

http://www.satcure.com/tech/fconn.htm

Paste skorajda ne rabis.

BRBR ::

Hvala. Vse sorte sem v google vpisal pa tega al pa kej podobnega nisem našel.

U glavnem, do neke take ideje sem že sam prišel. Point je, da se konektiorja na kabel ne da navit ker je premer navoja prevelik, al pa z drugimi besedami kabel pretanek. Zadevo bom rešil tako da bom še en kos zunanje izolacije pustil zraven in jo zatlačil pod navoj.

Ampak kolikor berem tamle so različni konektoji, spet enkrat so me zajebali v štacuni, pa mi je isti prodajalec prodal kabel in konektor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BRBR ()

Wisor ::

Za pojačanje signala lahko gor vežeš se predojačevalec. Samo vedi, da ti ojača tudi motnje (šum).


BRBR je izjavil:

Hvala. Vse sorte sem v google vpisal pa tega al pa kej podobnega nisem našel.

U glavnem, do neke take ideje sem že sam prišel. Point je, da se konektiorja na kabel ne da navit ker je premer navoja prevelik, al pa z drugimi besedami kabel pretanek. Zadevo bom rešil tako da bom še en kos zunanje izolacije pustil zraven in jo zatlačil pod navoj.

Ampak kolikor berem tamle so različni konektoji, spet enkrat so me zajebali v štacuni, pa mi je isti prodajalec prodal kabel in konektor.


Jaz tega na tvojem mestu ne bi naredil. Prvič bodo izgube prevelike, drugič pa še ni za sigurno. Pojdi nazaj v trgovino povej kaj si ti prodali, in prodajalec ti je dolžan zamenjati izdelek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wisor ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik - ni slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
151656 (1305) solatko
»

M2, M3, M4 vijaki,...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1714659 (6719) ufek
»

Resnična dilema: UV filter za foto objektiv

Oddelek: Kaj kupiti
103272 (1990) DrSergioDJ
»

Kako odšravfati šravf na laptopu

Oddelek: Pomoč in nasveti
101295 (989) Šimpanz
»

Priključki za vodni blok

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302585 (2238) celada

Več podobnih tem