» »

moj.mobitel.si

moj.mobitel.si

poweroff ::

Torej... uporabljam podatkovni paket od Mobitela in do sedaj sem lahko pregledal porabo na moj.mobitel.si. Vnesel sem telefonsko in geslo in to je bilo to.

Danes pa me pričaka neprijetno presenečenje.

Preusmeritev na moj.telekom.si, ki hoče NOV registracijo, zraven pa cel kup osebnih podatkov od e-mail naslova dalje.

A se je tem kurcem čisto zmešalo? Kakšen odnos do strank je to???
sudo poweroff

RejZoR ::

Matr no. Zdej se bom mogu spet registrirat in login od Planeta ne deluje več kot je prej za Moj Mobitel. *Sigh*
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

techfreak :) ::

Novi Moj Telekom za vas združuje portale Moj Telekom, Servisne strani SiOL in Moj Mobitel.

Torej očitno potrebujejo podatke, ki jim jih prej nisi dal? V nasprotnem primeru pa so očitno pozabili na migracijo obstoječih podatkov.

b ::

Čak mal, a maš prepay, da je to problem? Ker v vsakem drugem primeru itak že imajo goro tvojih podatkov in je čisto vseeno, če jim jih daš še enkrat :)

poweroff ::

Ne gre za to. Gre za to, da me jebejo v glavo s tem, da jim še enkrat dajem podatke, ki jih že imajo!

Poleg tega - kaj pa če je služben GSM? Naj dam svoj e-mail ali kaj??? Pa ko bo zadevo dobil na uporabo sodelavec (če recimo naprava kroži)?
sudo poweroff

PaX_MaN ::

Ker v vsakem drugem primeru itak že imajo goro tvojih podatkov in je čisto vseeno, če jim jih daš še enkrat :)

Če se kak Anon sprdne not poškilt ... matters very very much.

Margecan ::

Ja to je kurac na novo treba registracijo nared tak kot jaz :)

poweroff ::

Because of the Anonymous - I prefer to stay anonymous.

Mater, tole je resen razlog za premislel o menjavi operaterja. Zelo resen iz moje strani.
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

Gandalfar ::

uporabi app?

techfreak :) ::

poweroff je izjavil:

Poleg tega - kaj pa če je služben GSM? Naj dam svoj e-mail ali kaj??? Pa ko bo zadevo dobil na uporabo sodelavec (če recimo naprava kroži)?

Kaj nimaš službenega e-maila?

Blazz ::

Kaj pa jih poklicati in vprašati, kot pa whineati po forumu? :)

marvin42 ::

jaz porabo spremljam na monitor.mobitel.si, zaenkrat je še vse po starem. Sploh nisem vedel, da obstaja kakšen moj.mobitel.si.
Mostly Harmless

poweroff ::

Gandalfar je izjavil:

uporabi app?

App?

marvin42 je izjavil:

jaz porabo spremljam na monitor.mobitel.si, zaenkrat je še vse po starem. Sploh nisem vedel, da obstaja kakšen moj.mobitel.si.

To je spet ena teroristična aplikacija, saj zahteva osebni certifikat... :))
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

Gandalfar ::

@Matthai: mobitelov api omooca smartphone aplikacijam, da zahtevajo podatke za lastno SIM kartico na networku.

Drugace pa preveri uporabo s pomocjo tistih #123# kod ali kaj so

marvin42 ::

poweroff je izjavil:


marvin42 je izjavil:

jaz porabo spremljam na monitor.mobitel.si, zaenkrat je še vse po starem. Sploh nisem vedel, da obstaja kakšen moj.mobitel.si.

To je spet ena teroristična aplikacija, saj zahteva osebni certifikat... :))


imaš prav :)
Mostly Harmless

poweroff ::

Gandalfar: uporabljam ZTE GSM USB modem. Kje na njem poganjam smartphone aplikacijo? ;)
sudo poweroff


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom še vedno zaračunava prenos podatkov v EU

Oddelek: Omrežja in internet
234653 (3576) Invictus
»

SMS iz linuxa

Oddelek: Pomoč in nasveti
444577 (2133) Apple
»

družinski paketi....?

Oddelek: Mobilne tehnologije
182522 (1977) Hayabusa
»

smartphone - povprečna poraba prenosa podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
265464 (4913) PrimozR
»

Telefon z izjemno dobrim signalom

Oddelek: Mobilne tehnologije
204351 (3643) koyotee

Več podobnih tem