» »

Zakaj se winsi sesedajo?

Zakaj se winsi sesedajo?

MaX ::

Windowsi se mi non stop sesedajo, ne vem, kdaj sm jih nazadne normalno ugasnu...Sm že probu ponovno nalaganje in formatiranje diska, sam ni pomagal.

Uporabljam plato Matsonic 7117c z VIA čipom, je v tem problem in kako ga odpravim? mam 128 Mb rama in celeron 400 nenavit.
:|

YouR MaMa ::

daj malo vec informacij ... kere winse uporabljas .. kdaj se ti pribljizno sesuje ..

MaX ::

Uporabljam winse Millenium, sesuva se pa čist različno večinoma traja 5 min, včasih pa 1 uro. Pojav se mi moder zaslon, pa piše ta in ta datoteka je nardila napako, sam je skor zmer druga...Včasih mi pokaže, kot da sploh nimam ne cd-roma ne dvd-ja, v raziskovalcu jih sploh ni, ko še enkrat zaženem, pa spet dela...
:O

Tjulenj ::

ce si ze probal formatirat, pol ti jaz svetujem da sprobas se drugo verzijo winsov (jaz sem tudi imel ene cudne win98SE kjer ni delala mreza)

MaX ::

sprobu sm tut win 98SE, sam je isti k....
:'(

rookie ::

Poglej za virus.Jes sm mou virus v memoriju pa mi je isto skosjebal.
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

YouR MaMa ::

poglej, ce so vse kartice pa kabli vredu noter .. to je bil vzrok enkrat pri mojem kolegu .. mozno, da mas kak virus .. ce pa se vedno ne bo delalo pa si probaj nalozit win2k ..

povej mi samo se nekaj .. ko prides prvic v windowse po instalaciji, je ze takrat blue screen ??

R@C@ ::

Tud jest sem mel eno piratsko verzijo ME, pa mi je iste pizdarije dalala. Pol sem pa po enem naklučju djabe dubu ME Slo Licenčne.......in glej ga zlomka, čudež dela.
Probi kakšno drugo verzijo dobit!

Loki ::

Formatirej.
I left my wallet in El Segundo

PIII850 ::

hm!!??

Mozno je da mas kaksne printer driverje, ki te zajeb.....

lahko pa tudi kaksni drugi driverji. Dej napisi malo kaksno plato mas pa komponente itd. Upam da nimas oveclockanega CPU, ker ponavadi je za taksne tezave to krivo.

Mozno je tudi da kaksne kartice nimas vredu instalirane ali pa mogoce tvoja plata potrebuje kaksne gonilnike???

MaX ::

Strojno opremo sm opisu že zgoraj.
Ko pridem v winse po inštalaciji, še ni bluescreena.
uporabljam winse, k sm jih dobu od bratranca, njemu delajo normalno.
Opazu sm pa še neki: Ko pridem v winse mi proc v idle dela okol 5%, ko končam z delom(beri igranjem iger), pa mi hitrost ne pade več pod 70%. Tako ostane dokler ne resetiram mašine.

Dax ::

Možno, da je pomnilnik nekje na koncu pokvarjen in traja neki časa, da ga winsi čist napolnejo. To lahko preveriš, da zaženeš kak photoshop in ofneš eno gigantsko sliko (recimo 5000X5000 pixlov). Če crkne, pol boš žal mogu zamenjat pomnilnik.

whatson ::

winsux... :D

kot pravi pregovor: "You are about to exit windows... do you want to play another game?":D

McHregec ::

Sploh ne vem zakaj majo eni tok probleme z Winsi men že lepo delajo eno leto. Mam pa Win 98 Slo z vesmi najnovejšimi driverji. Tega jst res ne razumem. :\

MaX ::

Ne vem kako naj vam to povem, ampak zdele mi že kak dan delajo winsi brez problema sploh!!!:D
In kaj sm naredu???Čist nč, pa go figure...:|:|:|

Lith ::

VIA ma eno lepo (grdo) stvar in sicer VIA4in1 drajverje za plate, k majo VIA cipset (ni vazna firma, matsonic, qdi...) in to instaliras u WinX in stvar vcas cudezno zacne delat (verjetn je bla pri teb fora v nepodpori IDE kontrolerjev, pa je disk zacel brat/srat in winX je skripnu).
Pazi samo, da preveris tole 4in1 na VIIni strani, ker je menda ena najnovejsa ver. zjebala vse z diskom skup (podatki in win)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VIA 4 in 1

Oddelek: Pomoč in nasveti
6757 (622) nytro
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251407 (1146) MaD_Mavr0
»

CD pekac

Oddelek: Pomoč in nasveti
6942 (736) miranpozar
»

LINUX-pomoc

Oddelek: Programska oprema
81187 (1080) JeDo
»

Kabelski Internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
91966 (1686) jaka

Več podobnih tem