» »

Neznana težava

Neznana težava

DrAsh ::

Že kar nekaj časa nazaj se mi je pojavila težava, da kadar v katerem programu kliknem na tisto izbirno okence (na sliki je to: Vrsta datotek (rdeče)), mi začne cel tisti seznam (na sliki: BMP, JPEG, GIF, ...) "skakati" oz. se mi takoj po kliku zapre in sploh ne morem izbrati. Šele po kakih desetih klikih na to okence tisti seznam obstane pri miru in lahko končno izberem. To se mi dogaja pri večini programov in mi ni jasno kaj bi bilo. Včasih se mi program zaradi tega začne minimirati v opravilno vrstico in se nazaj poveča (to se dogaja kakšnih 10 sekund). Imam Windows 7, ki ga stalno posodabljam. Za viruse sem že tudi pregledal, tako da nevem, kaj še naj naredim. :)



Prosim za pomoč.
Lp
  • zavaroval slike: bluefish ()

Duhec ::

Se v varnem zagonu isto dogaja ?

mat xxl ::

Sedaj se boš smejal za ta nasvet ....... preklopi privzeti printer na drugega, kot ga imaš, ali pa če imaš samo enega dodaj enega v 3 dni in ga privzemi in poročaj, ali pomaga !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

DrAsh ::

Duhec: Ne, v varnem zagonu dela vredu.
mat xxl: Sem poskusil to, pa žal ne pomaga.

Duhec ::

Potem imaš lahko kak SW problem bodisi gonilnik za grafiko, kak eksotični extra gonilnik za miško, nek nekompatibilen SW ali pa te kak spyware zajedalec heca v ozadju.
Preveri, če obstajajo novejši furmani za tvojo grafiko in jih posodobi.
Start/Run, vpiši MSCONFIG, na zavihku Zagon (Startup) sortiraj po Izdelovalcu (Manufacturer) in preglej vrstice, ki niso od znanih imen kot Microsoft, Adobe, Logitech... če so sumljive narave. Enostavno odstrani kljukico pred sumljivimi vrsticami, shrani, restartaj in preizkusi znova.

DrAsh ::

Grafične driverje sem imel že prej najnovejše, vendar glede na to da novi driverji niso vedno najboljši, sem poskusil še driverje iz priloženega CDja, pa še zmeraj ni nič boljše. Za spyware sem pregledal, tudi v startup sem vse uredil.

mat xxl ::

Daj probaj Aero shemo odklopiti !

Sicer pa kako dolgo ti to dela, kaj pa če bi se vrnil na prejšnje stanje npr 14 dni nazaj ???

DrAsh ::

Najprej sem poskusil z Microsoft Fix, ki naj bi odpravila težave sheme Aero, pa ni blo nič drugače.
Potem sem še preklopil na Windows klasično, tudi ne pomaga.

Tale težava se že kr dolg vleče. Mislim, da kaka 2 meseca, če ne že več. Tak da ne pride v poštev, da bi se vrnu v prejšno stanje.

technolog ::

Poskusi še zamenjati miško.

amigo_no1 ::

Brez miške se dogaja isto ?

DrAsh ::

Sem probal z drugo miško in tudi brez miške (samo s tipkovnco) in se dogaja isto.

Še ima kdo kakršen koli predlog, kaj naj naredim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DrAsh ()

DrAsh ::

Končno mi vse dela tako kot je treba.

Če bo kdo imel podobne težave, je tu rešitev:
http://www.mydigitallife.info/fix-windo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ponovno zažene namesto ugasne

Oddelek: Strojna oprema
406822 (3635) solatko
»

Zatikanje računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
585585 (4411) BorutK-73
»

Noče "varno odstranit" zunanjega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
323559 (2845) mare4444
»

Ugašanje računalnika ob kliku na Start

Oddelek: Strojna oprema
101023 (842) Duhec

Več podobnih tem