» »

Razbit telefon, kako do kontaktov na google serverju

Razbit telefon, kako do kontaktov na google serverju

Redorange ::

Če se ne motim google lepo pobere vse kontakte iz telefona in jih sinhronizira z njihovimi strežniki?
Če ja, kako pridem do njih iz računalnika, glede na to da še par dni ne bom imel android telefona?

sumoborac ::

Gmail - Na levi strani mas nekje za preklaplat med mailom/kontakti
Prid sm al pa tm ostan...

Mad_Lion ::

Google Contacts. Prijavi se z istim mailom kot na telefonu pa ti izpiše vse kontakte.
https://contacts.google.com/

N0t0ri0us ::

nad tipko kjer napišeš nov mail je neka ikona oz nevemkaj. Klikni gor in imaš na izbiro stike.

Redorange ::

Tukaj pridem do stikov z emaili,
telefonskih pa mi ne pokaže

Tralala999 ::

pa kaj nimaš podatkov v oblaku.

Sami ::

Če se ne motim google lepo pobere vse kontakte iz telefona in jih sinhronizira z njihovimi strežniki?


Si imel vklopljeno sinhronizacijo?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

SaXsIm ::

Na samsungu boš kljub razbitemu zaslonu prišel do kontaktov preko Kies.
SaXsIm

Redorange ::

Sinhronizacijo sem imel,
probam zdaj s Kies če bo delovalo

radmannsdorf ::

Nekaterim heca tale Google Kontakti ja. Zgleda si med njimi. Ne vem pa zakaj ne prikazuje nekaterim. Čudno.

Egidij88 ::

Izvoziš vcf file, daš nekam na drive, dropbox ali whatever in imaš mir za vedno... no po potrebi updejtaš.

SaXsIm ::

Heca ne, ampak na vseh androidih, ki sem jih imel, sem moral posebej vklopiti sinhronizacijo kontaktov v nastavitvah računov. In sedaj vse štima.
SaXsIm

Redorange ::

Preko Kies ne gre, noče se povezat.
Na računalniku preko raziskovalca, pa lahko dostopam do delefona.
Telefon je root če kaj pomaga, ne najdem pa kje je mapa za kontakte.

Invictus ::

Moraš imeti pravo verzijoi Kiesa za tvoj telefon. Včasih tudi kako prastaro.

Pač Samsung...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

SaXsIm ::

Če imaš root in vključen usb debug mode, lahko dol potegneš preko adbja celoten image uporabniških podatkov in ga naložiš na drug rootan telefon.
SaXsIm

klinker ::

Ce gres s PCjem na gmail bos tam pod stiki najdu vsa tel. in email naslove, pod pogojem da si imel sinhronizirano.
Drugace bos pa vse dobu nazaj ko se bos prijavu v novo napravo in sinhroniziral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

woow ::

Jaz sem zadnjič s tem prenesel kontakte. Vendar moraš imeti vklopljen USB mode in potrditi povezavo z računalnikom.
https://www.recovery-android.com/transf...

Rias Gremory ::

Ko narediš nov kontakt te vpraša ali hočeš met podatke v telefonu ali na Google računu. Če si izbral telefon za shrambo kontakta se ti ni sinhroniziral.
Tako je bilo pri mojem Androidu, ki pa ni bil Samsung.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Redorange ::

Kar se spomnim, če naredim nov kontakt me vpraša za telefon ali sim? Ne spomnim se da bi me za google spraševal, dajal sem pa vse na telefon, zaradi sinhronizacije z googlom.
USB debug pa sem imel izklopljen :(
Trenutno bom brez android tel. dokler se mi ne nabere malo €, zato bi rabu kontakte...

radmannsdorf ::

mene vedno vpraša če hočem shranit na google acc. in tja shranim vsako cifro. zgleda da ti zato ne kaže, če si dajal na telefon.

Invictus ::

Redorange je izjavil:

Kar se spomnim, če naredim nov kontakt me vpraša za telefon ali sim? Ne spomnim se da bi me za google spraševal, dajal sem pa vse na telefon, zaradi sinhronizacije z googlom.
USB

Telefon ni enako Google account...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zmajc ::

S kontakti in sinhronizacijo le teh so pogosto težave. V zadnjem letu sem kontakte prenašal z dveh telefonov in povsod je sinhronizacija kontaktov na googlov strežniko konstatno failala. Sem porabil po ure da je končno uspelo.

Pa po defaultu jih se mi zdi ne sinhronizira.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenos aplikacij / podatkov / SMSov .. na nov telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
276661 (461) matobeli
»

Uvoz telefonskih kontaktov iz starega telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
173610 (3313) Invictus
»

sinhronizacija gmail stikov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
2317719 (4428) Malcolm_Y
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011514 (6783) BladE_

Več podobnih tem