» »

Planetarion

Planetarion

«
1
2

Donheled ::

A jo kdo igra?
Amd Athlon 64 3000+, OCZ DDR2 6400 512MB Gold XTC, Gigabyte M55s-s3
Gigabyte Radeon x1600pro 128 MB - moj prvi sestavljen PC leta 2009..mislim. RIP

Predator ::

jaz sem star igralec planteriona ( od runde 3 ), pa poznam ogromno slovencev in drugih ki so igrali oz še kar igrajo; sicer zdele zadnjo rundo ne igram ker ni keš prišel v nemčijo ( preko pošte sem ) in potem z zamudo se mi ni dalo še enkrat keša poslat

sicer pa tako ali tako je tale runda zadnja, potem pa vprašanje če bo kdo kupil licenco ( sem videl da spinner in co prodajajo ) samo stvar nima trenutno prihodnosti


a igraš še kaj drugega?

Donheled ::

Ja najprej sem igral Planetarion dokler je bla zastonj. Potem sem igral Utopio, pa sem nehal, ker sem se začel dolgočast, pa ni tolk placa. Pol sem igral še eno igro, kjer pa še ni bilo tolk dodelana stvar, men se zdi Ferion, zdej pa iščem kej novga. A veš za kakšno?
Amd Athlon 64 3000+, OCZ DDR2 6400 512MB Gold XTC, Gigabyte M55s-s3
Gigabyte Radeon x1600pro 128 MB - moj prvi sestavljen PC leta 2009..mislim. RIP

Predator ::

to ej tako... online igre tepe hudo pomanjkanje denarja, zelo redke so se ohranile brezplačne, večina jih ponuja sedaj omejene free accounte, ful dostop oz breez banerjev in podobno pa pač za $$$

naj igra izmed vseh je space ( space.coldfirestudios.com )
ta igra je totalno adictive, najbolj dodelan online špil, ladje sam designaš, taktik je neomejeno.... do predkratkim.... coldfirestudios se srečuje z resno krizo, v bistvu gnili so, space je edini ki jim dobro reklamo dela nočejo pa plunit ven novih diskov... sedaj so pa hudi problemi z bazo ( vsak dan je skoraj coruptana in v zadnjem mesecu smo meli več downtima kot uptima, če bo stvar kdaj začela delat nazaj se ti jo splača igrat ( na njihovem forumu poglej oddelek general pol pa temo slovenci kremeniti poišči )

ferion: kul špil, lepa dodelanost, zame nepregleden vmesnik ampak se da igrat, ampak odkar jih je glavni sponsor zajebal ponujajo p2p accounte, free so omejeni z 100k researcha se mi zdi... pač umrl bo špil

www.nukezone.com : lepa taktična igrica, igraš v klanih, zbiraš turne in napadaš ( ni real time )... samo imajo omejitev max connectov in če je dosti folka online se v peak urah povežeš samo če si gold user ( 7$ na rundo kar je ~2 meseca ), navadni userji čakajo da se dovolj userjev odconnecta... slovenci smo tam kar aktivni ( vsaj naš clan someones je v top 10 po pikah )

www.gang-wars.com : ime pove da se igra z gangsterji (mamila, prostituke, vojna ) , nekaj podobnega kot nukezone, 14 dni imaš triala, kasneje moraš plačat za lifetime dostop, trial smo odigrai, potem se ni pa nikomur dalo pa je večina iz clana nehala, drugače pa v redu špil

www.empirequest.com : lep dodelan špil ki kraljuje po goljufijah, v nobenem špilu se toliko ne goljufa kot v njem in kar je najlepše, goljufajo tudi admini :), če si v top listi te skos čekirajo in če najdejo samo en bug te obtožijo da goljufaš in da si ga izrabljal in te zbrišejo.. drugače dober vmesnik in gralnost, samo server ma zelo rad čudne izpade, stvar je pa free; kar dosti slovencev igra ta špil

www.merchantempires.com hud špil do konca, zelo zajeban sprva, dober je treba manuale prebrat in forum naštudirat, potem ko pokapiraš taktiko nadgradenj planetov, lova na žrtve ter base bustinga je špil čista uživancija.... jaz sem mel srečo in sem prejšno rundo padel v hudo aktivno allianco in niso bili redki dnevi ko smo do 5ih zjutraj imeli lov na žrtve mimo trgovskih poti.... konec runde je bil pa itaq carski... 20 ur sem bil skupaj online ko smo glavno bazo od alliance branili
samo potem sem nehal igrat ker so bli pač izpiti... aja za špil obvezno vsaj kabel ali adsl, ker če ne boš hitro žrtev namesto lovca ( tako kot se je meni dogajalo ), špil je free

www.dawnofmyth.com : na ta špil je oziorma bo prešaltala večina folka iz planetariona, lepa taktika,super delovanje, ogromno obcij... slovenci roxamo v njej >:D , priporočam, je pa free

www.wotam.com , slovenski špil, včasih sem ga igral,sedaj mam pa že kar nekaj mesecev abstinence :)


trenutno smo pa v fazi preizkušanja www.darkgalaxy.com pa še sedajle se je runda začela... bomo videli :)

drugače pa če se misliš aktivno vključit v te igre priporočam nujno msn ( večina ljudi je iz icq-ja prestopila na msn )

Donheled ::

Ti pa res obvladaš, ker jst poznam zelo redke, praktično nobenga na naši šoli, k bi kej igral.....
Amd Athlon 64 3000+, OCZ DDR2 6400 512MB Gold XTC, Gigabyte M55s-s3
Gigabyte Radeon x1600pro 128 MB - moj prvi sestavljen PC leta 2009..mislim. RIP

Predator ::

slopredator@hotmail.com na msn vnesi če te te igre zanimajo, pa se bomo potem tam zmenili, pa če ti bojo špili všeč se te bo vzelo v alliance

Donheled ::

Sem začel dawnofmyth, sam mi ni všeč page, tako da.........
Začel sem pa tudi dark galaxy, ki pa mi je na prvi pogled uredu, tako da gremo...........
Amd Athlon 64 3000+, OCZ DDR2 6400 512MB Gold XTC, Gigabyte M55s-s3
Gigabyte Radeon x1600pro 128 MB - moj prvi sestavljen PC leta 2009..mislim. RIP

Donheled ::

Pa še to probi Utopio, ne vem toč naslova, sam boš mel srečo če boš gor prišel.......
Amd Athlon 64 3000+, OCZ DDR2 6400 512MB Gold XTC, Gigabyte M55s-s3
Gigabyte Radeon x1600pro 128 MB - moj prvi sestavljen PC leta 2009..mislim. RIP

AngelOfDeath ::

Donheled
meni tud prvo ni bil všeč page na dom zdaj pa ko sem že navajen pa moram reči da je to najboljša online igra >:D

EQ pa SUX

Predator ::

jap mi smo one big psiho team v dom-u >:D , mogoče smo zato tudi #1 community >:D


še eno uro bom pokonci da obrambo za zadnji community uredimo potem pa spat al pa v šolo... bomo videli koliko se mi bo dalo >:D



a kdo pozna kakšne nočne klepetalnice, vmes ko čakaš tik ponoči zna bit prav dolgčas :)

root987 ::

jst se tut mislim prjavit, samo a lah da kdo kak nasvet??? pa a so dovoljeni hitri napadi???
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Predator ::

za katero igro? :)

root987 ::

www.dawnofmyth.com : na ta špil je oziorma bo prešaltala večina folka iz planetariona, lepa taktika,super delovanje, ogromno obcij... slovenci roxamo v njej , priporočam, je pa free

ce roxamo pa nej bo to :D aja, pa malo opisite(al pa pokazite kako sliko) kk poteka igranje. prvic namrec igram kej tejga.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Morpheus ::

kul, gre prbližn tkole:

ticki so na 1 uro, tko k planetarion tko da usak tick dobivaš resource, se ti produkcija enot premakne za 1 tick naprej itd. glavne opcije so research, construction, production pa resources, kar bi mogl usakmu k je vsaj prbližn tak špil igral bit jasn. Za une k pa še nikol niste kej tazga igral: research pa construction - pač researchaš nove tehnologije in potem constructionaš stavbe s katerimi pol dokončno omogočiš pač določeno tehnologijo/enoto... DoM drgač odlikuje zlo lep vmesnik, skor edini z grafiko (s tem mislm prave slikce). Posebnost dom-a so drgač artefakti, s katerimi maš možnost izbolšat določeno stvar (napad, obrambo, količino pridelane surovine na tick, etc.). Drgač pa napad poteka da pošleš floto na nek tribe z nekim etajom. Ta je odvisn od enot (al so soft al pa hard) in pa od tega če si že researchu -eta 1, 2 al pa 3, ter pa od tega a se tribe k ga napadaš nahaja v istem clusterju pa pa paraleli ali če ne. Samo to so pol že bl podrobnosti k se jih takoj naučiš sam na hitr morš pregledat manual
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Morpheus ::

aja pa slovenci smo l33t ljudje v tem špilu :) predvidevam da mamo največji average score.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

root987 ::

:] tej bo pa trba vam mavo pokazat kk se igra :D :D :D :D :D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

root987 ::

kirmo klano se naj joinam???? al se da to tut pole zamenjat???
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Donheled ::

Kaj pa kaj darkgalaxy? Men kr gre......

Predator ::

jaz sem se prijavil že na tri accounte pri čemer sem dal dva maila od isp-ja pa še kar nimam accounta...
sej sem že mailal bossom

Predator ::

aja stalin: v igrah kot je dom alliance ne jemljejo rade posameznikov ker se je zlo pogosto izkazalo da so potem noter spyi od drugih allianc in zato jemljejo cele klane...

zato je menjava ponavadi odvisna pač od tega kateri allianci se pridružit community ( lahko pa vohuniš za ostale >:D )

root987 ::

grr.... enga ko nc ne zna obtozite za spya... grrrrrrr si bom zapomno... mah zdej sm se enmo random klano prdruzo.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Predator ::

ne govorim o ljudeh ki namerno naredijo več accountov zato da vohunijo pri drugih alliancah... in tega je kr dosti... mi zato pri oasis mamo samo communitye ki so preverjeni, torej pridejo noter ljudje ki jih poznamo... runde bo konec do božiča potem te bomo pa vzeli v eno izmed naših community, sedajle smo pa žal polni :(

mailaj mi na 15.2.13 ko dobiš account

root987 ::

mailaj mi na 15.2.13 ko dobiš account po e-mailo?????????? ok, po bozico.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Predator ::

15 2 13

15.2 je galaksija: prva koordinata predstavlja moj cluster, druga paralelo ( predstavljaj si kot šahovnico x *y )
tretja mesto v galaksiji

in imamo urejen tudi ingame mailing, torej lahko mailaš na koordinate :)

root987 ::

dawn of mith je o kmetavzarjih kejkr vem?? pa povej kak nick mas na irco ce ga mas.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Predator ::

slopreda

[D|g|t] ::

tud jst sm vcasih spilu PA!! (takrat kje biu se free) drgac pa morm rect da je spil seku (in najbrz se) dokler ga niso dal za placat...Drcas sm pa ful isku spile podobne PAju sam jih nism najdu (al pa nism prov isku:)) ) Pol pravte da se splaca probat dawn of myth?

Predator ::

hmm špil JE sekal dokler je bil free potem je blo pa takole...

prva p2p runda
število igralcev je iz 180k padlo na 30k, utrdili so se allianski tabori, naša slovenska galaksija je mela malce sreče z pozicijo, celo rundo smo ropali tiste ki so farmali, ko smo meli dovolj roidov so oropali nas... beda v glavnem... sploh zaradi 1 malenkosti.... bs razred je bil skoraj neunčljiv ( uvedli so dvosistemski sistem ciljanja tarč - ladja je streljala samo recimo frigate in corvete in to je bilo vse ) in smo vsi gradili tooooooooneeeeeeeeeeeee ladij proti battleshipom, potem so te pa napadli samo z frigatami pa spet nisi mogel nič....

kasneje so malce spremembe vnesle nove rase
terrani: luštna rasa, hiter DE class, lahki za igrat
cathaarci: naši dragi pacifisti ki so meli EMP razvit do konca, zoprni za igrat ker niso imeli nič za uničevat pds
xandri: morilska rasa, nizek armor, high speed, ful orožja.... samo ni jih bil preveč velik problem sesut
ziki: nekakšni pirati, kradli so ladje

v tej rundi je število folka upadlo na 20k.......


next runda število igralcev še bolj upade.....

in bla in bla in bla....


in potem pride dan P kot propad... spinner ugotovi da se mu ne splača več lauvfat planetariona in napovejo da je tole zadnja runda... in da ne bo niti več free accountov ampak samo še p2p, število igralcev upade <7k.... in niti konca runde niso dosegli ( še zdele majo ene probleme )

drugače pa planetarion prodajajo... upam da bojo novi lastniki kaj bolj pametni kot so bli pa teli stai bumbarji; če bi nas poslušali na forumu kaj pišemo bi mogoče planetarion clo preživel tko so pa vsako idejo predlog raztrgali ...


dom ma to prednost da ma zlo dinamičnega leaderja, sicer nima ravno neomejeno časa za dom ( pač stvar vodi ob službi ) samo bugi in novi featuri se hitro popravijo....


drugače je blo pa ene 10 klonov od planetariona zunaj samo to je blo tako, dolgo niso delali ker takoj ko je prišla masa ljudi je pač poraba bandwidtha poskočila in so vsi želeli računat.....



pa se oproščam za kratice samo navajen sem pisat stilno glede na igro ki jo igram in ljudje vejo kaj pomenijo :8)

[D|g|t] ::

zelo lepo razlozeno :))

Zdj pa grem mal tale DOM probat...da vidm..:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [D|g|t] ()

root987 ::

predator: kiro igras????
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Predator ::

jaz igram dawnofmyth, nukezone in space ( če slučajno dela server :\ ); drugače mam pa zdele delo na faksu in to odtehta 10 iger :8)

drgače pa od novih iger se mi ne zdi nobena kaj posebenga da bi jo začel igrat... mogoče se vrnem k www.wotam.com da igram vsaj eno slo igro :) , pa ko/če dobim kdaj adsl/kabel bom šel igrat merchantempires nazaj, samo za moj dialup je čisto preveč ta igra :8)

kockish ::

Jaz sem bil reden igralec PA do sedme runde, pa se to le zato, ker mi je kolega iz alianse placal igro... Tako sedma kot sesta (P2P) runda niso bile prevec zanimive, pac mocnejsa zdruzba je zmagala... v 6. Furgion, v sedmi pa mi (s pomocjo Xanadu & kompanjije)... Iscem nov full-time spil... Predator, kerega priporocas?

[D|g|t] ::

jest probati DoM in jest biti zadovoln :D :D

8-) danke schon 8-)

[D|g|t] ::

a se pr DOM dost dogaja da stran ne dela?? (k men se je zdele)

Predator ::

živjo lord, sej počasi se bomo pa nabrali v eni igri nazaj ( alex, memberji iz ex karantanije,... so že tam ) ;)

jaz ti lahko od pa like špilov samo dawnofmyth priporočim, ostalo ni preveč navdušujoče


digit: hmm nazadnje mi dawnofmyth ni delal 1mesec nazaj ko so bli problemi z ramom, danes dela vse ok

Predator ::

za vse planetarijce bo tale PRESS RELEASE mogoče zanimiv

[D|g|t] ::

se bols bi blo ce bi kje omenjali FREE besedo... :D

Predator ::

eh to je logično da bojo mogli vsaj dve rundi free naredit da se folk nabere nazaj, ker trenutno je ostalo recimo 6k playerjev... bomo videli...
jaz če ne bo vsaj 30k igralcev planetarion ne grem več nazaj igrat ker od 30k jih je 5k manijakov ki tako kot jaz 1-2 krat ponoči vstanejo da pogledajo če jih kdo napada ( ali pa celo spijo podnevi ponoči bedijo kot mamo eni med počitnicami :D ) , potem je ene 10k igralcev in 10k njihovih farm ( to je glavnina za ropanje ) , ter ene 5k folka ki je prišel igrat pa nima pojma in predstavljajo spodnjih 10% scora in so cannonen futer

[D|g|t] ::

WOTAM pa sm tud probu in mi je tudi vsec :))) sam donse ne dela.... mybi ve kdo zakaj?

Morpheus ::

PA... spinner je bedak :P prasci so mi zdeletal acount čeprou nism niti 1x nit kej podobnga cheatanju naredu. bil sm pa 37ti v universu pa v 2 gali. Itak so pa pol sponzorji ene 3 dni potem ukradl server in PAja ni blo več :P pa sam tko da veste, planetarion II k bo zdej 1x vn pršu nej bi bil na začetku free. Drgač pa igrajte dom! r0x0rz. Škoda k last-horizon več ne dela (1 tick bil dolg 5 sekund).
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Predator ::

jah dobr veš da spinner in co deletajo accounte po želji, sploh če škodujejo kateremu izmed njihovih prijateljev, to so vedno delali .... upam da ne bom imel nikoli več opravit z njim, niti ne z ostalim delom ekipe ker so moroni;
drugače sem pa bral na space forumu da je lh propadel samo noben ni povedal al za vedno a samo začasno?


in kot kaže bo naslednjo rundo v dom-u hudo... planetariona ni več, empirequest je v beta testiranju eq 2, lh down, space je zgubil okrogmno ljudi z nedelovanje v zadnjih tednih, ferion je uničen, merchant empires so zdej eni bannerji gor in je folku zamorilo.... in to bo vse želelo nekje igrat =]

komi čakam naslednjo rundo >:D

[D|g|t] ::

upam da bomo pol skup v naslednji rundi DOMa :)

k bo pa PA free pa povjte! :)

root987 ::

kk pa je to z stimi rundami??? jst sm se prjavo pr dom samo sm pr neki levi skupini. a pozna kdo kako slovensko ko sprejema??
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

AngelOfDeath ::

sprejet si lahko samo na začetku ( na koncu runde so ponavadi comune že polne) samo ti mora en dat pass od cumunity >:D

Predator ::

čiste slovenske ni, je pa naš oasis iz dosti slovencev in seveda so vsi slovenci dobrodošli :D; ti bom dal naslednjo rundo password od ene izmed naših privatnih community

[D|g|t] ::

a ga bom lohk tud jst dobu?

root987 ::

thank you. na vsake kejk cajta pa je konc runde???
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

AngelOfDeath ::

mislim da je konec nekje ob 1200 ticku

Predator ::

letos bo konec tako da bomo za praznike mir meli :) ( da se gremo malce resocializirat :8) )

seveda boste dobili vsi ki boste želeli sodelovati passe od privatnih comov

root987 ::

ka to pol pomeni da bom mro spet vse od zacetka??? pizda..... koma zacnem pa spet od zacetka... gr.... še zmajev nism dobo pa od zacetka..... AAA!
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dawn of Myth

Oddelek: Igre
16814 (653) Jeebs
»

Planetarion

Oddelek: Igre
201530 (1244) Efemit
»

Planetarion nova runda

Oddelek: Igre
8994 (869) Predator
»

Planetarion

Oddelek: Igre
201201 (967) Predator
»

Planetarion nova runda!!!

Oddelek: Igre
211906 (1717) frudi

Več podobnih tem