» »

Kabelska TV na računalniku?

Kabelska TV na računalniku?

xxxgeekxxx ::

Lep pozdrav!
Mene zanima, če obstaja kaj, da bi lahko na računalnik gledal TV. Gledam namreč tv tunerje
Na primer http://www.mimovrste.com/artikel/268003...

Zanima pa me, če ta tvtuner dela samo z anteno ali lahko vklopim kabelsko na to? Če gre vklopit kabelsko, bom imel na računalniku potem vse programe (discovery, national geo, animal planet itd.)?

Kaj je najcenejši način za kabelsko na računalniku? Kaj priporočate?

Hvala :)
Ke te češ

zavajon ::

Ne bo šlo. Ta tuner sprejema samo DVB-T, kabelska pa je DVB-C. Z analognim tunerjem bi lahko gledal analogne kabelske programe, če pa želiš digitalne, moraš nabavit DVB-C tuner z modulom za dekodirno kartico, brez te boš lahko gledal samo RTVSLO.

xxxgeekxxx ::

Sem vedel da je neka finta;((

Samo če bi šlo gledat analogne kabelske te bi tak šlo ane? Saj kabelska ma analogne programe še vedno, vsaj meni jih gre gledat na tv... Ali bi vseeno samo RTVSLO šlo?
Katero kartico pa priporočaš/-te?
Ke te češ

zavajon ::

Ne, s tem tunerjem ne moreš gledati analognih programov. In niti kabelskega TVSLO.
Najbrž bi šlo s tem. A če imaš desktop kompjuter, ti priporočam nakup kakšnega PCI tunerja iz druge roke. Po mojem bi moral za 10€ že kaj dobiti.
O DVB-C tunerjih pa tema že obstaja.

xxxgeekxxx ::

Ta je drag malo ane? :D

Sem upal da bom kaj za 15-20€ dobil, ampak zgleda da ne... Bom ta drugo temo malo pogledal če je kdo kaj pametnega postal
Ke te češ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tv kartica

Oddelek: Zvok in slika
133221 (3007) Duhec
»

Samsung SyncMaster T240HD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12525051 (15739) OK.d
»

TV kartica gigabyte u7300 pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
92544 (1606) BCSman
»

GIGABYTE TV KARTICA U8300

Oddelek: Pomoč in nasveti
123974 (3018) kmetek
»

LG TV in DVB -C tuner

Oddelek: Pomoč in nasveti
249763 (8899) Alexius Heristalski

Več podobnih tem