» »

"centralizirani" CD-ji

"centralizirani" CD-ji

lopov ::

Živ!

V firmi 2-3x letno dobimo CD-je z dokumenti, ponavadi gre za PDF/word fajle ki pa so indeksirani in ponavadi obstaja namenski program, katerega zaženeš s CD da se lahko išče po dokumentih (žal ne znam točno povedat, gre za nekakšno navzkrižno indeksiranje?).

Ideja je, da bi se ustvarilo "centralno" odložišče za vse te CD-je in da je preko mreže dostopno vsem uporabnikom. Načeloma bi lahko vse prekopiral po mapcah in dal v skupno rabo, a izgubim tiste "indekse".

Kakšen predlog? Lahko je tudi programska rešitev ampak mora biti brezplačna :)

Thx,
b.

PS: gre za windows računala, od XP/vista/win7 (x64&x86) + vsi v domeni
  • spremenil: lopov ()

bluefish ::

Slika in mount, če je izvedljivo?

lopov ::

Sem vprašal in gre malo drugače ... Program ne teče s CD ampak se naloži na računalo + predvidevam, da se celotna baza tudi prekopira. Se moram mal poigrat 8-O

lopov ::

Aja ... Ko sem spraševal o programski rešitvi sem imel v mislih nekaj takšnega: http://www.dspace.org

Ne poznam zadeve ampak zdaj čez poletje bi se "mal igral" in zmetal vse zadeve, katere mamo zdaj na CD v skupno bazo in se indeksira na novo. Glede na to, da sam nisem uporabnik teh dokumentov niti ne vem, kaj vse potegne za sabo in če je sploh smiselno. Saj pravim, zaenkrat samo ideja :)

PS: imajo pripravljeni virtualno instalacijo -- http://www.dspace.org/virtual-applicati...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AlphaGo po treh zmagah že skupni zmagovalec dvoboja v goju proti človeku

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4316246 (11987) bMozart
»

MJU objavilo pogodbo z Microsoftom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9931526 (28206) BigWhale
»

Program za povezavo računalnikov

Oddelek: Programska oprema
152097 (1534) mlakar
»

Skrbništvo 25 uporabnikov - predlogi in mnenja !

Oddelek: Pomoč in nasveti
333544 (2232) SasoS
»

Dnevno kopiranje mape...

Oddelek: Pomoč in nasveti
121364 (1036) BlaY0

Več podobnih tem