» »

Planetarion

Planetarion

cif ::

Ustanovljena je pretezno Slovenska galaksija.
Vsi zainteresirani, pridruzite se.
Galaxy pasword : @bTMjW_JDD

V galaksiji so sami izkuseni igralci z veliko vez in poznanstev (dobre aliance).

:D

CiF

uros3n ::

Cif, a mi lohk posles na mail dodatne inf. o tej galaksiji( kolk natancno vas je, kolk rund ste ze odigrali, kolk ste mel highscore)? moj mail

Artagnan

kockish ::

1. Veze z dobrimi aliansami? Kere so to zate?
2. Ce se nisi ugotovil, galaxije v katerih so pretezno prebivalci istega casovnega pasova pupusijo na hitro. Aja, razen ce bo kdo imel nocno dezurstvo. Vso sreco!
3. Katere so vase koordinate?
4. Koliko casa ze igras in kaksen score si imel zadnjo rundo (ok, sicer ni nujno realen ce te je recimo Furgeon cistil :D)

cif ::

1. Veze z Legion and Fury!!!
2. V bistvu nocno dezurstvo ni taksen problem, saj smo sami mladi fantje :).
3. coo.: 35:21
CiF

kockish ::

Veze z Legion and Fury!!!


hehe... ste farma? Pri Furgion velja, da si ali noter ali zunaj. Veze so bolj tako...

cif ::


Nobena farma nismo, ampak skupina igralce, ki se je v prejsnih rundah uvrscala med prvih 1000 (1000+ roids)

Veze, to pomeni, da smo (v bistvu so, jaz zadnje runde nisem igral) bili clani obeh alianc.

Nakratko povedano, poznamo ljudi iz obeh alianc.

Ker, smo ustanovili private gal. iscemo resne igralce, preden se zadeva odpre.

P.S. Gal. sestavljajo vecinoma igralci iz Slovenije.
CiF

cif ::

P.S.

Nimamo vec placanih racunov, tako da zadeva ni zastonj, ampak stane 2540 tolarjev (en racun 10$).
CiF

Predator ::

rajši se dam ustrelit kot da lahko rečem da imam nap z uničevalci planetariona - legionom.. smo na koncu prejšne runde videli kako delajo oni s svojimi zavezniki... zaščita je šla top 10 galaksijam vse ostale so umrle bolj ali manj same ko so bile napadene; obrambo so dobili samo od manjših allianc it is such a good felling to see a legion guy scared! aja kje ste bili slovenci to ( prejšno) rundo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Predator ::

aja pa že vidim kakšni igralci ste.. spet eni ki se skrivajo za ti dve imeni ( allianc); :\:\:\:\:\:\
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

cif ::

Vidim, da si prejsnje odgovore slabo prebral.

Nikjer ne pise, da smo mi v alianci Legion ali Fury, pise samo, da poznamo nekatere dobre igralce, ki pa so v teh aliancah. Iz tega sledi, da imas MIR pred njimi, pa se kaksno pomoc dobis.

P.S. Smo igralci, ki igramo iz zabave, ne da bi se skrivali za kaksnimi fanatiki (kot si sam ugotovil).
CiF

ahac ::

Error
Unable to create new account
The requested galaxy has not been created yet.

Predator ::

ok
1. cif: sorry za moj reply ( sem že na msn oddal opravičilo :D )l2. ahac: narobe si prepisal kodo za galaksijo... tudi velike/male črke štejejo
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

ziga7 ::

cif: kako lahko reces, da sestavljate galaksijo resnih izkusenih igralcev, ce pol tlele rekruturas nove igralce, k pojma nimajo o planetarionu. Pol bojo notr sam neaktivni igralci, scasoma farme... To ni vec zanimivo:)
Smo dal skoz, pa iscemo zdj adrenalin:>
Lp Nejc

cif ::

Vsakdo lahko napise, da je resen in aktive, pa v resnici ni.
Vendar lahko igralca iz galaksije exilas (izzenes) zato ni noben problem, da je password javno objavljen.

Kar se tice adrenalina, 4 rase, 49 razlicnih ladij... Misliml, da bo cisto dovolj adrenalina.
CiF

ziga7 ::

modelj, sj vem kaj je exilanje:)))
Sam to je relativno zamudno, pol dobis not pa se vecjega kekca. Nvem ce je najboljs kr exilat, a v vladah bomo tut kr interpeliral?!
Skratka, sj spil ni slab, sam ce prevec not pades (like moji sosolci vcasih) zna bit skrajno asocialen spil.
Lp Nejc

Predator ::

hehe.. nejc malce si preberi novosti v PA... boš videl da je 10000% razlike med tistim ki si ga igral in tem ki nas čaka... tokrat grejo celo nekaj na roko manjšim igralcem ;-) pač se vidi da morjo dobit dosti $$$ za nove serverje... poleg tega pa glede očitka da Cif nabira novince.. ker novinec bo pa plačal 10$ za špil ki ga ne pozna ? >:D

ziga7 ::

matjaz: :)

Ne, sj baje da je spil dejansko prenovljen, s kopico novostmi, sam mam tok mal casa, pa nocm se se enkrat zasvojit. Mat je obupovala k sm sred noci iz gole radovednosti cekiral flotilje:) Poleg tega zdj menjam kabl in se nadejam boljsega linka, koncno bom lahko igral kaksne streljacine in podobno. Sem pa pricakoval, da bo navdusenje nad planetarionom po uvedbi placila minilo, ali pa vsaj zbledelo. No, na nasi soli je ze tako, lansko pomlad je samo iz nase generacijo igralo tam nekje 15 dijakov, zdj samo se 1. Pa ni cena ovira. To je se najmanj. Igra zgubi zacetni car, tle ni dvoma. Pa tud zadnja aktivna sezona je bila bolj kot ne polom;)
S spostovanjem,
Nejc

p.s.: matjaz, velik srece zelim v PA
p.p.s: a se kej hekas?;)

Predator ::

zadnje vprašanje.. zdej sem lammer ;-) aja sreča pa planetarion ne gresta skupaj.. važno kaj ti piše na banner listi ;-) drugače pa špil je res zgubil ogromno na igralnosti.. :-( sicer bo tale runda malce boljša ker bo ogromno free accountov pa še na 3m so omejeni :-) tako da ne bo kdo uvedel kakšnega gospodarskega ( brezplačnega) čudeža >:D... ampak glede na to da igram še dva PA klona moram original malce podpret ;-); a kej veš kaj je s papakom... nisem ga videl že en mesec in me zanima če bo igral PA? ( naj mi sms senda ker sem zgubil cifro...) ker nekaj je pravil da mogoče kabel dobi in zna bit potencilano zelo uporaben igralec :D

Efemit ::

Katera dva klona pa sta to:
Dark Galaxy, Space, Ferion, ... ?

Prosim za kratek opis in primerjavo s PA.

Predator ::

na dva direktna.. www.dawnofmyth.com -> isto sranje samo da se gre v srednjem veku in namesto galaksij maš communitys... zelo počasna igra ( po hitrosti) in nezanimiva zame samo pa zdelo stabilen in brezplačen server in dokaj lepo alianco v kateri nas je večina slovencev... potem pa www.empirequest.com.. tuki so probleme multijev rešili tako da maš lahko več planetov... samo je huda farmarska scena in folk goljufa na veliko... začni ko bo nova runda z nakej prijatelji da se krijete... >:D ; je pa veliko bolj zanimiv špil od DOM-a

Efemit ::

Za srednji vek sem že izbral Utopio
http://games.swirve.com/utopia
Zelo razgibana in raznovrstna igra (veliko ras in načinov igranja - napadalec, tat ali čarovnik).

Ob Planetarionu pa za kaj več ni časa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Planetarion (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
823758 (2986) Trupl0
»

Dawn of Myth

Oddelek: Igre
16814 (653) Jeebs
»

Planetarion nova runda

Oddelek: Igre
8995 (870) Predator
»

Planetarion

Oddelek: Igre
201202 (968) Predator
»

Planetarion nova runda!!!

Oddelek: Igre
211907 (1718) frudi

Več podobnih tem