» »

katera pirotehnična sredstva boste metali?

katera pirotehnična sredstva boste metali?

«
1
2 3

Klemenn ::

katere petarde imate najraje? moje najlubšje:

piratke
mini piratke
mege
čičole

te so mi najboljš k dobr vsekajo

kaj vam je potem pa še dobr od drugih? men je una zvezda k jo na drevo pripopaš pa prižgeč pa se vrti...potem kaki sršen (kul je če ga dolgo držiš tak da se potem v zraku vžge)...pa ene take mejne rakete...približn 30 cm rdolge...daš v mehko zemljo...prižgeš...poleti v zrak...in KABOOM:\

Matek ::

Nobenih. Sem zagovornik celih prstov in silvestrovanja izven zdravstvanih ustanov.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tero ::

Petarde in pokanje kak bedno.
Nimam nic proti zelo dobremu ognjemetu, samo petarde se mi pa zdijo cist brezveze. :\ Jebediah: Se mi zdi da si malo prevec otrocji.

Zheegec ::

Samo rakete. Čimveč :) Mogoče še kakšne piratke za v kakšen smetnjak ali pa poštni nabiralnik >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Matek ::

Zarad takih ljudi so pol zamere, ko ne dobiš od tete Pepce čestitke za novo leto.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Predator ::

jaz bi osebno vsakega ki meče petarde najraje pretolkel.... zaprite se v eno sobo pa nabijte zraven sebe 20000 ton te robe če vam paše pa detonirajte sobo ampak dajte mir z tem ostalim

rakete - ok
petarde and other bum&bum stuff - SUX

McHusch ::

Jest mislim, da so petarde brezvezne. Mislim, sam neki poka pa še mimogrede (no, ja, če si štorast) ti kakšen prst zraven odpihne. Druga stvar so jasno rakete. Ni boljšega od dobrega ognjemeta.

San ::

Moje pirotehnično sredstvo je - klofuta, za take debile, k to mečejo, Jeba! Če bi te moral vžgat, bi ne rabil nobene petarde celo leto! Če že ne moreš brez tega, se vsaj izogibaj folka, da se ne srečava slučajno. Še posebej če je zraven moja 6 letna sestrica, k se jih boji k sam hudič.

abcde7 ::

Itaq petarde so brezvezne se komu se kej nardi pa je ...

Ma uzemte flaše u roke, pa nagnte, zdele bo sezona borovničk kmal!!:)) Lansk let so ble sam po 150 v enmu kafiču tkole za novga leta, mogoče bodo tud letos!:D

Puste petarde, raj se ga nažgite!:D

Kaboom ::

me je kdo klical? >:D >:D
Lurch style: you banged? :D

ok, totalno proti temu da se s petardami ali raketami komu škoduje. ali pa ko v mestnih ulicah poka v vsakem vogalu in pod nogami... tisto je pa preveč... :| ;((

sezonsko pokanje okrog novega leta in podobno je totalna bedarija, nekateri to rajši počnemo kot hobi :D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

msmiha ::

Moje najljubše so Piratke. Kaj drugega je pa itaq predrago (če bi hotli kaki ognjemet met;)).
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

ni mi za te pizdarije... še ko sem bil mali, ne kaj pretirano. jebeš to... :)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

chucki ::

rakete so zakon!:))
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

nicksonn ::

Men pa une piratke ku 3× počjo.

DavidJ ::

Tile rakete so ok, petard pa ne maram. Vedno, ko sem hotu med dober pok, je dedek razkiral en šrot patron in je vsekal dosti bolj kot vsaka petarda.

Ko streljaš rakete lahko gledas v zrak in kazes na vsako eksplozijo in šteješ:

1000, 2000, 1000, 4500, 10,000... SIT.

:)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

the_unborn ::

razstreljeval bom kondenzatorje:D

...rakete so vredu, samo je skoda "dinar" za to, prec gre 10k sit

SkIDiver ::

Ahhhhhh. Najraje praznem kozarce in posledično tega litre cvička, ter seveda zraven neizmeren žur in zjbancija, ........... in posledično na koncu celi prsti>:D

(sic) ::

Upam, da vam petarde v rokah eksplodirajo pa da ne boste mogli več takšnih bedarij na s-t pisati:D

heh - pa pokajte, če vam paše... ko smo mi bili deca smo to dui počeli, ne...

Tomi ::

Ker mi je znano, kako se izdeluje te zadeve, in ker svojo integriteto visoko cenim, ne mečem nobene od teh zadev.
Če bi že, bi pa verjetno res rakete spuščal. So še najbolj varne, verjetno.
metrodusa.blogspot.com

the_unborn ::

tomi: rakete pa varne...kaj pa ce nazaj prileti:D
sicer pa ves kaj naredijo rakete v vojni;((

Tomi ::

Un|verse: v pogojih uporabe, ki jih kot varne navaja proizvajalec, so varne. Sicer pa je lahko list papirja nevaren, ker se da z njim tudi koga ubiti. Recimo kot banalen primer.
metrodusa.blogspot.com

kuglvinkl ::

Glede petard sploh nima smisla govort...

Ampak raketometi: kje je fora? Je fora v formi ali v vsebini? Ne, resno me zanima. ČEMU se čudi oz. občuduje folk, ki hodi na ognjemete? Kaj je draž? Pokanje, svetlobni učinki, učinki na zavest, hej, je to morda za koga romantično, naj me vrag, lepo?

Your focus determines your reallity

tha_man ::

Svetlobni učinki jasno! Čemu pa folk kupuje nove grafične kartice - ista fora :D


Petarde so pa čist brezveze.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

exe ::

Rockets only.

Tisti, k pa mate radi petarde, vam dam pa en predlog: kupte si ene oreng slušalke (da ne bote drugih motl), pa si poglejte kakiga Rambo-ta ful na glas, pa boste videl, kak hiter se bote naveličal pokanja.:D

lp SancoS
Both Nietzche and God are dead.

DrSergioDJ ::

eh...dologcas...

jst pa slaine bova celo jeklenko zvlekla na vrh fuzinskega hriba, pa zapalila ogenj okol....

pol pa cakat, da bomo mel manjso kotlino sred ljubljane >:D


























hec...da nau kdo mislu, da bomo res kej tazga delala. Pirotehnicna sredstva (taka k pokajo pa ti prste odnesejo) sux, rakete so mal bl zanimive. Znamo pa narest "pokalico™" iz plina pa kisika pa ne vem se cesa (nism cist sure, kolega zna :)). Tist pa res poc...
...

Klemenn ::

drsergiodj. LoL

R0K ::

Petarde so kul. Nevem za kaj ste tok proti. Tistem k razfuka prste is je pač sam kriv. Petarde os zato, da jo pržgeš in vržeš in da useče. In zato popestri večer. Ni pa kulj, da eni izvajo usodo.

Jest že mam doma nekaj 100 komadov. Šparam za novo leto. Mi gre pa na kurac, k jih eni mečejo blizu ljudi. Sicer mene pok ne moti, motijo me posledice (vroči delci, ki letijo okol)...

Drgač so pa rakete kulj, sam so predrag šport.....

San ::

A to ti je kul da poč ? Pa vzami pisker, pa si ga dej na glavo pa mal po njemu tolč pa si popestri večer, kar doma!!! Men ne sede poslušanje pokanja, še posebej če se to dogaja zraven ali pod mano. Sploh pa od kje ti ideja da imaš pravico mene prisiljevati da to poslušam!!!
Še manj pa ko grem z mojima mlajšima bratcom in setrico ven (9 in 6) in se me držita kot dva klopa in sam čakata kje bo počilo.
Zate isto velja Rok - boljš da greš delat to nekam, kjer ni ljudi oz. mene, ker te bom drugače malo okoli pese, da bom tud jest mal vesel!

Aja pa še to - glih to je kul, k komu eksplodira v roki al pa v oči - se bo vsaj zapomnil, ta dan in bo vedel, če je bilo to vredno enga poka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: San ()

R0K ::

SunTrance : matr ti fantiziraš. Prevč gledaš Matrixa.

Mene itak boki k* kaj si ti misliš o men če jest mečem peterde, tak mene boli če ti bakaš, poslušaš rejv alpa si peder. Me ne gane. Tak da tut tebe naj ne, kaj jest počnem.

Nikjer ne piše, da jih ne smeš uporabljat. Seveda na odprtih prostorih brez ljudi, kjer jih jaz. Tisti ko pa jih blizu tebe - jih pa prijavi policiji pa bo.

the_unborn ::

a niso klasicne petarde v sloveniji prepovedane?

R0K ::

Čez leto ja, v tehle cajtih pred novim letom pa naj nebi bile.

nicksonn ::

Se mi zdi da so od 26. 12 so 2.1 dovoljeni pirotehnični izdelki.

Škoda da v sloveniji ne prodajajo piratk, pa je treba v avstrijo.

Thomas ::

Na Silvestra bom ob 20:00 vrgel prvo petardo. Ob 20:30, bom ustrelil z možnarjem. Ob 21:00 bom izstrelil iz topa. Ob 21:30 pa iz havbice 122 mm. Da bi že ob 22:00 streljal iz cele baterije havbic 155. Pol ure kasneje, ob 22:30 bom izstrelil iz ladijskega topa 400 mm. Ob enajstih je čas za aerosolsko bombo, ki je po poku skoraj podobna atomski. To bom detoniral ob pol polnoči. Ob polnoči pa 100 megatonsko vodikovo - pravzaprav litijevo bombo.

No, če mi bo dedekmraz prinesu, kar sem mu napisal, seveda.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

krucymucy ::

ma kake petarde ... če že hočete da seka pol s karbidom a ne??? :D

Firebat ::

exodus TOCN tak.Karbid al pa nc.>:D

the_unborn ::

thomas, imas dobre ideje ni kaj

bodimo realni, brez artilerij in h2 bomb...recimo topovski udar:D

Zheegec ::

Thomas, maš prov, vodikova bomba nikol ne škodi :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

tejo ::

Letos bom imel robo za signalno pištolo, večinoma seveda tiste rdeče pokajoče zadevice (dobri basi so, za razliko od petard k prov nagravžno počjo), ene par vulkanov, pa verjetno kake običajne rakete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

msmiha ::

Thomas če boš res priden te bo mogoče dedek mraz, miklavž pa božiček celo uslišali in ti bo vsak nekaj prinesel:D ;)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ahac ::

jaz pa že cel mesec nč ne prdim.. da se bo nabral za eno dobro eksplozijo....

Lucifer Tanatos ::

huh thomas slabe misli so tole(beri vodikova bomba hehe), jst bi se pazu praklja ta let na tvojem mestu, baje ma dolgo palco :P
Les yeux sans visage

Izak ::

Ga ni čez karbida>:D

San ::

VEM da te boli k*, ROK, ker drugače tega ne bi počel,, ker je 99% ljudi, k jim gre to na k*! In ne , kar se mene tiče nimaš pravice tega vsiljevat NIKOMUR!
In Matrica je otroški film - še vedno velja kar sem rekel.
Ne bo prvič, da bom koga vseku. Sprejmi raje predlog z piskrom.

iration ::

Pejte sem pa mečte po mili volji.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Pujcek ::

mam kolega iz trnovga (trnow stajl jea), k ma dva psa. A vam je priblizno jasno, kako se ta psa pocutita okol novga leta??? Vam ni, ker vam je vseeen. Je**** vam ma****. Unmu k mece mu bom jest petardo u danko porinu pol bo pa vidu. Mene za metalce petard boli k****.

l-note ::

He, tale stran k jo je infectiphibian napisu je pa full huda, a ni?
:D :D :D

Trubadur ::

Dej škoda keša za en pok.Pa še nevaren povrh.Da bi jz dal nevemkok keša za 2 s dolg pok?

_Mortal_ ::

SunTrace: jz nevem kje si ti dobil 99%. K jz vsasgak poznam(frendi in ne starši) mečejo petarde. Kaj tebe briga kak kdo dela, to je njihova odločitev. Druga stvar če ti pa vržejo pod noge pa ga ujem in prefuki.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

_Mortal_ ::

Jebediah: Mega so hude>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

ahac ::

Kaj tebe briga kak kdo dela, to je njihova odločitev. Druga stvar če ti pa vržejo pod noge pa ga ujem in prefuki.

itak.. nimam druge želje, kot da prefukavam zatežene otroke... ;( ;((

mene moti že če jih moram poslušat .. pa tud če so 100m stran..
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Petarde (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40169755 (51521) dzinks63
»

Pirotehnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9926311 (21553) jest10
»

Nov zakon o uporabi pirotehničnih sredstev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19914172 (10033) Pyr0Beast
»

Premislite tole...

Oddelek: Loža
261955 (1563) tejo

Več podobnih tem