» »

Planetarion

Planetarion

1
2
»

Predator ::

mi smo jih pa krnkeja zbili v zadnjih dneh ( zmajčkov )... neki modeli vsake toliko časa delajo samomor na našem ali pa allied commih >:D

no ja vglavnem akcija bo jutri bojda ker bo čas za zadnji napad pa da malce vikinge oberemo resourcev >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

root987 ::

don ob 18.00 bo konc kejkr sm vido. pity......
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Predator ::

nop, dolžina runde je ravno prava...

zakaj to pravim.... runda traja približno 2 meseca, letos pač manj zaradi praznikov... od teh dveh mesec rabiš 5 tednov da vse razviješ, pri čemer če ne rabiš vsega ( naprimer towerjev in reportov ) lahko kakšen teden spet odbiješ... to pomeni da imaš skoraj tri tedne čiste vojne pred sabo :)

če bi bila runda tri mesece bi veliki postajali samo še bolj veliki, mali izropani bi pa še bolj obupavali nad igro ( aka planetarion style ); mi smo nasprotnike v velikih bojih že dotolkli in od takrat ne sikajo več......
.....razen za zadnji napad v petek okrog 2-9ih zjutraj me zanima če bojo kaj spacali skupaj - kakšen mass suicide na #1 comm ali pa #1 player kot je bila navada v planetarionu :8)

Predator ::

bo pa najbrž hitra runda čez en vikend za vse odvisnike >:D

če bo server zmogel 1 tick na minuto, vsaj tako se govori na ircu

root987 ::

1 tick na minuto.....:D :D a da samo po dva mesca so.... mavo drgac sm si to predstavlo. samo mas pa prav da drgac ne gre. aja, pa zmoto sm se. v petek ob 18.00 je konc. jst se bom kr ob 18.01 na novo prjavo :D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

root987 ::

ejte pubeci. mam pa jst zdej en problem. z dva dni se mi ticki ne spreminjajo. tk ko da bi obstalo na 1177. pa mi noce gradit vojske, noce raiskovat, nič. kaj bi lahko bvo narobe???
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

AngelOfDeath ::

runde je konec :D

root987 ::

a nebi pole po kmecki pameti rekvo da je konc runde pa da se mrm na novo prjavit???
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

AngelOfDeath ::

saj ti piše na začetku da je konec :/
not se lahko sprehajaš zaradi komunikacije :)

root987 ::

mni nc ne pise. mni pise samo kda NAJ bi bvo konc. samo to je z mimo. pa kda se zacne na novo???
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Predator ::

ne ve se še kdaj se bo začelo na novo... neuradno so na ircu rekli da med 11tim in 20tim enkrat... bo pa vmes za vse neučakane pač tud ena hitra runda :D

root987 ::

januarjem???? iiii, pa sm mislo da bom lahko mavo spilo med pocitnicam..... pity......
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Predator ::

hmm sej mene tudi to matra - zdej mam preveč prostega časa :'(

danes se konča runda v nukezone
včeraj se je v merchantempires
v spacu zarad enega buga ne morem nadaljevat klanja po galaksiji
dawnofmyth se je končal...

pa nobena igra se ne začne pred sredino januarja :'( :'( :'(


no ja bom že kako >:D , sej mamo tud offline igre >:D

root987 ::

ka pa bos igrav off line??? ni kaj pametnega..........
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Predator ::

warzone2100 :D

root987 ::

eeee.......to old.....better shogun:total war.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Predator ::

shogun mi je vedno delal probleme, ne znam ga igrat :8), pol sem ga pa tradal za st armado :D

root987 ::

no, povej ka ti dela probleme???
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Predator ::

že pri samem nadzoru nad enotami se nisem znašel :8) ( že prve misije so ble skoraj nemogoče zame za naredit :8) ); pol sem šel pa raje TA igrat.... a si mogoče igral braveharta... me zanima kakšen je :\

root987 ::

nadzor???? simpl ko pasul.... kliknes na njihovo zastavo za izbiro(al pa tam ucpoda ko so zapisane enote) pol pa kliknes na tocko kjer jih zelis. ce zelis videt kk bojo videt enote ko prispejo na tocko drzi shift. misije so tezke, zato mrs pa kampanjo igrat(lazi, precej lazje, se posebej na easy stopnji). breavharta nism igrav samo mnda ga shogun prekosi na vseh podrocjih. pr BH mas mnda se bol mokro-gradnjo.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Morpheus ::

predo... last-horizon je nazaj gor... prej so mel težave zadna 2 mesca, zdej je baje back 4 good. Drgač sm pa jst postal player of the month :P JUHEJ! največ prvih mest mel :)
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Morpheus ::

aja, pa zdej je še LH s 30 sec ticki če je 5 sec prehitr za vas... ww.last-horizon.de
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Binji ::

Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

root987 ::

tocno, sm cist pozabo na to!!!! ajde Predator, dej ono geslo za dawn of myth. you promised :D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Flay ::

Lp folk. Ok majbe lahko eni izmed vas pridejo na Counter Strkike. Je streljačina tko de... Če kdo hoče pridt (če kdo kej zna, pa tut če ne) lahko pride v naš klan ki je [Legat] samo najprej mi posljite E-mail na dornig.miha@siol.net. Če hočte seveda :D
Vsi slovenci dobodošli!

root987 ::

sej bi samo mam ping po 150 in vec po navadi tk da ne morm... ko pa dobim adsl(ce bo kda tsti kurcev telekom naredo v nasmo kraju centralo) pa z veseljem.....
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Predator ::

huh, runda je že v polnem zagonu, commi so polni, zdej ti bo treba nekje najt mesto, bo treba vse ljudi vprašat če se komu ne da več igrat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

root987 ::

eee, forget then....bom sov na random al pa svoj grup naredo... bom se vido
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

HardFu ::

Eno igro ste pa pozabil, ki pa je tud zelo v redu.
www.smrealms.de
Prej se je imenovala Space Merchant, vendar jo je to podjetje (shareplay.com) opustilo, ker jim kao ni prinesla tistega kar bi jim mogla. V glavnem, zdaj jo ma očitno nekdo drug čez, je pa vsekakor vredna poizkusa. Je zelo igralna, preprosta pa še zelo hitro te zasvoji.
http://codeable.io

Morpheus ::

flay da greš v tale topic pisat o CSju si pa res bedn. Pa itak že sam to da hočš da uni k "prešaltajo" na cs da igrajo za Legate (ime so vzel po enih hudih hrvatih sam da so mel oni tag 7L) pove velik o kvaliteti klana. Flaz naslednič k boš takle post dal v en topic dobiš ban na 515 serverju :)
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

HardFu ::

aja...pa še eno igro sm najdu k je dost podobna planetarionu:

http://www.kamikazegames.com/dominion/r...

zadeva caruje, saj v njen nastopajo podobne rase kot v Baldur's Gate, vsaka rasa pa ima svoje lastnosti!

Če kdo misli da si delam reklamo, lahko tisti r=884 na koncu zbriše
http://codeable.io

Donheled ::

Planetarion je spet odprt!!!!!!!!!!!!!!!!!

A je se kdo na darkgalaxy? In spet sem na utopia prisel......

Trupl0 ::

mene pa neki zanima...registriral sm se kao zaston...tko je tut pisalo in sm po mejlu dobil tole:

Welcome to Planetarion IX, Redemption. Thank you for signing up for
the Planetarion experience.

Your next step towards playing is to activate your account through
payment, or have someone else do it through activating your user-id
from inside the game, from their PREFERENCES SCREEN


zdej me pa zanima ce bi bil kdo tolk prjazn:D :D in mi aktiviral account....pass pa login pošljem po ZS...kaj pravte:D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dawn of Myth

Oddelek: Igre
16814 (653) Jeebs
»

Planetarion

Oddelek: Igre
201530 (1244) Efemit
»

Planetarion nova runda

Oddelek: Igre
8995 (870) Predator
»

Planetarion

Oddelek: Igre
201202 (968) Predator
»

Planetarion nova runda!!!

Oddelek: Igre
211906 (1717) frudi

Več podobnih tem