» »

Kateri hardverski modem?

Kateri hardverski modem?

Klemenn ::

kupujem en 56k modem...nej bo čim boljši pa po možnosti mi povejte še shop kje bi ga kupu..aja pa nej bo tist ta pravi hardwerski...ne pa kaka motorola...
  • spremenil: Tomi ()

planetparty ::

Ti veš sploh kaj govoriš?
Jaz mam Motorolo, pa imam vs skoz prenos nad 5kb/s!!

Mimogrede, ostalo modemi sploh niso boljši, ampak so dražji!
Se zavedaš ti tega?

Klemenn ::

motorola je crap..sem meu motorolo...pa je suxala da bolj ni moglo..sej prenos je bil ok...sm me je pa prekinjalo ko norca :\

trenutno sem pa na enem starem us roboticsu (4leta) tistmu tapravmu k ga je 30cm2....če ne več....pa zadeva rula..sicer me poveže tm z 42kb/s ampak je saj zanesljiv...

TheJack ::

Se pridružujem temule....

Če kdo ve, kje se da dobiti dober hardverski notranji PCI 56k modem, naj takoj pove.

Trenutno imam USR Winmodem 56k, ki je znorilno obupen.

borchi ::

mislim, da čisto hardverskega pci modema ne boš dobu. so bolj redki kot pošteni politiki. kar v sloveniji pomeni ....
l'jga

Sergio ::

...da je treba narest državno vstajo? :D

tok hudo še zmer ni. namreč vsi zunanji modemi so hardverski.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

borchi ::

ja, sergio zdej pa če znaš še vtaknat zunanji modem v pci režo in da bo vse delalo ....
l'jga

Mr.B ::

Mislim da je imel usrobotics nek gamermodem , ki je bil hardwerski.Cena nekako enak zunanjemu.
Sicer pa Katerikoli zunanji modem ki ima priključek za com port je dober. Sicer jaz še vedno prisegam na 20.000 sit od usrobotic ampak zadeva dela bp.
Pa če boš imel kakše težave s strelo je bistveno bolje da ti skuri modem , zunanji , kot pa notranjega.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Sergio ::

borchi, Jebediah ni napisal, da zeli notranji modem.

sicer pa -- PCI HW modeme boste pa _resres_ tezko dobili, ja.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

borchi ::

Mr. B: sam tega modema se ni dobilo v SLO. tako kot ne zunanjega hardverskega usb od roboticsa.

ali pač? kje?

sergio: ja, vem, sam naprej v threadu so se menli samo še o pci modemih. pa vsi zunanji modemi niso hardverski. 90% zunanjih usb modemov je softverskih. serial modemi so pa zunanji vsi hardverski, ja.
l'jga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borchi ()

Mr.B ::

Serijski por ali pa Com port je isto. Drugače pa sem omenil le modeme na Com portu. USB niti slišat nočem , čeprav ,sicer z zelo malo izkušnjami , delajo.
Tisti gamer modem od US robotica je pa itak star ene tri leta , ampak , mi smo majhna država , in kak dobavitelj se glih nebo trudil za nekaj kosov ki bi jih lahko prodal , za nič ceneje kot zunanji modem.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Klemenn ::

no če kdo ve kje dobit tele zunanje modeme od usra...k so hardwerski nej kr pove:\

Samson ::

Jebediah: Glede na to, da je navaden US robotics zunanji cca 20.000-22.000...A nebi ti raje kupu zunanjega US Robotics Courier od mene za 25.000?
Res se slisi veliko, toda cena novega je na Hrvaskem 218$+DDV, za slovenijo pa nevem ce se jih da dobit...Sporoci na klap@email.si
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Klemenn ::

kaka je razlika? hum veš fora je v tem ker fotr to kupuje in to vzame na firmo..tak da je rabljeno težko jemat...razen če lahk računa izdaš... :\

Samson ::

Zal glede racuna nebi slo cez...Sicer pa tist ki ve kaj je Courier modem, ga gotovo kup, hehe. Sam ce potem saltas na adsl, potem je naenkrat visek :)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Han ::

Menda je dober Creative Labs Modem Blaster 56K. V Monitorju so testirali zunanjega, dobi pa se tudi notranji (kje, žal ne vem). Oba modela sta hardverska!

AyrtonS ::

Menda Motorola sploh ne dela več čipov za modeme. AN tržišču se da dobit modem, ki se imenuje Motorola, ima pa čip NetoDragon. Problem Motorola modemov je bila slaba linija, te težave pa NetoDragon nima. v glavnem delajo vsi modemi, zelo zanesljivi so pa še USR in tisti z Conexant čipom.

P.S. Za modem ne dajaj več kot 5 jurjev.

LP

Spajky ::

Jest mam Diamond SupraExpress 56i Pro Vcc /hibridni/ in je boljši od predhodnika ISA, ki je bil hardwerski, prišel me je pa sto mark...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Samson ::

Han: Creative modem blaster 56 je usb varianta, ne hardware....
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

SkIDiver ::

Ni dnarja za isdn:D ? 20k za 56k modem je pa mal huda. Za mal več keša dobiš isdn pa zadeva dela čist lepo brez prekinjanja. Sploh kak Stollman modem:D, se podkadi iz njega vn pa še vedno dela>:D

Klemenn ::

no..hvala za trud..več al manj sem dubu sm odgovoru v stilu: jzst mam pa tega... in to je to :)

drgač pa ata je reku da jutri napiševa prošnjo za adsl :))

oknaj ::

AMD 1800+, Vulcano7+, Gigabyte 7vrxp rev. 2.0, 256mb DDR pc 266mhz working on 333mhz cl2.5, Leadtek Winfast Titanium 4600, Teac 40x CDRW, Pioneer 106s, Wd 80gb 7200rpm 8mb cache ata 100, Sb Live 5.1, Leadtek winfast tv 2000 xp - tv tuner, U.S. Robotics 56k, Hdd cooler, 4 system went + 1 on my ti 4600 ribbs, blue neon - in this case :
----------------------------------------------

Če je tole zgoraj opis tvojega sistema, problem
ni rešljiv v okviru zahteve, ki si jo podal.

V primeru, da imaš kak strarejši PC, ki ima še vsaj
eno prosto ISA režo pa imam za 8000SIT odgovor zate: Creative Modem Blaster.

oknaj@email.si

Klemenn ::

hum..mam enga c466...kje bi pa to kupu..čeprov razmišljam da bi raje kr adsl 4mbit (če bo le ata za to) pa polj nekako (ne vem še kako) naredim da bo 2056/256 in 2056/256...pa bomo lahk polj tut kake špile igral dva na dva...k bo tut brat lahk igral...bom še vidu..drgač pa kje to kupt? :\

JP ::

Ciao!
Jaz recimo posedujem (zunanji) modem ZyXEL U-90E in je po moje res dobra zadeva. Seveda če imaš navadno linijo (jaz trenutno drugega nimam).
Imam tudi en "hardware" modem, ki pa je malo starejši in deluje na ISA vodilu (je pa 33k in ne 56 za kakšne stare PC-je). Sigurno se ti splača imeti zunanji modem, saj sem pred tem imel že dva notranja pa ni primerjave, če drugega ne ti vsaj računalnik hitreje dela.
Če pa imaš možnost ADSL-ja ti kar...

Lp by JP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri interni modem 56K naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
7760 (700) MRtwister
»

Kateri interni 56k modem za P200 mašino?

Oddelek: Strojna oprema
181224 (1005) AtaStrumf
»

isa in pci modemi

Oddelek: Strojna oprema
7849 (741) k4vz0024
»

Kje je fora USB modemov ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
9968 (796) Brane2
»

modem in kompatibilnost

Oddelek: Pomoč in nasveti
191578 (1307) ABX

Več podobnih tem