» »

Case Studio

Case Studio

ilicic72 ::

Zanima me, če mogoče kdo dela s tem programom za baze(Case Studio 2) in bi mi lahko pomagal pri enem problemu.
Torej to je program kjer "rišemo" ER diagrame(etintete, relacije) na podlagi katerih dobimo potem SQL kodo.

Mene pa zanima, če se s tem programom lahko naredi obratno. Torej imam SQL kodo na podlagi katere bi rad dobil ER diagram.
Prosil bi torej, če se kdo spozna na te stvari, če mi lahko pomaga pri mojem problemu in mi pove, če in kako bi se dalo to urediti.

techfreak :) ::

Google? Npr. "Case Studio reverse engineering"

Za Case Studio boš moral nekje navodila najti, ker je že kar star program in ga je nadomestil Toad Data Modeler.

Ericssony ::

Če malo natančneje pogledaš meni "File" boš zasledil možnost "Reverse Engineering".
Toad Data Modeler, ki je naslednik Case Studia, ima isto možnost na istem "mestu".

ilicic72 ::

Jaz sem bil skoraj siguren ja, da to dela tale: reverse engineering.

Samo mi je problem, ker se v tem nikakor ne znajdem. A mi lahko kdo prosim malo na daljše razloži kak se to naredi. Lahko tudi v Toad Data Modeler, vseeno ali v tem ali onem, jaz hočem sam iz enga sql fajla dobit ER diagram.

Če je keri, ki ve kak se to naredi, pa se mu ne da na dolgo razlagat, naj javi pa mu jaz pošlem sql kodo, on pa meni fail z ER diagramom.
Za pivičko:)

gokky ::

Ker je že malo daleč, od kar sem ga uporabljal, pišem po spominu. Reverse engineering dela iz baze podatkov, torej bi moral z SQL fajlom skreirati (bazo in) objekte na bazi, nato pa nad to bazo narediti reverzni inženiring.

deninho1989 ::

Pozdravljeni! Imam eno prošnjo, ki je vezana na case studio.. Namreč moram ustvariti nekaj entitet na temo računalniške storitve.. (nalaganje win, odstranjevanje virusov pa podobne..), se pravi tukaj bi potem rabil entitete za storitve, stranke, cenik, račun (koliko je bilo opravljenih storitev) pa potem eno entiteo kjer bi se vse to shranjevalo, itd... Problem imam ta, da še nisem delal s tem programom tak da ne vem to ustvarit.. tukaj bi potem rabil pomoč od nekoga

Hvala

deninho1989 ::

evo zdaj me zanima mnenje edino če je vse skupaj dobro..


če je dobro, kaj še lahko dodam.. aja pa delal sem za mysql, vse skupaj bom rabil kasneje v visual studio..

hvala ;)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

postgreSQL pomoč

Oddelek: Programiranje
131936 (1271) klemenSLO
»

ER diagram

Oddelek: Programiranje
132382 (1925) M1_Abrams
»

SQL težava

Oddelek: Programiranje
364581 (3863) joseti
»

C# Aplikacija - Baza

Oddelek: Programiranje
61082 (984) AndrejS
»

orodje za izdelavo E-R diagrama

Oddelek: Programska oprema
82367 (2131) boogie_xlr

Več podobnih tem