» »

Android (2.3.3) sync rojstnih dnevov v "contacts" s koledarjem

Android (2.3.3) sync rojstnih dnevov v "contacts" s koledarjem

Temo vidijo: vsi

antonija ::

Ve kdo ce android ze zna sinhronizirat rojstne dneve, vpisane v "contacts", s koledarjem? Tko direkt iz contacts v calendar, brez vmesnega synca z googlom, FBjem, ali cemerkoli drugim? (brez dodatnega appa ce se da)

Bolj specificno sprasujem za samsunga S5830 z androidom 2.3.3.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

JayKay ::

pol pa nič :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

St235 ::

Jaykay mislim, da is spregledal tist del ko hoče to naredit BREZ google colendar.

Zgoraj opisano deluje samo če imaš kontakte sinhronizirane z googlom.

Jaz sem mel zadevo rešeno preko outlooka.

urbybaby ::

Si bom še jaz sposodil to temo. Do sedaj sem uporabljal Nokie in njihov program PC Suite za sinhronizacijo Outlook-a z telefonom. Poleg tega je program sinhroniziral tudi slike, videe, opomnike,...

Včeraj pa sem nabavil Samsung Galaxy S2. Težava je v tem, da ne najdem načina kako sinhronizirati Outlook (2010) s tem telefonom.

Kolikor sem našel na googlu omenja 2 programa in sicer Samsungov Kies in PC suite, ki naj bi to funkcijo opravljala, vendar jo ne. Poskusil sem različne nastavitve ipd... toda nič.

Zanima me, če ima kdo konkretno rešen ta problem in če mi lahko pomaga.

Hvala.

JercSI ::

Sam sem začel pisat aplikacijo, da ti iz kontakov prebere rojstne datume in jih naloži v kolendar. Pa sem potem nekje na polovici obupal in upal da so to že dodali v kakšni novejši verziji androida. Vidim da temu ni tako (sam imam 2.2.1 verzijo). Zgleda jo bo treba dokončat in objavt na marketu :)

St235 ::

Svoj čas se je dalo z HTC sync, ne vem pa če so v verziji 3.0 to črtal, vem da je šla podpora za lotus notes.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razbit telefon, kako do kontaktov na google serverju

Oddelek: Mobilne tehnologije
212245 (1592) Zmajc
»

Android 5.0 Lollipop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15636767 (28271) deja
»

Xperia Neo (Android) vs Omnia7 (WP7)

Oddelek: Mobilne tehnologije
354560 (3836) Moshi
»

Office 2010 je tu, Hotmail prenovljen

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
197823 (6502) aco111
»

Organiziranje svojega življenja

Oddelek: Programska oprema
353788 (2824) neres

Več podobnih tem