» »

Toshiba wlan drivers problem

Toshiba wlan drivers problem

integral15 ::

Zdravo imam sledec problem, foratiral sem toshiba L670-110 prenosnika. Problem je pri povezavi interneta in to wierles zicno dela. Pravzaprav ne najde mi nobene wierles povezave. Pod upravitelj naprav imam 2 klicaja network controler in neznana naprava. Instaliral sem vse mozne driverje za ta prenosnik za wierles in lan ma vse in nc nic ne pomaga. Prosim pomoc hvala

22gapi22 ::

kateri sistem imaš?
če imaš sedmico: bi morali najti driver samodejno, če ga ne pa poskusi desni klik na wlan kartico pod device manegerjem in klikni update driver.

če ga ne bo našel pa preveri če so driverji, ki si jih namestil napisni za tvojo različico windowsow (ali so za xp, visto, sedmico in ali so za 32 ali 64 bitne windowse)

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 22gapi22 ()

integral15 ::

Imam win 7. Ne ne namesti samo to se tud jest cudm in to je ze tadrug prenosnik ko ga formatiram in ne nalozi vseh gonilnikov formatirov sm ze isti prenosnik pri kolegu pa je blo isto Lan gonilniku ne namesti. sam pri njemu mi je ratal da je delal wlan tu pa nikakor ne

solatko ::

Z everestom poglej katera kartica je in potegni direktno od proizvajalca.
poizkusi tukaj:
http://aps2.toshiba-tro.de/wlan/
Delo krepa človeka

integral15 ::

Al sem sej pravm da sem vse instalirov realtek je kartica sam noce delat pa da ga ***** zicno ja brezicno pa ne

amigo_no1 ::

Nisi zraven dobil cd-ja z driverji ?
Daj screnshot "device managerja".

Imaš win 7 x32 ali x64 ?
V biosu imaš omogočen wlan ?

Da nimaš z Fn+Fx (x=[1-12]) izklopljen wifi ?

toshiba support
http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais...

Daš lahko serijsko oznako modela prenosnika (je na spodnji strani ali v biosu) ?

Če prav razumem tvoj zmazek od sporočila, LAN dela ? Priklopi se preko kabla in pojdi na windows update, če mogoče prepozna manjkajoči napravi (modem+wifi).

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Dejstrum - na linku, ki sem ga prilepil malo nazaj, imaš 5 gonilnikov za Wlan, eden mora delat. Potegni vseh pet in instaliraj enega za drugim, pa v omrežnih nastavitvah, moraš omogočit WI kartico. Ti gori lučka za brezžično povezavo?
Delo krepa človeka

integral15 ::

Ja te driverje ne rabm vse instalirat ker vem katera mrezna je notr in to je od realteka ker sem ze en tocn tak pc formatiral in nism mel takoh problemu kot na tem...

DeeCoy ::

Dejstrum, umir se. Če nočeš pomoči oz. misliš da smo jasnovidci, potem MOLČI, ali pa sprašuj na kakšnem forumu kjer se učijo slovenščine in pisanja.

integral15 je izjavil:

Ja te driverje ne rabm vse instalirat ker vem katera mrezna je notr in to je od realteka ker sem ze en tocn tak pc formatiral in nism mel takoh problemu kot na tem...

A če je ohišje isto je hardware tut isti? Zanimivo, bomo sprobal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

solatko ::

Dejstrum - Ne rabiš vseh gonilnikov, rabiš enega od teh petih, če veš oznako, je simpl, če jo ne veš, instaliraj enega za drugim in moli, da je že prvi. Za realtek kartice je pet gonilnikov, vse skupaj jih je več.
Delo krepa človeka

solatko ::

Dejstrum - si ti slep ali ne znaš čitat. Link, ki sem ti ga dal, ima za w7 5 gonilnikov, za različne realtekove kartice.
Če že prosiš za pomoč, potem bodi spodoben, saj ti hočemo pomagat in vsi ti razlagamo, da je v tvojem računalniku, lahko ena od petih različnih kartic, ki so se montirale v ta model. A je to tako težko zastopit.
Evo ti link direktno do download-a in glej zadnjih pet gonilnikov, eden je pravi:
http://aps2.toshiba-tro.de/wlan/?page=d...
Delo krepa človeka

tony1 ::

Fant, danes sem imel enak problem s HPjem z Atherosovim čipovjem. In ker mi zdajle WLAN dela, si preberi, kako boš rešil še tvojega: odpri najmanjši pokrovček na spodnji strani laptopa in prišel boš direktno do WLAN kartice. Model z nalepke prepiši v Google, če ne boš našel delujočega driverja, potem je naslednji korak ali support na Toshibini strani (naredi se neumnega, in poklikaj, da si Američan :)), ali pa po njihovih support forumih. Tako sem jaz na HPju našel link modela z istim problemom, in ena dobra duša mu je nalepila direkten link nekam globoko v HPjeve FTP serverje. In zadeva zdaj dela.

DeeCoy ::

Dejstrum, noben ni reku, da morš pisat knjižno slovensko. Piši RAZUMLJIVE in NEŽALJIVE poste. Okej, da ti objasnim.
Eden model laptopa, npr. Acer Aspire 5741G, lahko ima wlan od Broadcoma, Atherosa and so on. Enako velja za tvoj model HPja, ki lahko ima različne kartice. Poglej na kartico, če kaj piše, drugače pa inštaliraj vse driverje.

OmegaBlue ::

Zadnje opozorilo z brisanjem, potem bojo samo še nazivi leteli.

Behave.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

lreijsfkn ::

Priceless tema, je pa žalostno kakšen temperament imajo nekateri, kot da bi bili na steroidih - meatheads XD
Drugače pa tako kot je DeeCoy reku da probaš tiste driverje iz linka, ne vem kaj je pri tem tako težkega razen da ti vzame malo več časa.
Sem imel pa tudi sam največ dela z nastavljanjem driverjev na toshibah posebej kadar niso delala funkcijske tipke :/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

lg televizor ne sprejme zunanjega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
151888 (1641) mijana
»

toshiba satellite ne dela wi fi

Oddelek: Programska oprema
15986 (755) ocet
»

windows xp

Oddelek: Operacijski sistemi
171456 (1191) tjaz051
»

Težave pri nalaganju windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
172478 (2378) Machiavelli
»

TOSHIBA A200-14D kje dobiti driverje za xp...

Oddelek: Operacijski sistemi
192107 (1916) seljo

Več podobnih tem