» »

Peterka is Back

Peterka is Back

«
1
2

TechFreak ::

Mislim, da gre vsa pohvala nasemu "nekdanjemu" sampionu, ki se je na naso veliko veselje vrnil v svetovi vrh smucarskih skokov.

Svaka cast, mislim da bo spet lepse spremljati to smucarsko panogo!


LP, Matjaz

Speedster ::

Res vse čestitke Primožu.

Sumo ::

To mi deli!

m_z ::

nemoremverjet!

čakal smo in dočakal...obeta se nam nora Planica, se vam ne zdi?

msmiha ::

Upam da bo tak tudi nadaljeval da ne bo pol kar na enkrat na planici letel sam 150m:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

JanezH ::

He is CAR :D

EnNorc ::

Bravo Primož, po štirih letih nova zmaga! Pa tut Kranjec in Žonta sta dobro skakala.

Bomo vidl kako bo šlo naprej.

borinho ::

Hvala bogu, res sm vesel da je zaprl gobce kritikom, zame je car tut ce ne zmaga vec, ampak mislim da bo se kdaj

Tomi ::

Lepo, da vsaj določen del smučarske reprezentance kaže, kaj lahko naredi, in to dejansko naredi.
Vsekakor pa bravo Primožu.
metrodusa.blogspot.com

wishmaster ::

Peterka is back,dokler ne bo pri njem alko back.

Exterminator ::

peterka je car. ma vsi so carji! vsak ko je že sedel na vrhu zaletišča ve ka pomeni se dol spustit in se dejansko z vso močjo odrinit.
naši skakalci so majstri, pa če pristajajo na vrhu doskočišča al pa na ravnini.
zmaga peterke je sam pika na i. sicer bo pa tut kranjec letos še ziher zmagu

z veseljem sem do zdej gledu vsako tekmo in bom tut še naprej

SLOVENIJA LETI (GRE) NAPREJ!

MI_KO ::

Upam, da bo ta šport spet tako populariziral, da se bodo spravli planiško skakalnico popravljat!

R0K ::

Ja pa še zmeri ne morem vrjetn kak se vsi pizdijo kak mamo sli slabe športnike. Ko neki ful dosežemo se vsi mal nasmejijo, poraza pa nobene ne zna sprejet (mislim kritike).

Sicer ne vem koliko drži, ampak v zadnjih 10 letih smo prav gotovo ena od najbolj uspešnih če že ne najbolj uspešna država v vseh športnih. Ubistvu smo tak majhni, pa smo dosegli v zadnjem cajtu take stvari kot jih tut američani niso v svoji 1000letni zgodovini...

Sam zlo mal jih pa zna to cenit...

Ker uspešni smo pa res v vsem. Od plavanja, atletike, nogometa, košarke, rokometa, veslanja, plezanja, smučanja, plesa (če ga lohk štejemo za šport), itd...

Sploh pa me zanima, koliko ljudi je v slo. registriranih športnikov...vrjetn dost nadpovprečno...

borinho ::

ROK: tocno tako, se popolnoma strinjam s tabo

abcde7 ::

Slovenski sportniki so kr dobri ja,

gotov tud zato k majo

dobr dostop do dopinga... Sam use športe je že kr

brezveze gledat, ma itaq so vsi na dopingu, doping testi

so pa razmetavanje denarja...

:\

Binji ::

robo: ti pravis da se nasi sportniki dopingirajo??? Kdo npr???;((

Drgaci pa se tud jst strinjam da vec kot dosegemo glede na velikost nase drzavo bi ze tezko. Svaka cast nasim.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Thomas ::

Ja že, samo proti Hoelzenhoeltzerju v Badkuerchnu bo pa težko dal gol.

:|
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BendeR ::

Evo ga spet na stopničkah.Sedaj 3.:D
:=)

BaRtMaN ::

Vsaj "oranžasto" majico je obdržal, kot je rekel vrli komentator.

abcde7 ::

Binji: kdo od slovenskih sportnikov se ne dopingira? Od atletov do šahistov vsi po vrst, vsaj tisti ki nekaj dosegajo...

Gandalfar ::

robo: to so zelo hude obtozbe, ali jih lahko dokazes?

R0K ::

Thomas kaj bi rad dokazal? Slovenija zmaguje in je uspešna. In to v eliti!

Ti boš bolj razumel če ti rečem, da smo včlanjeni v športni nato :D

Thomas ::

Ja .. tako povedano razumem, Rok. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

abcde7 ::

Gandalfar: če jih lahko dokažem... no naj povem, da poznam ene par atletov pa kolesarje, pa vozijo za cist leve klube pa ze povprasujejo po dopingu.
Sej ce tud nasi ne bi bili na dopingu, kje pa bi zmogli toliko preteci oz.prekolesariti.

Pac dejstvo je, da se danes brez dopinga ne da dosec nic.

Doping testi so pa razmetavanje denarja, saj ce ze koga dobijo, ga zarad zdravil al pa nespametnosti.

Kako te bodo pa dobili, če greš na rastni hormon?

:\

aleksander10 ::

robo: Ti pojma nimaš kaj govoriš. Poznam mnogo športnikov in tudi sam sem bil športnik in mi glede dopinga tudi na pamet ni prišlo, da bi ga vzel. Mislim, da sami športniki dovolj vedo o kaj jih stane, če jih dobijo in vsa ta leta ko so pridno trenirali in seveda samo trošili denar, niso pa še nič nazaj dobil.
Lahko ti dan primer gorskih tekačev, ki jih kar dobro poznam in dam roko v ogen, da ne jemljejo nobenih poživil.

;((
Aleksander

"A friend is someone who gives you total freedom to be yourself. (J.M.)"

exe ::

No dejte že nehat s temi "ja ta je pa na dopingu...", če so bli na testih negativni, to najbrž pomeni, da ne jejo tabletk & Co., ane?

Drgač pa: TOOOOOOO! Slovenija do Tokija (aja, to je že blo:D)

lp SancoS
Both Nietzche and God are dead.

sketch ::

Bravo Peterka... očitno so ga končno streznili za dovolj časa da je prihajal redno na treninge :D
Adapt and overcome.

xCore^ ::

super da se je vrno..samo spet bojo stroski..da bomo nabavli spage da nebo odleto med ludi....
..:: R Š T ::.. [one shot, one hit]

faller ::

Fantje ce bo kdo kdaj rabil uporabljati doping in biti testiran, zelel doseci negativen rezultat doping testa...ni problema naj me kontaktira, seveda naj ima nekaj denarja zame in za endokrinologa8-) ...

doping je danes irelevanten(kot je ze robo dejal-brezvezna potrata denarja)To vejo tudi tisti, ki ga izvajajo, vendar je to kao varovalka, s katero prepricajo vecino ljudi, da so rekordi le odraz trdega dela in jim je se vedno zanimivo...kdo bi pa gledal atletiko, ce bi vedel kaj vse filajo ali pa da nebi bilo novih rekordov...mogoce se vedno mislite, da se rekordi postavljajo le s testeninami in 8ur treninga/dan...Lahko poiskusite vendar boste v enem tednu oblezali v postelji...torej rekorda ne bo:O .

Glede amaterskih kolesarjev, lahko le potrdim, da jim EPO, testovis, agovirin depot ipd niso tuji...o profesionalnih pa raje nebi zgubljal besed...8-O

Ce kdo pravi, da se dopinga ne uporablja na veliko naj mi razlozi zakaj so ob odkritju dopinga takoj zaceli padati novi in novi rekordi na vseh podrocjih??? poglejte izgled tekmovalcev pred iznajdbo dopinga in sedaj...

Seveda nihce ne prizna, da kaj uporablja, se ce koga dobijo vsi vse zanikajo:D ...kar je normalno in nemoralno...Sicer pa je to ena velika laz>:D !!!

Na tej tocki pa lahko zakljucimo nadaljno debato o dopingu...8-)
vabljeni na IGF1 party...

abcde7 ::

Faller se 100% strinjam:|


Alex: poznaš mogoče kakšne rekreativne tekače, oz. če so profiji ti valda prikrivajo... Dobr sej kšn balinanje v vaški ligi je pa "clean" šport:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: abcde7 ()

aleksander10 ::

Robo: Ni vse tako črno kot izgleda in ni vse tako belo kot nekateri mislijo. Življenje nekaj met tei zadevami tako je tudi z dopingom. Osebno mislim, da ni tako na vseh področjih in da se vidva krepko motita.

No vsak ima pravico do svojega mnenja.
:D
Aleksander

"A friend is someone who gives you total freedom to be yourself. (J.M.)"

Thomas ::

Želite moje mnenje?

Dopinga, da verjet ne moreš! Vprašanje, če ima šport sploh (še) kakšen smisel, če je vse le "vzhodnonemško plavanje". Kar je.

:)

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

LOL, vi kr neki o dopingu.
VSAKO tekmovanje že ima teste in preverijo vsaj prve 3! V kolikor je treba pa še ostale.
Tudi recimo v namiznem tenisu, kjer so pred kratkim lih enem (ni bli slovenc) odvzel odličje.

Tk da nevem kaj bluzite. Če se pa pred treningom 'nafila z vitamini' pa to ne vaša ne moja stvar...

whatever ::

Ja seveda, folk hoče svetovne rekorde - čim več, tem bolje. Brez jemanja takšnih in drugačnih poživil seveda nikakor ne bi tako hitro napredovali v praktično vseh disciplinah. Za nekega skakalca - ni važno kake vrste skakalca ;) sem slišal, da jemlje ene blazno drage prehranske dodatke, ki mu jih dobavljajo seveda sponzorji. Seznam dovoljenih poživil v obliki raznih prehranskih dodatkov je pomoje zelo zelo dolg, na doping listi so pa kvečjemu ekstremne zadeve, kot je eritropoetin - ta je šele neverjetno drag. Pol pa poslušamo bedarije kot na primer ankete koliko je pomemben jogurt za prehrano športnikov. Pomoje ravn tolk, da tiste tablete zravn požrejo.:D

abcde7 ::

Samo a ne bi blo pametno, da bi namesto doping testov

ki so itaq nepotrebni raje ta denar namenili revežem?:\

Na doping testih ponavadi ujamejo ravno tiste, ki so

jemali kakšne zdravila proti prehladu, ki vsebujejo

efedrin itd...

Teste ukinit, denar revežem!:)

What do you think about that?

R0K ::

robo :

zakaj pa potem gradijo avtoceste če se lahko vozimo po starih - regionalnih? Zakaj gradi Interšpar vse na velko, če je pa mali miljon drugih trgovin? Zakaj nVidia in ATI mečeta ven kartice za hec, ki jih ubistvu še spoh ne moremo izkoristit?

Zakaj ti tvoje žepnine ne daš za reveže?

:)

Thomas ::

Reveži ne potrebujejo denarja od testov. Oni potrebujejo vključitev v družbo.

Koliko revežev (izključenih iz družbe) je zaradi športa sploh?

Po moje nekaj pa že - ker to je totalno neproduktiven sektor, ki narodnogospodarsko prinaša samo izgubo.

Je pa res, da bi s prepovedjo vrhunskega športa, dosegli samo še slabše rezultate.

Z iracionalnostjo ljudi, je treba racionalno!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

abcde7 ::

Glejte,

hotel sem povedat, da so doping testi metanja denarja proč.

Taki testi ogromno stanejo - skratka, ta denar bi se

raje namenil npr. novim telovadnicam ...

Gandalfar ::

zakaj pa ne razvoju boljsega dopinga? Po tej logiki...

Alexius Heristalski ::

Joj, kam smo pršli! A boste spremenil naslov teme?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

DarkSite ::

"Come back" Malo pretiravate! Ne morte kr reč, da se vrnil po prvi tekmi. Počakte par tekem pol pa govrte, če se je vrnu al ne.

Mislim pa, da se ne bo nič zgodilo s tem "come back".
:\ :)

_Mortal_ ::

Zdej ko že spet zmaguje vsi govorijo kok je dobr. Kje ste bli hinavci ko ni nič dosegel a ga je kdo takrat hvalil ne noben ga ni jebal 5%
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Thomas ::

Prekleti, pojdite stran od mene, zakaj bil sem bolan, pa me niste obiskali!

>:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matek ::

How true Thomas.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BlackHole ::

Mortal, kakšno temo bi pa naj odprli po tvojem, takrat ko se je Peterka še vračal?
Jaz sem sicer vedno upal, da mu bo uspelo, na vsaki posamični tekmi sem mu želel dober skok; da ne bo nesporazumov.

nuclear ::

:D :D Peterka bo udaril tam v začetku 2.-ge tretjine sezone. Ker zej se more mal navadit!!!:D :D

Good Puppy, Good Puppy

whatever ::

Eh zej je nov let zej ga bo pil tak da se kak mesc nc ne bo.:D

Alexius Heristalski ::

whatever: Zelo smešno, kajne? Imaš zelo čuden smisel za humor.

Naši reprezentanci pa vsa čast, le poglejte razmerje rezultati:pogoji.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

whatever ::

whatever: Zelo smešno, kajne? Imaš zelo čuden smisel za humor.

Hvala.:D

R0K ::

Rečte ka hočte, ampak Peterka je CAR!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doping štorje

Oddelek: Problemi človeštva
403484 (2550) jype
»

Doping

Oddelek: Problemi človeštva
203369 (2756) psickolog
»

Armstrong - končno ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8214915 (12332) thramos
»

Ali je še smiselna prepoved dopingiranja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
649004 (6772) Andreij
»

Bo Joli še tekla kdaj za Zdravljico ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1098251 (6286) Matev

Več podobnih tem