» »

Planetarion nova runda

Planetarion nova runda

kockish ::

Nova runda se bliza zacetku, ki bo v ponedeljek... Po novem je stvar na placilo (3-5 dolarjev za pol leta, nic takega), kar bo znizalo stevilo neaktivnih in izboljsalo stabilnost serverjev, ki na zacetku prve runde ni bila nevem kaj...

V glavnem, ce bi kdo rad igral in se nima galaksije, se lahko pridruzi nasi, ki bo po vsej verjetnosti clanica slovenske alianse (GSiA). Koda za galaksijo je @F7BvAatD2

fictionel ::

wtf je pa za placat?

sj vem... da nau tok neaktivnih.... sam jih tut dost nau igral :D

ce ne bi blo za placat... skor gotov se vam prdruzm...

Predator ::

hehe, še en ki bi igral zastonj... ampak na žalost poteka huda recesija in podjetja so ali propadla ali pa zmanjšala $$$ za reklame (bannerje); posledica tega je da so res uvedli plačljivo verzijo; res je pa tudi da 3$ za špil ki te potegne takole noter ni nič =); se pa absolutno strinjam da so dali plačljivo verzijo in sicer zaradi: 1. ni več multijev ki so imeli po 10 accountov, 2.špil bo močno bolj zanimiv ker ne bo več tistih lahkih žrtev ki smo jih ponavadi iskali 3.server ne šteka!!!!!!!!!!!!!!!>:D>:D>:D LP Matjaž

Predator ::

ej lordkocka kakšne koordinate mate?

ziga7 ::

Smeha polna skleda?;)

Kaj naj recem za planetarion? Zlati casi so minili. Sam se ga bil igral 2 rundi, s tem, da mi zadnja ni bila pol toliko zanimiva kot prejsnja (torej predprejsnja). Razlogov bi bilo vec, mogoce tudi nesoglasja v galaksiji, sicer je pa to vse za nami. Tokrat igre ne bom igral. Premalo casa, raje se bom posvetil soli, pa cas za kaj bolj pomembnega zabijal (za deklico naprimer). Po pa najbrz igranje po novem veliko lepse, prav zaradi denarne vloge, ki bo omejila 10-letne mulce, ki samo zabijajo cas.

Kar se tice GSiA, katere ustanovitelj sem tudi jaz (zamisel mene in sosolca): zadeva je propadla konec solskega leta zaradi razdora v ex galaksiji 299:19 (ce je slucajno kdo spremljal vso zadevo ze ve zakaj se gre). Kar se je do sedaj dogajalo ni vec GSiA, razen ce kaka nova aliansa nosi isti naziv (Great Slovenian Alliance). Sicer pa je najbrz vsem jasno, da je boljse sodelovati v mesani skupini, katera ima podprte vse casovne pasove (ali cimvec le-teh).

se zanimivost: nek sosolec se vedno vztraja v igri (sponzoriral mu jo je nek ameriski marinec, ki sluzi vojsko na nizozemskem). arnesov account pokuri v 2-3 dneh, hkrati pa ga taisti American klice tudi trikrat na dan in skupaj koordinirajo napade. Nekateri si spil vzamejo pac prevec zares;)

S Spostovanjem,
Nejc

Morpheus ::

No ja no, to j res mal overserious, še vedno je to pač IGRA... Sam te pa not potegne, neki je na njej, nekaj nerazložljivega...(kr neki nabijam, vem) Sam zame je to še vedno igra, nism cel dan na netu za to igro, k nevem zakva bi bil, pridem 2x na dan pogledat kva dogaja in pol grem offline. Pač nism tko resn k una dva mudela...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

ziga7 ::

Seveda, tako sem tudi sam igral. Ko pa ugotovis da ostalih 24 accountov vodi 5 oseb te mine volja do igranja. Da ne govorim, da se oblast menja na 10dni.
Sicer pa srecno, mogoce se napadamo v naslednji rundi ;)
Lp Nejc

kockish ::

hehe, koga se vidi...
zdej sem s stirimi frendi in precej americani v 3:7... Kje ste vi?

Predator ::

večina nekdanje ekipe 40:9
29:24:22 je pa chrom ( Odin of The last salvation )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Planetarion

Oddelek: Igre
201530 (1244) Efemit
»

Planetarion

Oddelek: Igre
201201 (967) Predator
»

Planetarion nova runda!!!

Oddelek: Igre
211906 (1717) frudi
»

Planetarion - best online špil

Oddelek: Igre
91310 (1203) dobaluka
»

Planetarion -------4ever------

Oddelek: Igre
7901 (801) frudi

Več podobnih tem