» »

BsPlayer in AC3 filter

BsPlayer in AC3 filter

DareKri ::

Živjo vsem!

Vsi, ki uporabljamo ta player, vemo, da imajo zadnje verzije vgrajeno funkcijo pregleda in DownLoada
najnovejših codecov. Vse lepo in prav, dokler ne pridem do AC3 filtra. Na compu je inštalirana verzija
1.63b, ki naj bi bila zadnja razpoložljiva, BsPlayer pa mi vztrajno zatrjuje, da imam inštalirano staro verzijo,
nakar mi ponuja naj inštaliram to isto verzijo še lokalno (samo za BsPlayer).

Končni rezultat je, da imam lokalno in na systemu isto verzijo, BsPlayer pa še kar javlja, da je na systemu inštalirana
stara verzija!

Je že kdo našel rešitev te moteče napake?

P.S.: pa ne mi svetovati menjave playerja, ker mi le-ta z določenimi funkcijami (spreminjanje pisave in velikosti podnapisev,
bookmarks, info, nastavitve po mojem okusu, itd...) zelo odgovarja!

LP
Dare

zavajon ::

Jaz nisem nikoli pustil BsPlayerju, da mi inštalira kodeke. Ponavadi sem prej poinštaliral le-te, nato pa BsPlayer. Ko je ponudil inštalacijo kodekov, sem kliknil Cancel. Do zdaj še nisem imel nobenih problemov s predvajanjem. No, v zadnjem času si dajem gor kar Shark007, se mi zdi, da kar v redu poinštalira kodeke.
Če ne bo šlo drugače, odinštaliraj BsPlayer, preveri kodeke (po potrebi odinštaliraj in ponovno inštaliraj vse) in nato ponovno inštaliraj Bs.

Highlag ::

A to sploh še kdo uporablja?
Never trust a computer you can't throw out a window

DareKri ::

@Highlag: Ja BsPlayer uporablja še marsikdo. Kljub alternativam, mi je ta player še vedno najljubši.

@zavajon:
Jaz nimam nikakršnih problemov z predvajanjem z BsPlayerjem!
Sistemsko vedno inštaliram le FFDShow in AC3 Filter. Že lep čas se izogibam
inštalaciji kateregakoli "codecpacka".

V BsPlayerju pa odkljukam (le interno inštaliram):
Flash Video (FLV)
MPEG2 decoder
Haali media splitter
in
RealMedia splitter
Problem je v tem, (in to je bilo moje vprašenje-odstranitev te moteče napake) da mi BsPlayer lepo spozna
že inštaliran FFDShow, le pri AC3 Filtru se zatakne. Kljub temu, da je AC3 Filter
že predhodno inštaliran, mi player zatrjuje, da je inštalirana verzija stara.
Sam ponuja inštalacijo popolnoma iste verzije in ko jo inštaliram, še vedno
bluzi, da imam inštalirano staro verzijo. Če zaženem njegov "codecmanager.exe", mi javi:
Old version of AC3 Filter was found on system...
v naslednjem okencu pa lepo z rdečo barvo označi:
AC3 Filter - installed,system and local - 1.6.3.0

Zakaj?

LP
Dare

zavajon ::

A si morda preveril, da nimaš kaj preveč obkljukano v nastavitva? Npr. kakšen "Use internal Vorbis decoder". Morda se lahko poigraš z "For AC3 decoding use" (jaz imam System default).

@Highlag: Ne boš verjel, a včasih pride prav, da lahko podnapise z daljincem pozicioniraš ali jim spreminjaš velikost ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel VLC 2.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13740162 (30462) Icematxyz
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412496 (10351) Jst
»

BSplayer 1.21 izšel!

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
407264 (5513) r5r
»

Težave z win xp in predvajanje divx

Oddelek: Pomoč in nasveti
101124 (1038) Pro2Type
»

Divx - problem ogleda na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
9951 (838) mkovac10

Več podobnih tem