» »

spoprijateljevanje z gamerji

spoprijateljevanje z gamerji

FunkyMaksim ::

Zdravo.

Kje se lahko spoznam z igralci,ki igrajo te novejše igre za PC? To sprašujem,ker že nekaj časa (3 leta) nisem igral video igric intenzivno in sem tudi malo izven forme,ampak mi je vseeno zakon špilat multiplayer (večinoma streljačine).V tem času sem se preselil v drug kraj in ne poznam nobenga,ki igra te novejše igre.Kmalu si bom kupil nov PC in lahko spet malo sprobam to novejšo grafiko,ker je res osupljiva. =)
Sam sem star 22 let in bi rad spoznal ljudi od ene 18 let dalje.Lahko so tudi malo mlajši.

Svetujte mi ali pa se gremo spoznat in kj zašpilat! =D

Lp. Maksim.

mihec87 ::

Najlažje tako da začneš igrati pa se spoznaš z kakšnim potem pa se odpira naprej...
Spoznaš ljudi v svojem kraju je sigurno kakšen ki igra igrce...
Ne vem pa kakega gamerja ti iščeš(upam da ne takšnega iz stereotipa potem verjamem da ga ne najdeš)...

V keri vukojebini te živiš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

D3m ::

Pejt greva en F.E.A.R. Combat, da te razdevičim, pol bomo pa vidli, kako naprej. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

FunkyMaksim ::

Lahko je kdorkoli,pač v redu oseba za kakšen špil.Ne iščem ravno tistega,ki non-stop igra.Ja,v bistvu je res,da v igri spoznaš ljudi.Ampak ponavadi tam špilajo tudi iz tujine in se malo zmedeš z vsem,vsaj js se bom na začetku.Bom pa probal. Thanks.

FunkyMaksim ::

Js to tle samo informacijsko sprašujem.Mogoče se pač nism zavedal,da je to brez veze,ampak sm vseeno vprašal.Drgač pa D3M,nisem še nabavil kompa,dobim ga enkrat drug teden. =)

Margecan ::

Jaz že tud nekaj časa ne igram pa bi s5 začel pa mam isti problem ko ti :D..

NejcSSD ::

Inštaliraj skype in in pejd na slovenske serverje igrat :D

Berserker ::

V bistvu je tako da probaj najti igralce na kakšnih gaming forumih ali pa preko Steama, Xfire ali Desure.

Recimo konzole so malo bolj družabne usmerjene z FB stilom dodajanja in iskanja frendov, nekatere igre pa imajo twitter ter FB podporo. Vrjamem da bo na pc podobno kmalu, vsaj v novem NFS je tako.

FunkyMaksim ::

Aha, kul. Bom pogledal, kaj se bo dalo najdt na xfire-ju. Na gaming forumih sm pa že neki gledal, pa bom mogel še malo. =)
thanks.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čimcenejsi nov racunalnik za igre za 14letnika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12111975 (9948) Ang3lo
»

Kako narediti klan? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
156119501 (97324) einstein :P
»

število SLO igralcev video igric

Oddelek: Igre
343157 (2058) Jerry000
»

World of Warcraft 'obrnjen' (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
21215020 (9056) FireSnake
»

UT classic klan

Oddelek: Igre
332329 (1332) Nagi Bator

Več podobnih tem