» »

katera pirotehnična sredstva boste metali?

katera pirotehnična sredstva boste metali?

1
2
3

Sims ::

Vsako leto uporabljamo rakete, takšne ali drugačne, razne vulkane. Pa raketne sisteme, ki sami sprožijo paleto raket. Ptard že dolgo ne več ...

tejo ::

Takole pa zgleda vsa moja municija:















:D

Klemenn ::

mege so res...sm so drage...:)

the_unborn ::

mege so hude, sam so zeusi se bolj:D

Zeberdee ::

jst uporabljam baklje (na fuzbal tekmah), petarde so pa brezveze

Soldier ::

sj res, a kdo TOCNO ve zakaj se ob novem letu poka s petardami itd??

stromar ::

Mi smo včasih pokali z velikimi vrečami napolnjenimi z vodikom in kisikom(plin za varjenje). Zadeva je razmeroma nevarna, poznam ene ki jim je razneslo v garaži, jim je pometalo vse šipe ven, baje tudi vrata. To se splača (specialno poči, kot da bi vrgel bombo) in dosti ceneje kot razne petarde. Morate biti pa najmanj 50m daleč ker drugače vas vrže po tleh in lahko oglušite

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

Simonx ::

tejo kje pa si dobil one zelene in rdeče na 2 in 3 sliki???ker jaz sem namreč bil v avstriji pa sem gledal pa jih nisem videl da bi jih kje meli....sem pa mel na pištoli one kaj se jih vidi na 1 sliki(rdeče)moram povedat da fajn zarežejo,še posebej včeraj ko so se folk na Glavnem trgu na rotovžu z nekimi petardicami vun metali te pa sem dal to rdečo na tla pa polek pol petarde pa sem petardo vžgal,petarda pa je pol prižgala to raketo pa je tak butnilo:D taki pritisk da nena moreš verjet folk je samo gledal:D pa so prišli do mene pa me spraševali kaj te maš to???8-O :D

kaj mogoče kdo pozna kobra petarde te so tudi opastne???:D

zlabo ::

Eh petarde so brezveze, mi smo raj velik pira popil pol pa flaše v tla metal:D tud poč, pa še užitk je:P

Tear_DR0P ::

Nisem ravno pristaš razbijanja in pokanja. Včeri sm mel pa to srečo da sm dva dečka ko sta petarde moji dragi pod noge vrgla (od tega so v sloveniji že ljudje umirali) krepko okrog ušes vsakega, pol pa še vsakmu en tak focn ko ga majo srbi za ženske rezervirane. Ko bi vi vidl kok to poči, pa kake barvne efekte pušča še 14 dni skupi.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

BattleMaster ::

Jah petarde so kul, edin če jih v ljudi večeš ni kul. Jst sm se jih sicer naveliču in sm mel letos bolj mal. Sm pa našu kobro na tleh, ki sploh ni bla pržgana(vrvica je še vedo bla) in kva je to usekal 8-O . Ognjemet pa itak da rula. Včasih k sm bil še mlajši sm mel raket pa tega za 2O jurjev8-O
Zdej pa raj to zapijem :D

zlabo ::

Tear_DROP: popolnoma prav si naredil, mogoče si jih še premal. Sam kaj ko sta bla verjetno nalita in se te vzgojne sploh ne bosta spomnila...

ŽirC ::

jz pa najraj ostajam zvest waltherju P99, kaj mi bodo petarde da bom brez prstov okol letov, sicer sem pa prejsna leta imel kr lepo zalogo zelenih pokalic, pac vse se enkrat konca :)






Lp, ZirC
aks.rula.org

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

lambda ::

Letos mi je kočno uspelo preživeti novo leto brez uporabe bilokakih pirotehničnih sredstev ... :)

_Dejan_ ::

ne vem al sm bil edini sam letos in lani(2004) nism vrgu niti ene petarde. Se mi zdi brez veze metanje denarja stran, rajš peljem prijatelje vn neki spit kot pa dam za petarde.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

T0RN4D0 ::

hehe jst pa en kup piratk pa meg, za silvestrovo je pa en kolega dal eno plačo pa kupu 200 raket. :\ pa itaq tud pištola pa baterije pa vse kar hočeš... enem je tud uspšno ratal mego v roki počit brez da bi mu jo odprl (bil preveč zadet da bi jo spustu...)

raket se sploh ni dal nakonc nobenm spuščat. :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

SebaR ::

hehe fantje dnara za petarde je res skoda ampak ce znas iz tega nardit biznis se pa splaca :D

en npr: proda 30 kober3; zasluzi 15k pol se 10 pakelcov meg zasluzi 10k!
in se smeji teletom ki zapravijo po 100k na leto za dvajset minut 8-O


'COBRA3' rules the world!
;)

js sm mel paklc meg pa se tega nism popokal |O
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SebaR ()

Tear_DR0P ::

Hehe, dost sem jih, sta bla še mlada pa trezna. Čpoleg tega si vsak prav čapac zaponi focn s hrbtno stranjo dlani, to je huda žalitev!
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Tic ::

Mi smo mel za nov let 2 vulkančka, .. ene 25 sekund zabave :)
persona civitas ;>

zlabo ::

Tear_drop: če sta bla trezna je blo potem to res vzgojno. Upam da si bosta zapomnila in jima ne pade več na pamet metat petard pod noge.Lepo to:D

ripmork ::

ziher sta si zapomnila...drugač bo pa še enkrat letel po buči>:D

Torej pirotehnična sredstva:Ognjemet za novo leto-OK
"sam svoj mojster" mali ognjemet za božič v parku ali na vrtu...OK
vulkančki,dimne-tak mal za hec...OK
Petarde in pokalice...NE.

Dejte mi povedat tisti ki mečete petarde kakšen preklemano hud užitek je v tem da tisto sranje poči...edino za kar jest vem je da noben ne more spat in da so psi presrani in tulijo v noč;( .
Ampak tisto kar mi pa res ni jasno je pa da je folk dejansko pripravljen dat toliko denarja za ena pokajoča smodeča jajca.Sto ljudi,sto čudi:\

OZZY ::

jaz sem mel letos cc 30 raket..potonika+grom , potem rakete za pištolo in pa 4xbaterijo in 4x fontano...

Potem pa sem streljal še z mauzerco >:D in pa magnumom 357 >:D >:D >:D ....namesto petard, ki so ostale doma....Je blo veliko bolj kot pa petarde....In tudi veliko bolj drago --- strelivo pač ni poceni..

uf..pa še šibrovko sem pozabu napisat....


Upam samo, da so najaba* samo krti in miši ....:8)
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

[ziggy] ::

ha.....:D kobre so res super.....bomber*77 pa še bolj.!!!
ha da o (˝petardi˝) bin laden ne govorimo.......:D

STASI ::

Molotovka je najbolje za v mesto. Drgač pa kak plastičen rastreliv.
Uno k je Thomas predlagu je pa itak cool sma nimam tolk dnarja posebi za zadnjo opcijo(litijevo bombo).
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

T0RN4D0 ::

A mi lahko en pove za foro kolk pridejo cobre v avstriji al kjerkol pač že?

Jst bi jih lahko dubu po 900 sitov, oz po 700 pol, smo me res zanima kolk so tko. Pod 500 ziher. :)

za 900 dobiš škatlo meg, pa 50x kr v redu poč...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

OZZY ::

men so kobre ponujal po 500..se pravi, da so pod to ceno kjer se kupuje...
Go with the flow.

[ziggy] ::

:D v Italiji(padovo) tam grem vsako leto kupit kobre in ostalo je ena kobra-300sit[1.50eura]....:D

T0RN4D0 ::

Hehe super... to bi se pa splacal :D za 200% draži pol prdajaš >:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

OZZY ::

1,5eu je 360 sit...pri količini se to kr pozna...
Go with the flow.

Trubadur ::

|O |O

Matr ne razumem nekaterih ljudi

[ziggy] ::

:\ hja približno no.....

ozone14 ::

hihi mam 250 turbo piratk mal majn pol 300 mal majn 3 schlag pol še en paket pa pol se pravi 150 navadnih piratk pa še mal prve klase (žvižgačou,bumbarjou...) pa še dans grem po par cober pa bo to to... ne se smejat tko majhni zalogi !!
Łp GašPer

Pyr0Beast ::

Uf to pa je stara tema.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

A ni škoda denarja tko v luft metat?:)

saj ne rečem, kakšna raketa za silvestrovo da mal poživi dogajanje. Ni pa nobene potrebe po arzenalu ekspozivnih sredstev. Tudi tako al tko pokanje ni prijetno za živali pa tud za nekatere ljudi.

perkomat ::

A ni škoda denarja tko v luft metat?:)

saj ne rečem, kakšna raketa za silvestrovo da mal poživi dogajanje. Ni pa nobene potrebe po arzenalu ekspozivnih sredstev. Tudi tako al tko pokanje ni prijetno za živali pa tud za nekatere ljudi.


se strinjam

šernk ::

za rakete sem še nekako za...vendar ne da se jih izstreljuje iz raznih plastičnih plastenk in pa iz košev za smeti...

petarde so pa najbolj brezvezna stvar na svetu... precej ceneje je če nosim s seboj 2 kosa pleha in jih udarim skup...učinek je na koncu isti :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Ciklamen ::

Petard nikoli nisem uporabljal, pa jih nikoli ne bom, ker se mi zdi škoda denarja da ga vržem ven za to, kar samo poči in nimam nič od tega...

Kakšne rakete so še zanimive, pa kakšni vulkani pa baterije, ampak vse ostalo je pa zanič (predvsem petarde)...
- End of the Post ->

T0RN4D0 ::

Kje se cobre prodajajo?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

mojsterleo ::

kadar praznujemo doma, vedno nabavim 1-2 bateriji (cimvec shotov) in vulkan, ki jih spustimo tocno ob polnoci za novo leto. odpremo flaso sampanjca, in si nazdravimo ob prasketanju in pokanju. ga ni bolsga, ko lahko tudi sam postanes del te polnocne parade debilnosti.

Zgodovina sprememb…

lambda ::

Lansko leto se je nekdo spravil nad naš poštni nabiralnik, ki je precej trdne kovinske konstrukcije, pa je zadeva vseeno zacvetela iz zadnje in sprednje strani. Vse v redu in prav, kar se tiče kakih raket za novoletno vzudšje, ampak namerno uničevanje tuje lastnine je pa druga zgodba. Smrkavci nevzgojeni ...

Mipe ::

Ročno granato bi vrgel v vsakogar, ki bi samo pogledal petardo. Bodo vsaj svoj bum dobili.

mainman ::

Ja rakete so zelo zanimive, predvsem če imaš za sosede par bedakov, ki ti jih spuščajo na hišo, skedenj in celo noč prebediš z upanjem, da te ne bodo žažgali.

KoMar- ::

Sam ne uporabljam nobene pirotehnike in je nikoli nisem, ampak če že, so mi všeč rakete, ja... se pa strinjam, da jih ni treba ravno na strehe od sosedov metat...

Riff ::

rakete in signalana pištola :)

kmetek ::

ker je gandalfr neupravičeno brisal:

Nič se ne meče, metanje EUR.

zdravc1974 ::

Simonx,iz rakete Megatresk za signalno pištolo lahko v hipu narediš 'petardo' :)..vsaka ma malce rumene kapice spredaj in to prižgeš na vžigalični škatlici,ampak pozor,zelo hiter moraš bit...enkrat sem jih tako metal pa folk ni verjel da se gre za rakete :) vsak je rekel kobra! In obratno,megico lahko izstreliš kot signalni naboj iz pištole :D pa še varno je.

zdravc1974 ::

Ozone14 zaloga niti ni tako majhna :) pa upam da ti je šlo vse čez brez kakih težav?

BALAST ::

Zdravc, kaj so ti tabletke že popustile, da se pogovarjaš z duhom preteklosti?
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

zdravc1974 ::

Kakšen duh preteklosti?

Riff ::

ja dobra tale varjanta da gre mega na signalno pištolo ker za ceno ene raket škatle za pištolo doiš 3 škatle meg :D
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Petarde (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40169596 (51362) dzinks63
»

Pirotehnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9926281 (21523) jest10
»

Nov zakon o uporabi pirotehničnih sredstev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19914146 (10007) Pyr0Beast
»

Premislite tole...

Oddelek: Loža
261951 (1559) tejo

Več podobnih tem