» »

ateisti

ateisti

softić ::

Ali ateisti dones praznujete krščanski praznik ali ste s svojim prepričanjem raje odšli v službo?

RejZoR ::

Zanimivo vprašanje če tko pomisliš...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jype ::

Jaz sem v (home) officu. Tukaj bi bil tudi, če bi bil veren. Duty first, pravijo.

softić ::

Glede na splošno prepričanje in sovražno nastrojenih proti krščanstvu, bi jaz pričakoval demonstracije..ne pa da uživajo prost dan.

Zelo hecna zadeva, v stvari sploh ne moreš verjet kako so vsi dones zadovolnji...ups..jutri bo nov dan


hehehe

borut_p ::

Glede na to da je danes z zakonom predpisan dela prost dan, smo tudi ateisti ostali doma.

"Državni prazniki v Sloveniji so prazniki predpisani z Zakonom o praznikih in dela prostih dnevih v Republiki Sloveniji [1], ki določa praznike in dela proste dneve." (wikipedia)

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borut_p ()

Heisenberg ::

mi razgledani neverniki, smo storili korak naprej in ne sprasujemo tako neumnih vprasanj - kajti ce je z zakonom doloceno so pač nekateri prosti danes, sam nisem in delam, te dni se toliko bolj ker je potrebno naivne vernike še bolj olupiti :P

pa še to, mi neverniki ne bi nikoli odprli take teme, kajti je naravnana tako, da se prej ali slej obrne v sovrazni govor proti cerkvi ipd...torej nehajte provocirati, kajti smao še nekaj generacij in cerkve bodo samo še muzeji vere...

Zgodovina sprememb…

Oddin ::

Brezveze. Potem, če nisi član sindikata, je treba dat nazaj regres, dodatek za prehrano in prevoz, čeprav je z zakonom predpisan?
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

softić ::

Kako je možno da je po zakonu prosti da na podlagi ene marije....čudn..

jype ::

Ja, ane. Kako je možno, da ni samo na podlagi Karla dela prost dan.

ahac ::

Mislm, da bi se moral zavzemat, da bi za vsako priznano religijo v Sloveniji, imel vsi kakšen prost dan. Bi blo edino fer...
Sej softić tudi ne bi imel nič proti, če bi imel prost dan na kakšen muslimanski praznik, a ne?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Aston_11 ::

Isto velja za Božič in Veliko noč. Edino nekateri RKC prazniki so tudi dela prosti dnevi. Od ostalih religij nič. Od čebelarjev nič. Od modelarjev nič.


Sicer pa zakaj bi morali imeti RKC verniki proste dneve, ostali pa ne? Ostali smo zapovedano doma, da imajo lahko RKC verniki prosti dan na svoje praznike. Mi bi drugače danes ustvarjali, delali,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

hamax ::

softić je izjavil:

Ali ateisti dones praznujete krščanski praznik ali ste s svojim prepričanjem raje odšli v službo?

Odsli smo v sluzbo seveda.

softić ::

Ja normalno..če imaš tako slušbo da je treba iti, je pa treba iti in basta in nimam nič proti..

Jst sem prejle šel v trgovino , vendar je bila pa domača gostilna zaprta..lastnik sicer pa moj dober komarat je pa zagrižen ateist..čudn da nima odprto, strank bi imel kolko češ..čudn

In nič ne bi imel proti če bi imeli muslimani kakšen državen praznik..posebej fascinira me ramadam...40 dni jakih fešt ponoči..pa da te še polcaji ne bi ustavljali...božansko pravim..ne nič ne bi imel proti

ducky ::

Edina pozitivna stvar teh religioznih zadevščin je to, da ima danes večina folka prost dan :)

softić ::

Ni res... Edino pozitivno je da na današnji dan vsi držijo s kristjani..moj moj moj

Isht ::

Če si smem dovolit:
softić, a ti kot zagrizeni kristjan in antikomunist potem na 27. aprila, ko je dan boja proti okupatorju, greš v službo?

subby ::

V petek sem na šihtu rekel, da grem raje danes delat, kot pa tisti dan, ko je PC praznoval 30 let. Tisto je pravi praznik.

softić ::

Isht je izjavil:

Če si smem dovolit:
softić, a ti kot zagrizeni kristjan in antikomunist potem na 27. aprila, ko je dan boja proti okupatorju, greš v službo?


Imam privat..nadalnja razlaga menda ni potrebna

Isht ::

Temu se reče dvoličnost.
Ne moreš provocirati s tako temo in pričakovati, da ne boš dobil enakovrednega vprašanja nazaj.

Aston_11 ::

V bistvu bi moral biti danes delovni dan in bi morali verniki vzeti dopust, če bi hoteli biti doma.

Softyć, tudi če si privat, ni nujno, da delaš. Verjetno sicer delaš doma, ker si ne predstavljam, da bi npr. ploščice polagal s pc-jem ob strani.

joze28 ::

Potem hodite tudi v nedeljo delat?

OmegaBlue ::

Zgleda se ne znate obnašat.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Košnja trave med prazniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10712933 (5304) dexterboy
»

Nov praznik 25. oktober Dan suverenosti

Oddelek: Loža
203702 (3338) opeter
»

Prazniki v sloveniji? Kateri vsi so?

Oddelek: Loža
95868 (3801) joze67
»

Prazniki 2010 (katastrofa) - kaj je potrebno za spremembo zakona? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
798559 (6324) connel

Več podobnih tem