» »

Kako vzeti ven glavo za tiskalnik Epson Stxlus SX515W?

Kako vzeti ven glavo za tiskalnik Epson Stxlus SX515W?

ChocoCat ::

Ojla!

Imam problem... pred pribl. 4 meseci mi je zmanjkalo črne barve v kartuši. Ker nisem dosti printala, brave nisem kupila nove pribl 2 meseca. Ko sem kupila novo črno original, mi je javilo, da bo treba menjat tudi vse ostale (pri Epsonu ne nmoreš ne printat in ne skenirat, če nimaš polnih vseh kartuš). Ker ni blo dnarja za vse ostale barvne kartuše, printer spet ni printal kaka 2 meseca. Potem sem končno šla kupit ostale barvne kartuše (modro, rumeno in roza oz. rdečo) - neoriginalne. Pridem domov, vstavim te nove bravne kartuše, naredim nozzle check in pričakujem, da bo printer delal. Izkazalo se je, da neoriginalne barve printa popolno in je vse ok, črne pa sploh ne printa. Kot, da je ni. niti pri nozzle checku je ne sprinta.
Predvidevam, da je mogoče z glavo kaj narobe, ker ostalo sem vse sčistila.
Problem pa je samo v tem, ker nikakor ne znam vzet ven celotne glave pri mojem printerju Epson Stxlus SX515W. Kartuše so namreč popolnoma ločene od glave tiskalnika.
Se mogoče komu sanja, kako vzeti ven glavo?????
Pa še to: sedaj sem sčistila tiste tulčke, ki pridejo v kartuše, da ven potegne barvo, in ko vklopim printer, mi napiše: A printer error was occurred...
Res sem že na koncu z živci...
  • spremenilo: ChocoCat ()

gojka ::

Tiskalnik je zrel za servis, ker se glave ne da vzeti tako enostavno ven.
To je potrebno storiti čimprej, ker če se tiskalnik dolgo ne uporablja ali pa stoji brez kartuš ni več možna vrnitev v prvotno stanje, tudi s čiščenjem glave ne.

ChocoCat ::

Kartuše so noter in so polne. Zgleda, bo res treba na servis? Mogoče veš, za okvirno ceno?
Kolko sem forum prečekirala, je v podobnih primerih najboljše kupit novega, ker so cene servisa baje astronomske :'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422163 (14437) Spock83
»

Hewlett-Packard množično onesposobil neoriginalne kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6722742 (17215) svecka
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433775 (3199) TheJack
»

*tiskalnik inkjet* kako poceni tiskati?

Oddelek: Kaj kupiti
112296 (2048) nodes
»

Tiskalnik kater?

Oddelek: Kaj kupiti
181685 (1426) SLOWWWeb.net

Več podobnih tem